Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tobi vs Grań Rohaczy

Autor Wiadomość
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-10-02, 09:03   

sprocket73 napisał/a:
Wtedy przyszły mi do głowy słowa kogoś mądrego, że zanim zejdzie się na pozaszlaki to trzeba przejść wszystkie szlaki. Oczywiście słowa te mają zastosowanie nie do mnie, tylko do Tobiego, który nie był np. na Rohaczach.


ale cóż począć gdy duszę ciągnie

sprocket73 napisał/a:
Na pozaszlakach wszystko jest po prostu piękniejsze.


W Tatrach sypie śnieg , ciekawe jak Tobi poradziłby sobie zimą w Tatrach , większe psy radzą sobie całkiem dobrze
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5512
Wysłany: 2018-10-02, 09:57   

Gór Ski napisał/a:
ciekawe jak Tobi poradziłby sobie zimą w Tatrach

Był na Babiej przy -20 stopniach i silnym wietrze. Jak człowiek da radę to pies tym bardziej ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2018-10-02, 17:12   

ceper napisał/a:
Prezes napisał/a:
mam czasem wrażenie, że jednak mocno ryzykujesz.
Panie Prezesie, Tobi to miły i przeszkolony towarzysz wycieczek (2 tygodnie temu szedłem z nim wte i wewte z Porąbki na Potrójną), posiada straszne pazury, dzięki którym może się wdrapywać. sprocket zaś to rozsądny facet i nie wystawiłby swego pupila na zbędne ryzyko. ;)

Obawiam się Panie Prezesie, że Pan dobierając sobie współtowarzyszy na górskie eskapady ryzykuje znacznie więcej, bo nawet mając wykupione ubezpieczenie na HZS jest ono guzik warte. :mys5


Te, coper idź po lekarstwa, weź pałki i teściową i idź do barłoga a nie wypowiadaj się o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Panie Sprocket ... widzę, że większość Narodu jest za. Ja jednak przychylę się do zdania Towarzysza Prezesa. Ryzykujecie. Bedą takie miejsca, których nie ominiecie bokiem, będą takie z których się nie wycofacie. Uważajcie na siebie. Wiem, że jesteś bardzo inteligentnym osobnikiem, wiem, że Pies jest inteligentniejszy od wielu użytkowników tego Forum. Ale ... Możecie np trafić na grupkę znerwicowanych turystów, którzy źle potraktują Tobiego.

Życzę powodzenia i rozsądku.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5512
Wysłany: 2018-10-02, 17:29   

Dobromił napisał/a:
Możecie np trafić na grupkę znerwicowanych turystów
A zdarzają się w ogóle tacy? ;)

Będziemy zawsze na siebie uważać.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2018-10-02, 17:33   

Zdarzają.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-10-04, 08:42   

sprocket73 napisał/a:
Dobromił napisał/a:
Możecie np trafić na grupkę znerwicowanych turystów
A zdarzają się w ogóle tacy? ;)


To chyba większe zagrożenie jest na drodze do Morskiego Oka , niż na drodze Tetmajera czy Jagnięcym Szczycie choć w Słowacji można trafić na znerwicowanego Przewodnika to generalnie na 99,9% reakcje będą pozytywne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime