Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Szybka akcja

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-07, 22:35   Szybka akcja

Cóż po ostatniej akcji Dobromiła w Tatrach nie wiem czy wspominać o takiej beskidzkiej popierdółce ale ...niech będzie, na pamiątkę.:)

Wczoraj (czwartek) miała miejsce szybka akcja pod patronatem Klubu Kolumbów, szybka dzięki pięknej, mglistej pogodzie. A przy okazji z miłym elementem folklorystycznym :D .
Celem programu było zdeptanie i sfotografowanie wychodni na szczycie Skrzycznego co też z powodzeniem i bez trudności się udało oraz poplątanie się po okolicy.
O szlaku na Skrzyczne z Ostrego nie ma co pisać, bo wielu zna a jak kto nie zna to powinien poznać :! : . Mozolne (700m przewyższenia na 4km) podejście ale bardzo widokowe. Tym razem widoczków nie było ale to nic, przecież to nie one były celem wyjścia.
Skały na szczycie fajne, nie żeby jakieś wielkie czy imponujące, daleko im to tych choćby z przed tygodnia, ale są i do kolekcji trza je było obczaić. Sesja w mokrych borówkach i zaroślach przebiegła sprawnie po czym nastał moment zastanowienia co tu dalej z sobą zrobić bo pora młoda- dookoła mleko i gdzie bym nie polazł to tak jak bym stał w miejscu :lol :
Cóż, po krótkiej burzy mózgu zapadła decyzja o przejściu na dół ale żeby nie było normalnie to różnymi dziwnymi zakamarkami leśnymi, od tak, dla odmiany (info dla Dobromiła-nic nie znalazłem).
Na dole jeszcze bliskie spotkanie z lokalnym folklorem który przebiegał tak:
siedzę na przystanku, czekam na busa. Widzę, że namierzył mnie jakiś podpity dziadek, idzie w moją stronę i wyciąga rękę.
-Ceść
-Cześć-aha, to teraz będzie sępił fajki albo na "japko", sobie myślę. Ale nie...
-Kaś był, na grzybach?
-Nie, na Skrzycznym.
-Po co???
-Bo lubię.
-????-chwila konsternacji bo chyba nie wiedział o czym mówię.- a jo cie znom. Tyś jest od tego tam niżej, no wisz, ten tam co to robi te, no wisz co, adyś łod niego.
-Nieee, ja jestem z drugiej strony.
-Godom ci żeś łod niego, ady wim. Kierownikuuu.....
No to teraz będzie sępił, oni zawsze jak chcą kasę to Kierowniku albo Szefie. Ale nie...
-...a któro to godzina, pojedzie jaki bus? Na targ do Żywca miołek jechać rano inom zaspoł.
-Targ jest w środy, wczoraj był :lol :
-Łoooo kur...., ćworty dzień pijem i mi się jus wszysko mieso. EEEEEEEEJ, CEKOOOOJ- i zerwał siedo wyjeżdżającego powoli samochodu.
-Ka jedzies?
-coś tam coś tam
-To weź ze mnie do Lipowej

Zdjęcia (ale nic specjalnego) http://www.zuziawdrodze-g...odnie062013.php







 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group