Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tobi w TV

Autor Wiadomość
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2020-11-05, 11:12   Tobi w TV

Jak wiadomo Tobi rozpoczął karierę celebryty telewizyjnego. Zaczęło się od mocnego wejścia w ogólnopolskim głównym wydaniu Teleekspress na TVP1. Pewnie ktoś się zastanawia jak się takie rzeczy dzieją. Czy jestem jakaś rodzina z Kurskim, albo kto mi to załatwił, a może dałem łapówkę. Postanowiłem opisać jak to wyglądało.

We wrześniu po świetnej wycieczce granią Rohaczy, wrzuciłem na FB na grupę Tatromaniacy parę zdjęć. Z jednej strony była to lekka prowokacja, bo wybrałem same "straszne" zdjęcia na łańcuchach, ale z drugiej chciałem pokazać, że nie zawsze zabieranie psa w góry wysokie to dla niego tylko męka i udręka, że są psy, które sobie w takich warunkach świetnie radzą i mają radochę. Miała to być taka przeciwwaga dla ogólnego hejtu w temacie "pies w Tatrach Wysokich", szczególnie po aferze ze Słowakiem na Orlej Perci, który nosił swojego psa w torbie i radzili sobie tam delikatnie mówiąc średnio. Publikacja zdjęć z Rohaczy na FB wzbudziła spore emocje. Dostałem setki komentarzy, negatywne z pozytywnymi, rozłożone tak po połowie. Jedni chcieli odebrać mi psa i karać mandatami, inni toczyli batalię w mojej obronie, znalazł się nawet ktoś, kto zapewniał, że widział jak znęcam się nad psem, biję go i ciągnę na siłę. https://www.facebook.com/...622407737771680

Po tym wpisie dostałem PW od kobiety, która przedstawiła się jako dziennikarka z Teleekspresu. Napisała że jest zainteresowana tematem i żebym zostawił jej telefon. Prawdę mówiąc podejrzewałem, że to jakiś podstęp "obrońców zwierząt", ale wygoglowałem, że faktycznie jest taka dziennikarka, jej profil wyglądał na prawdziwy, dałem jej numer. Przez parę tygodni nic się nie działo. Zapomniałem o sprawie. Nagle telefon, chcą przyjeżdżać kręcić materiał. Pełne zaskoczenie. Następnego dnia rano przyjechała ekipa do Jaworzna. Nakręcili. Parę godzin później dostałem informację, że materiał spodobał się redaktorowi naczelnemu i trafi na antenę jeszcze w tym samym dniu - 27.10.2020.

Prawdę mówiąc wciąż nie mogę uwierzyć, że znana ładna pani w TVP mówi o Tobim i to nawet tak profesjonalnie, że wydaje się, że ma jakiś pozytywny stosunek emocjonalny do całej sprawy. A potem lektor znanym z telewizji głosem opowiada o Tobim - dzielnym górskim psie. Okazało się, że sporo osób mnie widziało i rozpoznało. Dostawałem telefony i smsy z gratulacjami, z pracy, od znajomych, rodziny. Odezwała się nawet dawna kochanka z przed 20 lat, którą swego czasu nazywałem "księżniczką".

Dawałem już linki do oficjalnej strony, ale dochodziły mnie informacje, że wielu osobom się nie wyświetla (pewnie AdBlock), inni marudzili, że reklamy dłuższe niż materiał. Umieściłem więc na YouTube. Miłego oglądania.



Całość psuje trochę fakt, że o TVP mam jak najgorsze zdanie. Ale jestem otwarty na propozycje, zgodzę się wystąpić również w TVN dla równowagi ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
Ostatnio zmieniony przez sprocket73 2020-11-07, 21:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2020-11-05, 11:20   

Pomyśl o TV Trwam.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2020-11-05, 11:25   

Dobromił napisał/a:
Pomyśl o TV Trwam.

NIE! Są granice przyzwoitości, których przekraczać nie należy.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2020-11-05, 12:04   

Tobi ma sobowtóra, w maju spotkałem ich na szlaku do Błatniej.Tyle że twarz właściciela mi nie pasowała. :DD
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2020-11-05, 13:17   

sprocket73 napisał/a:
Całość psuje trochę fakt, że o TVP mam jak najgorsze zdanie.


