Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sylwester w Zakopanem - dyskusja

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-23, 17:28   

dakOta napisał/a:
Może warto pozostać przy prezentacji swoich argumentów i uszanować ?


Warto, warto. Przecież nie wyzywam Prezesa, szanuję jego zdanie, tylko chciałem wyczerpać swoje argumenty, właśnie to zrobiłem i kończę. ;) I też na prawdę ani przez chwilę nie liczyłem na to, że się z nimi Prezes zgodzi, ani mi to przez myśl nie przeszło... ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2019-12-23, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-23, 20:40   

Problematyka tej materii jest niezwykle skomplikowana, wręcz wymagająca dogłębnych analiz i profesorskiego podejścia do tematu.

Żeby więc nie ubliżyć, ani nie sponiewierać wrażliwych dusz muzycznych polecam znakomitą jakościowo wersję jakże znanego przeboju ;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-23, 20:54   

Widzisz Piotrek to akurat nie do końca w moim guście... ;) Nawet pomimo, że w ostatnim czasie bardzo otwarłem się na disco polo. W tym roku akurat nie będę tego przedsięwzięcia wspierał, bo ani w Zakopanem nie będę, ani telewizora nie mam i nie będę mógł posłuchać tego nawet w TV, chyba że jakaś relacja online będzie. To z sentymentu bym zajrzał. :)

Ale akurat jeśli chodzi o repertuar to TVP dało trochę dupy, bo jest bardzo podobny do zeszłorocznego, za powielaniem tego co było też nie jestem i wydaje mi się, że powinni zainwestować w całkiem innych wykonawców. Ja na przykład z miłą chęcią bym pojechał na jakąś Camastutrę czy Top Girls... Pomimo, że jeszcze rok temu nie wiedziałem co to jest i nie znałem piosenek ani jednej ani drugich... ;) No cóż kawaler jestem, dziewczyny lubię to i bym posłuchał fajnych dziewczyn... :)

Zresztą nie będę ukrywał, pomimo, że ja preferuję głównie muzykę bez żadnych wokali, to akurat w każdym typie muzyki najbardziej mi się podobają damskie wokale... :DD

Nawet kiedyś byłem fanem właśnie Within Temptation i Sharon den Adel, czy Nightiwsh za czasów Amaranth, a Sharon jak dla mnie wokal ma nieziemski... Ale to tylko moja skromna opinia... :) Nawet użyczyła go do do mojego ulubionego gatunku muzyki... ale to pewnie głownie ze względu na narodowość... chociaż niekoniecznie to prawda i najważniejszy czynnik... jakby nie było, cieszy mnie to, jak sami wykonawcy są tak otwarci na mieszanie muzyki i gatunków... jednemu z guru trance... wprawdzie trance z tego nie wyszedł, a raczej jakiś radiowy pop, ale i tak mi się podoba... :) Dlatego podkreślam, że muzyka to tylko i aż w sumie dźwięki i każde ucho je inaczej dobiera... i warto by było to uszanować... :-o



Może i dla wielu brzmieć to prosto... ale w takim razie polecam każdemu co tak sądzi stworzyć taki utwór, jak to takie ponoć proste... ;) I jestem pewien, że nikt z tego forum nie jest w stanie tego zrobić... ;) Jak i nawet takiego utworu typu Top Girls stworzyć... ;) Bo wokal to jedno, ale też mało kto zastanawia się nad samym podkładem muzycznym... który najaczęsiej sami wokaliści nie tworzą.... a o tych osobach bardzo rzadko się wspomina... pomimo, że tworzą ogromną część całości... danego utworu...

Co więcej lubię też wokal Brodki, Flinty czy Patrycji Markowskiej... :DD
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-23, 21:18   

W moim guście też na pewno nie jest. Ale zajebista wersja :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2019-12-24, 10:21   

Padły tutaj słowa, że jakoby discopolwy Sylwester przeszkadzał z powodów politycznych. Nie do konca . Taki sam niesmak czuje widzac Kwaśniewskiego plasajacego jak i Kurskiego bełkoczącego , ze Martyniuk wielkim artystą jest.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-12-24, 11:54   

Dobromił napisał/a:
Padły tutaj słowa, że jakoby discopolwy Sylwester przeszkadzał z powodów politycznych. Nie do konca . Taki sam niesmak czuje widzac Kwaśniewskiego plasajacego jak i Kurskiego bełkoczącego , ze Martyniuk wielkim artystą jest.


Jak oceniasz w takim razie twórczość muzyczną dj Lenara ?
https://www.youtube.com/watch?v=knmesyve6eY

Poniżej na scenie Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej - czyli w praktyce na zapadłej wsi i ostatnim szańcu ciemnogrodu.



Ostatnio zmieniony przez telefon 110 2019-12-24, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1920
Wysłany: 2019-12-29, 14:17   

Prezes napisał/a:
telefon 110 napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie dzieła Rowling trafią na " Index librorum prohibitorum" i będą palone na stosach.

W zasadzie to się już stało, ale z nieco odmiennych powodów :sm9

https://www.newsweek.pl/p...entarze/73556s7
https://natemat.pl/268651...rii-j-k-rowling

Czego jak czego, ale akurat głupoty na tym świecie nie braknie nigdy.


Harry znów na dywaniku:
https://slask.onet.pl/sla...-lektur/rbxnk6x
:usm
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-12-29, 14:56   

Prezes napisał/a:

Harry znów na dywaniku:
https://slask.onet.pl/sla...-lektur/rbxnk6x
:usm


Z brytyjską literaturą kobiecą wiążą się ostatnio liczne kontrowersje.
https://nczas.com/2019/06...-murzyni-video/
Może stąd te emocje w Lisowie - że niby "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to straszne pierdoły ?
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2019-12-29, 14:58   

Ciekawe czy po 1 stycznia dyskusja umrze śmiercią naturalną? :D
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-12-29, 15:03   

Mirek napisał/a:
Ciekawe czy po 1 stycznia dyskusja umrze śmiercią naturalną? :D


Dyskusja już się kończy.

Zwolenników heavy metall ostatecznie przekona przyjazd "Zbuntowanego Anioła" do Zakopanego.

https://pl.sputniknews.co...panego---wideo/
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1920
Wysłany: 2019-12-29, 16:13   

Mnie Natalia nie przekonuje.

Sputnik tak w ogóle też mnie nie przekonuje.

A poza tym Sławomira na Sylwestrze w Zakopanem nie będzie - to już całkiem słabo.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2019-12-29, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2019-12-29, 16:29   

telefon 110 napisał/a:
Mirek napisał/a:
Ciekawe czy po 1 stycznia dyskusja umrze śmiercią naturalną? :D


Dyskusja już się kończy.

Zwolenników heavy metall ostatecznie przekona przyjazd "Zbuntowanego Anioła" do Zakopanego.

https://pl.sputniknews.co...panego---wideo/


Nie sądzę żeby się kończyła. :haha
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-12-29, 18:26   

Uznałem - jako zwolennik heavy metalu - iż żyłem w zamroczeniu przez wszystkie te lata, nie dostrzegając i nie doceniając wartości, walorów estetycznych oraz głębi drugiego dna w muzyce jaką preferuje większość społeczeństwa.
Kajam się więc i przyznaję do swej ułomności artystycznej :-)
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9371
Wysłany: 2020-01-01, 09:51   

I sylwester się odbył, chyba wszyscy żyją, może nawet się dobrze bawili, niestety miś nikogo nie zjadł, może mu petardy przeszkadzały ... Gupi się boi :dev :haha
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1920
Wysłany: 2020-01-01, 10:22   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania