Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Takie tam dreptanie na rozruszanie... 4.07.2016

Autor Wiadomość
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-18, 17:20   

Nie szczerz zębów, lepiej odmawiaj już zdrowaśki :haha
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2016-07-18, 17:38   

On się modli do Mateusza Kijowskiego.
_________________
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-18, 18:54   

A co ma piernik do wiatraka... co to za aluzje polityczne? Niech się modli do czego chce :dev6 heh
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2016-07-18, 19:53   

Popieram, dlatego nie powinnaś koledze dyktować, że ma mówić zdrowaśki, tym bardziej tak nowoczesnemu koledze.
_________________
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-18, 20:06   

Panie Robercie, to mnie Pan rozbawił heh... :lol ... jak na razie to Pan mi mówi co powinnam heeeeeeeeeeee :usm Pan wybaczy, ale forum górskie to nie forum polityczne ani forum zwolenników Radia Maryja i ja sama najlepiej wiem co powinnam i w stosunku do kogo heh :) Dla mnie dyskusja zamknięta, aluzje polityczne proszę sobie zachować dla siebie albo na facebooku publikować.
Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-07-18, 20:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2016-07-18, 20:12   

Pani Paulo, niestety myli się Pani, to forum jest (drugi raz niestety) mocno polityczne. Zapraszam do zwiedzania.

Oczywiście żadnych ciemnogrodzian i zaprzańców tu nie mamy, sami nowocześni i gładcy.
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-18, 20:26   

Pozwolę sobie przypomnieć, że jestem na tym forum dłużej jak Pan, nie trzeba mnie w niczym uświadamiać i zapraszać do zwiedzania heh :lol . A teraz ja Panu powiem co Pan powinien - w najbliższy weekend proponuję ruszyć się w góry, tyłek przewietrzyć, to Panu przejdzie psychoza polityczna i łatwiej będzie zaakceptować to, że nie każdy człowiek myśli jak Pan. Zatem proszę mi tu nie mówić "co mam myśleć", "w czym się mylę" i "co powinnam", bo ja sobie tu wpadam pogawędzić o górach a reszta mnie nie interesuje, więc proszę nawracać kogoś innego.
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2016-07-18, 20:53   

Tyle dobrych rad, zapiszę to sobie. Mogę zacząć od jutra ?
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-07-18, 20:54   

Fajnie byłoby spotkać taką turystkę na szlaku, która pisze do rzeczy i wie, czego chce. Fakt znajomości z Dobromiłem chluby nie dodaje, ale można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli turystykę z wymianą poglądów ;)
Nie lubię osób, które robią coś, co tylko wypada z grzeczności. Grzeczne dziewczyny trafiają do nieba, a tam nuda jak na "kolorowym" forum górskim. W Tatrach nie byłem ponad 2 lata, więc z radością obejrzę kolejne relacje, a może i sam ruszę tyłek zamiast rowerówek (mam jeszcze wiele tras do zrobienia, bo nie tylko górami człowiek żyje).
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-07-18, 21:02   

Ja natomiast poważnie muszę pomyśleć przed zimą o poduszce-o której wspomniała Paula.
Najlepiej dmuchanej, na wibramie :D
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-19, 00:40   

ceper napisał/a:
Fakt znajomości z Dobromiłem chluby nie dodaje, ale można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli turystykę z wymianą poglądów ;)

Eee tam... z odpowiednim "charakterkiem" i ugruntowanymi poglądami, to znajomość nawet z samym belzebubem człowiekowi nie szkodzi heh :)

ceper napisał/a:
Grzeczne dziewczyny trafiają do nieba, a tam nuda jak na "kolorowym" forum górskim.

Grzeczne dziewczyny chodzą szlakami, a niegrzeczne dziołchy zawsze "na lewo" ciągnie :ops

ceper napisał/a:
może i sam ruszę tyłek zamiast rowerówek

Rowerek też piękna rzecz :usmi , szczególnie na utrzymanie kondycji i utwardzenie tyłka :D


Piotrek napisał/a:
Ja natomiast poważnie muszę pomyśleć przed zimą o poduszce-o której wspomniała Paula. Najlepiej dmuchanej, na wibramie :D

Musimy to Piotrku opatentować, jeszcze żeby w system samowysuwnych raków była zaopatrzona. Hihi... na niechlubnych, dobromilnych forumowiczach będziemy ją testować :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14376
Wysłany: 2016-07-19, 07:19   

R0BERT napisał/a:
On się modli do Mateusza Kijowskiego.


rOBERT, chłopcze, do kąta ! Znowu zaczynasz popiskiwać za monitorka ?! Ogarnij się, ludzie czytają, wnioski wyciągają, martwią się o ciebie ! Spokój mi tu ! Mało kogo obchodzą twe fobie ! Rusz się w góry, nie bełkocz publicznie ! I nie szukaj w górach Żydów, cyklistów i innych wrogów twej ojczyzny ( i postaraj się wyrwać z mentalnej niewoli; to nic nie boli ).

ceper napisał/a:
Fakt znajomości z Dobromiłem chluby nie dodaje


Te, ceper, ponownie się pytam - ty dajesz głos w zespole disco - polo ?

Paula napisał/a:
Eee tam... z odpowiednim "charakterkiem" i ugruntowanymi poglądami, to znajomość nawet z samym belzebubem człowiekowi nie szkodzi heh


Belzebub też człowiek. Czasami o wiele bardziej ludzki od wielu bogobojnych.

Nic to - szczeniaki popiskują, a Tatry czekają na przejście i opisanie. Do boju Paulo !
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-19, 08:09   

Dobromił napisał/a:
a Tatry czekają na przejście i opisanie. Do boju Paulo !

No ciekawe czy jeszcze nie ma w zanadrzu jakiejś relacji??
Ale tegoroczne też mile widziane, tzn trza iść by potem to opisać :) .
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-07-19, 08:45   

Laynn, jak na razie wrzuciłam dwie tatrzańskie, wakacyjne, tegoroczne relacje i dwie fatrzańskie majowe, ale w zanadrzu zawsze coś mam :) , a resztę jak piszesz - trzeba przejść co by opisać, no i wenę jeszcze trzeba mieć :)

Dobromił napisał/a:
Belzebub też człowiek. Czasami o wiele bardziej ludzki od wielu bogobojnych.


Czy Ty (w domyśle) mówisz o sobie Dobromile? heh... spadłam z krzesła :usm ... pozostawię bez komentarza :D
Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-07-19, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2016-07-19, 08:47   

A tak racja,Dobromiła niektórzy boją się jak diabła. :haha :haha
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang