Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sylwester w górach?

Autor Wiadomość
Zocha27

Wysłany: 2018-12-06, 13:39   Sylwester w górach?

Witajcie wędrowcy :)

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy dzień spędzony w górach jest dniem udanym. A gdyby tak zagościć w górach na nieco dłużej i powitać Nowy Rok bez telewizora, radia, gazet...?
Ze śniegiem za oknem? Z gwiazdami na niebie?

Zapraszamy na kosmicznego, kilkudniowego sylwestra w sercu Beskidu Śląskiego w schronisku pod Baranią Górą. Kosmicznego, bo tematem przewodnim będzie PRZYSZŁOŚĆ. Planujemy gry, zabawy, wspólne wieczory filmowe, ogniska, a także sylwestrową imprezę.

Zostało nam już tylko kilkanaście miejsc
Więcej informacji uzyskacie pisząc na adres schronisko@przyslop.pl

Zapraszamy serdecznie!

gar 

Wysłany: 2018-12-06, 22:02   

W grudniu są miejsca na Sylwestra w górach. Szok ! Może dlatego, że cena jest tajemnicą (nie wiem czy nie strach się o nią pytać).

Zocha27

Wysłany: 2018-12-07, 09:51   

Niestety, wszystko było już zajęte, ale niektórzy po prostu zmienili zdanie i anulowali swoje rezerwacje :-/

A cena nie przeraża :)

Vision

Wysłany: 2018-12-07, 10:03   

Ja tam przedwczoraj się dowiedziałem, że mam na Sylwestra gdzieś w okolice Zakopanego jechać. Też się obawiałem, że będzie drogo i ciężko coś znaleźć, a udało mi się wczoraj. Praktycznie w 5 minut znalazłem noclegi za 50 zł/os w Białym Dunajcu. No ale to tylko noclegi, resztę atrakcji trzeba we własnym zakresie sobie zorganizować. ;)
Profil Facebook

Pudelek

Wysłany: 2018-12-07, 10:46   

Dwa lata temu jakieś półtora tygodnia przed Sylwkiem zwolniły się miejsca w chatce w Sądeckim. Więc znalezienie imprezy w grudniu jest możliwe, jak najbardziej :) Natomiast zawsze z miejsca odrzucam propozycje bez jasno podanej ceny na wstępie. Nie chce mi się "kontaktować" jeśli oferent wstydzi się od razu napisać ile trzeba wyskoczyć z kasy...

Vision napisał/a:
No ale to tylko noclegi, resztę atrakcji trzeba we własnym zakresie sobie zorganizować.

na Krupówkach będziesz miał atrakcji co niemiara ;)

Vision

Wysłany: 2018-12-07, 11:11   

Pudelek napisał/a:
na Krupówkach będziesz miał atrakcji co niemiara ;)

Już raz praktykowałem, było całkiem przyjemnie. :-o

Ale tym razem na Krupówkach raczej nie będę. ;)

Prędzej na Sylwestrze z Dwójką. :usm Tylko jeszcze nie wiadomo gdzie on ma być... ;)
Profil Facebook

gar 

Wysłany: 2018-12-07, 11:14   

Pudelek napisał/a:
Natomiast zawsze z miejsca odrzucam propozycje bez jasno podanej ceny na wstępie. Nie chce mi się "kontaktować" jeśli oferent wstydzi się od razu napisać ile trzeba wyskoczyć z kasy...

Dokładnie tak. Mam cenę - mogę się dopytać co w niej dokładnie jest lub od razu dać sobie spokój widząc, że mnie nie stać, ale bawić się w ciciubabkę nie mam ochoty.

Odpowiedz do tematu