Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

"Wiesz, że nie powinieneś tego robić?" czyli jak pogoda może się zmienić (Rysianka - Hala Górow

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-12-02, 20:08   "Wiesz, że nie powinieneś tego robić?" czyli jak pogoda może się zmienić (Rysianka - Hala Górow

Ta relacja w ogóle miała nie powstać. Prognozy pogody były tak dołujące, że zastanawiałem się nawet, czy jest sens brać aparat, skoro na cały weekend wieszczono pełne zachmurzenie, fatalną widoczność i w najlepszym razie lekką mżawkę. W sobotę rzeczywiście tak było, za to w niedzielę...

W niedzielę pogoda pokazała inne oblicze, dodatkowo jeszcze mieliśmy przyjemność obcowania wieczorem i w nocy z AKT (oficjalnie Akademickim Klubem Turystycznym, ale de facto Abstynenckim Klubem Turystycznym). Reszta w linku:
https://hanyswpodrozach.b...tego-robic.html















_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9386
Wysłany: 2021-12-02, 21:22   

Masz ostatnio szczęście, piękna złota jesień, mgły na szczycie Pilska, tylko to drogie piwo psuje całość ;)

Robiłem ostatnio ten szlak, w śniegu chyba było przyjemniej niż w takim błocie które wy mieliście.

Dziwna akcja z tym AKT, może lepiej było iść do bacówki i mieć ich w dupie ?

Fajna wycieczka z niespodzianką :)
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 901
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2021-12-03, 00:25   

Widze, ze mieliście noc z małymi przygodami..
Za to mgły widoczne z Pilska fantastyczne :)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-12-03, 03:19   

Adrian napisał/a:
Dziwna akcja z tym AKT, może lepiej było iść do bacówki i mieć ich w dupie ?

przy ognisku było ciepło, a w bacówce ciemno i zimno ;) No i mogliśmy się pośmiać :D

maurycy napisał/a:
Widze, ze mieliście noc z małymi przygodami..

AKT niespodzianka!
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2021-12-03, 07:20   

Zakaz wstępu w góry dla zorganizowanych grup abstynenckich.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-12-03, 08:54   

Czyli w weekendy nie tylko schroniska są nabite...ech te góry schodzą na...ludzi ;)
 
 
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-12-03, 13:32   

Też kiedyś trafiłem na podobną grupę w Ramży w Niżnych Tatrach ale tam też byli Słowacy więc było wesoło. Natomiast na plus jest to że śmiecie zabrali ze sobą , kiedyś rano wyszedłem z Szałasu na Mędralowej i wracając po południu zobaczyłem że ekipa która wieczorem tam nocowało zostawiła straszny syf ( ekipa była sympatyczna i wesoła) , zresztą większość. śmieci to po alkoholu.

laynn napisał/a:
Czyli w weekendy nie tylko schroniska są nabite...ech te góry schodzą na...ludzi


Teraz nie jest tak źle a rok temu na hali Baraniej było lekko ponad 50 osób.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2021-12-03, 17:31   

W Sopotni spuszczają benzynę i odkręcają koła? Kiedyś ten problem (choć tu chodziło o dziurawienie) był w Złatnej, ostatnio czytałam o przypadku w Żabnicy, w Rycerce Kolonii chyba także się zdarzało. Sopotnia też ma złą sławę?
Co do grupy, to takie to śmieszne. Dorośli ludzie, a kryją się gdzieś, by trochę wypić. Dziecinada... Mam religijną koleżankę, która nie spożywa, ale siedzi z resztą, gdy ta reszta coś sobie golnie i absolutnie nie robi z tego żadnego problemu. Żadnego potępiającego wzroku czy prawienia morałów. Zgodnie z zasadą: daj żyć innym.
A ta grupa? No cóż, we wszystkim trzeba zachować umiar, w niepiciu też ;)
A mgły - rewelacyjne.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-12-03, 19:24   

Wielu ludzi lubi być trzymanych za mordę albo chociażby być prowadzonym za rękę jak dziecko. Inaczej nie umiem sobie wyobrazić i chodzenia w takiej bandzie (co innego przyjść na taką imprezę, ale na szlaku w 20 osób? No nieee) i potulnego wykonywania poleceń "wodzów". Do tego silna potrzeba przynależności do grupy - gdyby podskakiwali to mogliby ich nie przyjąć do AKT albo co gorsza może usunąć z tego sławnego zespołu?

Co do akcji w Sopotni to nic takiego nie słyszałem, ale każde ciemne i oddalone od cywilizacji miejsce jest potencjalnym ryzykiem, zwłaszcza przy takich cenach paliw ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2021-12-03, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-12-03, 19:39   Re: "Wiesz, że nie powinieneś tego robić?" czyli jak pogoda może się zmienić (Rysianka - Hala G

Pudelek napisał/a:
... ale de facto Abstynenckim Klubem Turystycznym).

O, brzmi intrygująco. To biorę piwo i przechodzę do spokojnego poczytania :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group