Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Straňanské sedlo - o pewnym wschodzie słońca

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-06-17, 16:34   Straňanské sedlo - o pewnym wschodzie słońca

Dawałam już jakiś czas temu relację z jesiennego wypadu na Veterný vrch z Wielkiego Lipnika. Kończąc wycieczkę po Magurze Spiskiej, zeszliśmy na Straňanské sedlo (Korbalowa Przełęcz), które oddziela Magurę od Pienin. Tak nam się spodobało to miejsce (w relacji z Veternego vrchu na końcu są zdjęcia z tej przełęczy), że przyjechaliśmy tam na noc. A skoro spaliśmy w górach, to zmobilizowałam się i wstałam na wschód. Trochę zdjęć z tego wschodu, który zmieniał się bardzo szybko, w relacji pod zdjęciem.



Zdjęcia: http://www.kuzniapodrozy....rzelecz-wschod/
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2019-06-17, 16:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-06-17, 21:01   

Robią wrażenie. O dziwo najbardziej podobają mi się nie tyle ujęcia gór, co z drogi :)
 
 
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3695
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2019-06-18, 08:31   

Dla takiego wschodu warto ganiać w mokrej trawie nawet po kolana :) Narobiłaś mi smak tymi zdjęciami i pewnikiem niedługo zaliczę taki wschodzik,ale będę go chciał połączyć z zachodem.Pewnie nawet na Babiej.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-06-20, 14:49   

Piotrek napisał/a:
O dziwo najbardziej podobają mi się nie tyle ujęcia gór, co z drogi :)

Mnie też. Nie przeszkadza mi w ogóle ta droga, a nawet czasem pomaga w zdjęciach.

marekw napisał/a:
Dla takiego wschodu warto ganiać w mokrej trawie nawet po kolana :) Narobiłaś mi smak tymi zdjęciami i pewnikiem niedługo zaliczę taki wschodzik,ale będę go chciał połączyć z zachodem.Pewnie nawet na Babiej.

Powodzenia w każdym razie. Wschód i zachód za jednym zamachem to już trudniej.
Wrzuć coś, jak już będziesz po.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group