Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tu się witamy

Autor Wiadomość
Wiosenka31 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-01-30, 20:58   

Serdecznie i bardzo cieplutko Was witam i prosze nie gniewajcie sie na mnie, ze Was zapraszam na moje forum, ale bardzo bym chciala zebyscie i u nas pisali, przeciez mozna na paru forach pisac, a nasze nie jest konkurencja dla tego Waszego pieknego forum. :)

Juz jeden z Adminow opierniczyl mnie na privie, ale mam nadzieje ze nikt z Was nie bedzie sie zloscil na mnie.

Pozdrawiam.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-01-30, 21:00   

Jak będziesz wysyłać wszystkim pw ze spamem, to jeszcze i publicznie zjebę dostaniesz. :D

Będę miał na Ciebie oko.
Profil Facebook
 
 
Wiosenka31 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-01-30, 21:04   

sokół napisał/a:
Jak będziesz wysyłać wszystkim pw ze spamem, to jeszcze i publicznie zjebę dostaniesz. :D

Będę miał na Ciebie oko.


Sokole takie oko jak Ty to nie ma zaden ptak, wiec wierze ze bedziesz mial mnie na oku, ale ja jestem bardzo grzeczna i spokojna i nie ma co na mnie zwracac uwagi.
 
 
Wiosenka31 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-01-30, 21:46   

Pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie i zycze slicznego wieczorku, a potem pieknej nocy ;) )
 
 
lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 07:29   

Jako adresatka kilku setek Twoich zaproszeń, które dostałam w ciągu kilku lat dam Ci radę. Przestań szczebiotać tszy po tszy, a szanse, że ktoś tam się zarejestrują zwiększą się. Znam świat elfów z literatury, z kulturoznawstwa i prawdę powiedziawszy elfy kojarzą mi się z inteligencją, nawet ze złem, ale na pewno nie z światem mentalnej siedmiolatki. Załóż sobie konto na portalach społecznościowych, tam najłatwiej znaleźć wirtualnych znajomych, może kogoś znajdziesz. I Błagam Cię po raz chyba dwutysięczny przestań mi wysyłać zaproszenia. Ja jestem złym elfem.
Miłego dnia!
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2014-01-31, 07:46   

lucyna napisał/a:
Ja jestem złym elfem.


No to świat stał sie inny ...
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 07:57   

Dobromił napisał/a:
lucyna napisał/a:
Ja jestem złym elfem.


No to świat stał sie inny ...

Oj tam, oj tam, zwykły pragmatyzm i oszczędność czasu. Pomóż ilość zaproszeń przez ilość for na których jestem, a wyjdzie Ci ilość spamu, który zalega na mojej meilowej poczcie.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-01-31, 08:20   

Żebym to ja tylko taki spam dostawała.
Zaproszeń do krainy elfów miałam może z 7 w ciągu tych kilku lat od kiedy korzystam z forów.
Zaś innego spamu dostaję codziennie co najmniej kilka sztuk i to mimo stosowanie wszelakich filtrów antyspamowych, zawsze coś się przedrze.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 08:26   

Małe ale, ja tych zaproszeń dostaję zdecydowanie znacznie więcej. Po wtóre, spam łatwo odróżnić od prywatnych meili. Elf pisze tak, że każdorazowo muszę do nich zajrzeć, nie chce pomijać meili od czytelników. Po trzecie co najmniej kilkaset razy powiedziałam tej osobie iż sobie nie życzę aby mnie bombardowała zaproszeniami, ich forum to nie moja bajka. Wybacz ale jej zachowanie odbieram jako a'normalne i godzące w mój czas wolny.
Poza tym Baśka proszę o ochronę mojej psyche. Elfy stwierdziły iż jestem jedną z nich. :( :( :(
Ostatnio zmieniony przez 2014-01-31, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2775
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-01-31, 08:33   

Jejku, ta kraina elfów jest jeszcze ciekawsza, niż otrzymywane PW z innego forum, z opisem cudzego życia i analizą socjologiczno - psychologiczno - psychiatryczną mojej skromnej osoby.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2014-01-31, 08:34   

Oni dążą do Krainy Elfów, vikingów i pand.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 08:37   

Tępy Dyszel napisał/a:
Jejku, ta kraina elfów jest jeszcze ciekawsza, niż otrzymywane PW z innego forum, z opisem cudzego życia i analizą socjologiczno - psychologiczno - psychiatryczną mojej skromnej osoby.

Nie bądź naiwny, chyba nie sądzisz, że to czytam :rol
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2775
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-01-31, 08:44   

lucyna napisał/a:
Nie bądź naiwny, chyba nie sądzisz, że to czytam

Droga Pani - ja na forach górskich różne cuda widziałem. Dużo większe, niż na tym forum.
 
 
lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 08:48   

Ups, są jednak rzeczy na niebie i ziemi, które nie śniły się Lucy :ops
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-01-31, 11:11   

Wiosenka, miała byś zdecydowanie miej roboty dają po prostu jedno ogłoszenie w odpowiednim dziale zamiast dłubać się z każdym PW osobno ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group