Jest już reakcja na te Twoje słowa.

http://www.msn.com/pl-pl/...I9tI?ocid=ientp
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 14:11   

Piękna historia. Szkoda tylko, że taki krótki ten materiał w Teleexpresie. Chociaż teraz może posypią się kolejne propozycje. Byle obrońcy praw zwierząt wydzwaniać nie zaczęli. ;)

A no i tak trochę mimo wszystko w niefortunny okres trafiłeś z tym materiałem. Pan z kagańcem, a pies luźno sobie biega. :usm :lol :) ;)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2020-11-05, 15:31   

Vision napisał/a:
Piękna historia. Szkoda tylko, że taki krótki ten materiał w Teleexpresie. Chociaż teraz może posypią się kolejne propozycje. Byle obrońcy praw zwierząt wydzwaniać nie zaczęli. ;)

A no i tak trochę mimo wszystko w niefortunny okres trafiłeś z tym materiałem. Pan z kagańcem, a pies luźno sobie biega. :usm :lol :) ;)
No tym wytrącił z ręki argument obrońcom praw zwierząt o znęcaniu się nad zwierzętami. :haha
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2020-11-05, 15:39   

sprocket73 napisał/a:
NIE! Są granice przyzwoitości, których przekraczać nie należy.

TVP od TV Trwam różni się tylko szczegółami. Być może w Trawiem o Tobim mówiłby facet w koloratce i sukience :lol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2020-11-05, 16:49   

Wziąłem lampkę wina, rozsiadłem się w fotelu... nie liczyłem na pełnometrażowy film... ale to przesada! 1.02 - przegięcie! Niech Was Piotrek nakręci , on ma dłuższe materiały :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2020-11-05, 17:16   

TNT'omek napisał/a:
ale to przesada! 1.02 - przegięcie

Myślałeś ze cały teleekspres Tobiemu poświęcą? ;)
Ale spoko, w tym temacie pojawią się dłuższe materiały już niebawem ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2020-11-05, 19:16   

Materiał był kręcony przez ekipę z TVP3 Katowice. Zaproponowałem im przyjazd do GeoSfery w Jaworznie. Podszedęłm sobie tutaj z domu na nogach i to podczas pracy zdalnej, za zgodą przełożonego oczywiście ;)

Pani redaktor miała pomysł, aby wystąpił ktoś jeszcze. Miała dwie propozycje. Ktoś z fundacji, z której Tobi był adoptowany oraz ktoś reprezentujący środowisko górskie. Tak się składa, że z Panią z fundacji, psią behawiorystką Weroniką Ławrynowicz, mam stały kontakt, zwykle co roku przesyłałem jej parę zdjęć z głównego urlopu i zawsze bardzo jej się podobały wyczyny Tobiego. Znam też Remigiusza Lichotę z zarządu PTT Chrzanów, to u niego mam od czasu do czasu prelekcję na jakiś wycieczkowy temat. Zaproponowałem im występ w TV i ochoczo się zgodzili. Co prawda do Teleekspresu się nie załapali (trochę mi było głupio), ale w Aktualnościach na TVP3 wygospodarowali nieco więcej czasu i tam ukazał się dłuższy materiał, w którym załapali się już wszyscy.



Jak patrzę na siebie i słucham swojego głosu, mam mieszane uczucia. Czuję się taki "powycinany", brzmię dziwnie. Nie za bardzo jestem z siebie zadowolony, chociaż wszyscy mówią, że wypadłem fajnie. Do wypowiedzi nie przygotowywałem sobie żadnego tekstu, chciałem wypaść naturalnie.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 19:25   

Krótki materiał z teleexspressu nie dziwi, myślałem jednak, że ta będzie dłuższa.
Jeszcze raz dla Was brawo! :)
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5472
Wysłany: 2020-11-05, 19:33   

laynn napisał/a:
myślałem jednak, że ta będzie dłuższa

Następny maruda! ;)
Napisz maila do TV, że widzowie domagają się więcej Tobiego ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 19:53   

I tak dostał dużo więcej, niż niegdyś sokół w TVN. Nagadał się, a puścili 10 sekund czy tam ile. ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2020-11-05, 20:10   

Remigiusza L. też znam. Chrzanów mnie prześladuje ... ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group