Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tolerancja na szlaku...

Autor Wiadomość
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5512
Wysłany: 2013-07-17, 16:47   

Dobromił napisał/a:
I pieprzenie, że ten dymek niszczy mi kontakt z przyrodą...

Kontaktu nie niszczy, tylko mi zwyczajnie śmierdzi.
W tym temacie każdy się wypowiada co w górach toleruje, a co mu przeszkadza. Jak widać są osoby, które lepiej wiedzą co powinno innym przeszkadzać, a co nie ;)
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-07-17, 17:03   

sokół napisał/a:
Dobromił to nie panda, jest tolerancyjny.



sprocket73 napisał/a:
Jak widać są osoby, które lepiej wiedzą co powinno innym przeszkadzać, a co nie

Chyba bardziej chodzi o demonizowanie roli ,,dymka" niż jego faktyczne znaczenie. A czy poszedłbyś na wycieczkę z osobą palącą o ile nie będzie Ci ona ,,kopcić" prosto w twarz ?
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5512
Wysłany: 2013-07-17, 17:58   

Tępy Dyszel napisał/a:
A czy poszedłbyś na wycieczkę z osobą palącą o ile nie będzie Ci ona ,,kopcić" prosto w twarz ?

Oczywiście :)
Ale straszyłbym ją podczas palenia, że umrze na raka ;)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2013-07-17, 18:14   

Tępy Dyszel napisał/a:
sokół napisał/a:
Dobromił to nie panda, jest tolerancyjny.

Obrazek

sprocket73 napisał/a:
Jak widać są osoby, które lepiej wiedzą co powinno innym przeszkadzać, a co nie

Chyba bardziej chodzi o demonizowanie roli ,,dymka" niż jego faktyczne znaczenie. A czy poszedłbyś na wycieczkę z osobą palącą o ile nie będzie Ci ona ,,kopcić" prosto w twarz ?
Oczywiście że tak, bo jak ten ktoś będzie mi kopcić to w zamian będzie wdychać opary z wypitego małego co nieco z poprzedniego dnia. :usm
 
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-17, 22:43   

sprocket73 napisał/a:
W tym temacie każdy się wypowiada co w górach toleruje, a co mu przeszkadza.


Dobre spostrzeżenie, też jestem tego samego zdania... Jakby to powiedzieć każdy ma swój gust. :oku
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-07-17, 22:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6096
Skąd: Oława
Wysłany: 2013-07-17, 23:06   

Piotrek napisał/a:
W górach trza będzie używać określonych zwrotów, patrzeć w zadumie w dal i słuchać bajania doświadczonych górołazów, oczywiście bez przerywania. A jedyny dym dopuszczalny to parujący z ciała pot..


Pocenia sie pewnie tez zabronia.. Trzeba sie bedzie kąpac w antyperspirantach ;) Juz teraz widac kroki ku temu.. Poki co jak widze ile schodzi w aptece specyfikow "zeby sie nie spocic" to zapewne juz wielu takich kąpieli zazywa ;)

Pudelek napisał/a:
[Po wprowadzeniu nowych przepisów dla wielu palaczy wejście przed knajpę to ujma - NIE, to niepalący powinni wychodzić, jak im się nie podoba :zly

!


Ja raczej nie pale, sporadycznie, kilka razy w roku. Ale przepis o niepaleniu w knajpach mi sie nie podoba. Mnie wkurza jak sobie siedze przy stoliku i co chwile wszyscy znajomi zbieraja sie i wychodza palic przed knajpe. Zwlaszcza niefajne jest to zima. Chcialabym posiedziec ze znajomymi w knajpie a tak to albo pol imprezy spedzam sama przy stole albo musze sie ubierac i wylazic na mroz mimo ze nie mam na to ochoty... A zapach fajek mi nie przeszkadza... A w autobusie czy w gorach wole wąchac palacza niz osobe zlaną dezodorantem , ktora wali np. wanilią na kilka metrow bo od tego mnie mdli i nieraz musialam wysiadac z autobusu wczesniej niz chcialam..

Aha! jak ktos pachnie czosnkiem lub cebula to czuje w nim bratnia dusze! Bo to bardzo smaczne i zdrowe warzywa!
Ostatnio zmieniony przez buba 2013-07-17, 23:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2013-07-18, 07:59   

Uwielbiam czosnek i cebulę,nie palę fajek.
 
 
 
tatromaniak 


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 323
Skąd: Podhale
Wysłany: 2013-07-18, 09:23   

Nie jestem przeciwnikiem ani papierosów ani piwa jak mnie tu niektórzy próbują kreować tylko uważam i nie zmienię zdania / taki już jestem / że wszystko jest kwestią miejsca i formy tego używania.

Takie przykłady:
1/ Wczoraj na Ciemniaku pod słupkiem leżał sobie facet i kurzył papieroska. Podszedłem do niego z odpowiedniej strony / jestem niepalący i nie znoszę dymu papierosowego / i gadaliśmy sobie czy dziś ta ładna pogodą do końca dnia się utrzyma.
A dymek sobie gdzieś tam ulatywał.
Krew mnie natomiast zalewa jak ktoś idzie po szlaku z fają w łapie.
Nie lubię kawiarni dla palących bo przyszedłem się napić kawy a nie wąchać smrodu papierosów!
U mnie znajomi palą papierosy ale na balkonie.
JESTEM TOLERANCYJNY DLA PALACZY

2/ Piwo - gdzieś na postoju dla ugaszenia pragnienia jak najbardziej ale nie paradowanie z flachą w ręku popijając w czasie marszu po szlaku.

3/ Jak ktoś się naje surowej cebuli lub nawet czosnku dla zdrowia to niech lepiej sobie posiedzi w domu zanim to z niego odparuje a nie wsiada, np. do miejskiego autobusu.
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2013-07-18, 09:51   

Nie będzie mi nikt mówił co mam spozywać a co nie,ktoś kto porusza się środkami masowej komunikacji czyli przebywając między innymi ludźmi musi godzić się z tym czy owym.Jak na razie alkohol,cebula czy inne tego rodzaju smakołyki nie są zakazane.A jak pojem kapuśniaku lub grochówki to przymus siedzenia w domu?Jedynym wyjątkiem jest ten kto brzydzi się mydła i wody.
 
 
 
tatromaniak 


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 323
Skąd: Podhale
Wysłany: 2013-07-18, 10:37   

mirek napisał/a:
Nie będzie mi nikt mówił co mam spozywać a co nie,ktoś kto porusza się środkami masowej komunikacji czyli przebywając między innymi ludźmi musi godzić się z tym czy owym.Jak na razie alkohol,cebula czy inne tego rodzaju smakołyki nie są zakazane.A jak pojem kapuśniaku lub grochówki to przymus siedzenia w domu?Jedynym wyjątkiem jest ten kto brzydzi się mydła i wody.


Nie mam najmniejszego zamiaru niczego Ci zabraniać / nie jesteś przecież ubezwłasnowolniony /ani nie jest to ujęte normami prawnymi.

Dyskutujemy o tolerancji a także o postępowaniu jednostki wobec innych oczekiwań grupy i na odwrót a wszystko chodzi o to aby egzystować bezkolizyjnie z innymi w tym zwariowanym, zapędzonym świecie bo niedługo dojdzie do tego że na szlakach zamiast się pozdrawiać będziemy na siebie warczeć lub dawać sobie po mordzie przechodząc obok siebie.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5512
Wysłany: 2013-07-18, 20:00   

Muza z komóry na głośnym i perfumeria też mi się nie podobają. Sam uwielbiam wręcz zapach trudów i potu. Z lat młodości pamiętam "słone pocałunki" ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2013-07-18, 20:20   

tatromaniak napisał/a:
mirek napisał/a:
Nie będzie mi nikt mówił co mam spozywać a co nie,ktoś kto porusza się środkami masowej komunikacji czyli przebywając między innymi ludźmi musi godzić się z tym czy owym.Jak na razie alkohol,cebula czy inne tego rodzaju smakołyki nie są zakazane.A jak pojem kapuśniaku lub grochówki to przymus siedzenia w domu?Jedynym wyjątkiem jest ten kto brzydzi się mydła i wody.


Nie mam najmniejszego zamiaru niczego Ci zabraniać / nie jesteś przecież ubezwłasnowolniony /ani nie jest to ujęte normami prawnymi.

Dyskutujemy o tolerancji a także o postępowaniu jednostki wobec innych oczekiwań grupy i na odwrót a wszystko chodzi o to aby egzystować bezkolizyjnie z innymi w tym zwariowanym, zapędzonym świecie bo niedługo dojdzie do tego że na szlakach zamiast się pozdrawiać będziemy na siebie warczeć lub dawać sobie po mordzie przechodząc obok siebie.
Już zaczęliśmy warczeć.A czemu to chyba wiesz?
Ostatnio zmieniony przez Mirek 2013-07-18, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tatromaniak 


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 323
Skąd: Podhale
Wysłany: 2013-07-18, 20:34   

mirek napisał/a:
tatromaniak napisał/a:
mirek napisał/a:
Nie będzie mi nikt mówił co mam spozywać a co nie,ktoś kto porusza się środkami masowej komunikacji czyli przebywając między innymi ludźmi musi godzić się z tym czy owym.Jak na razie alkohol,cebula czy inne tego rodzaju smakołyki nie są zakazane.A jak pojem kapuśniaku lub grochówki to przymus siedzenia w domu?Jedynym wyjątkiem jest ten kto brzydzi się mydła i wody.


Nie mam najmniejszego zamiaru niczego Ci zabraniać / nie jesteś przecież ubezwłasnowolniony /ani nie jest to ujęte normami prawnymi.

Dyskutujemy o tolerancji a także o postępowaniu jednostki wobec innych oczekiwań grupy i na odwrót a wszystko chodzi o to aby egzystować bezkolizyjnie z innymi w tym zwariowanym, zapędzonym świecie bo niedługo dojdzie do tego że na szlakach zamiast się pozdrawiać będziemy na siebie warczeć lub dawać sobie po mordzie przechodząc obok siebie.
Już zaczęliśmy warczeć.A czemu to chyba wiesz?


Coś niezrozumiałe? Można kogoś poprosił żeby wyjaśnił :)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2013-07-18, 20:46   

można.
 
 
 
Manek 

Wiek: 94
Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 34
Wysłany: 2013-07-19, 22:09   

No Mirek to alkohol ma juz chyba we krwi. Nie ma tematu czy nawet postu by nie wspomniał o tym jaki to z niego wspaniały spożywczy tego szlachetnego, bądź co bądź, trunku. Mirek weź może udział w jakiś zawodach w piciu. Może jaką kasę wygrasz i w końcu narzekać przestaniesz na jej brak. A może jej brak masz bo na piwo wydajesz ciągle? Sie. Weź chopie zastanów bo się już niedobrze robi od tego Twego narzekania i biadolenia i mącenia wody na forum. Zresztą nie tylko tym. A było tu tak fajnie przed przyjściem Mirosława, ech....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group