Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14396
Wysłany: 2019-11-26, 08:23   

Piotrek napisał/a:
Jak się wszystko rozpadnie to będzie naturalna kolej rzeczy i ludzie z forum znajdą sobie inne miejsce do wirtualnej aktywności.


Piotrze, a może ludzie nie czują już potrzeby wirtualnej aktywności ? I to nie piszę o kuriozach ( w większości ) pokroju facebooka tylko o tworach takich jak to Forum.

P.s. Panie i Panowie - po kiego uja jest ten Shoutbox ? Wcześniej tam tylko ceper się udzielał, pisał takie idiotyzmy, że często sam je usuwał. Przecież większość tekstów jakie są tam teraz pisane można bez trudu w Codziennych pisać.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-11-26, 08:44   

Piotrek napisał/a:

Trener przymknął drzwi do szatni bo nie których raziły nagie torsy zawodników ale nikt tych drzwi nie zamknął na klucz.


W Niemczech poszli nawet dalej aby uniknąć zgorszenia.
https://wiadomosci.dzienn...now-niemcy.html

Moralność przede wszystkim.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14396
Wysłany: 2019-11-26, 10:25   

Jak dojdziecie do wniosku, że zmiany są potrzebne to ja poproszę o zmianę nazwy.

Na : Klób Miłośnikuw Chimalajuw i Kary Kurom

Autor Vision.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-26, 10:48   

laynn napisał/a:
sokół spanikował, że nikt nie czyta i nie bywa na forum


No właśnie, źle to zrozumiałeś. Długi czas panikowałem, ale właśnie ostatnio zrozumiałem, że nie ma się co spinać, o czym napisałem po Twoim poście, że wartoby pilnie zmienić silnik forum na nowy. Bo naprawdę - tak jak napisałem wcześniej - sporo sił włożyłem w jakieś tam ściągnięcie ludzi i efekty były jakie były... Więc po prostu zrozumiałem, że takie starania niewiele dają. Pudelek trafnie napisał, o enklawie. Coś w tym jest.

Dobromił napisał/a:
Panie i Panowie - po kiego uja jest ten Shoutbox ? Wcześniej tam tylko ceper się udzielał, pisał takie idiotyzmy, że często sam je usuwał. Przecież większość tekstów jakie są tam teraz pisane można bez trudu w Codziennych pisać.


No to zróbmy tak. Zrobię zaraz taki osobny temat z ankietą i zobaczymy, jak inni to widzą.

Prezesie, cieszę się niezmiernie, że moje wywody o "przymknięciu drzwi do tematów politycznych", jak to trafnie określił Piotrek, dały Ci możliwość wznowienia aktywności w wyżej wymienionym temacie.
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14396
Wysłany: 2019-11-26, 11:41   

sokół napisał/a:
Bo naprawdę - tak jak napisałem wcześniej - sporo sił włożyłem w jakieś tam ściągnięcie ludzi i efekty były jakie były... Więc po prostu zrozumiałem, że takie starania niewiele dają. Pudelek trafnie napisał, o enklawie. Coś w tym jest.


Z ostatnich osobników sporo piszących ( co nie znaczy zawsze ciekawie :) ;) ) są takie ze trzy : Panna Aga, Kristoff i Fasola. Do tego dwóch osobników sporo udzielających się w zagadkach : Piotr. i Gad. Nie wiem jak Oni się tu znaleźli ale to chyba dobra ilość. Czasami przechodząca w jakość :) ;)

Ja bym nie narzekał i nie rozdzierał szat. Zresztą sam Sokół nie ma takiego zamiaru.

Dla mnie byłoby dobrze jakby powracały, częściej pisały osoby o statusie :) ;) Weterana !

Świat turystycznych forumowiczów jest mały. Cieszmy się z tego co mamy.

A co do logowania się do tematów "niegórskich". To chyba jednak nie było potrzebne. Takie tematy zawsze były i będą. Wszędzie i zawsze. Inna sprawa jak "podane do stołu" …

P.s. Byłem wczoraj na pewnym filmie … familijno - obyczajowym. Tam parę razy pada tekst o "starych wiarusach" … Stare Wiarusy Forumowe … Zadrżałem … ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-26, 11:44   

Dobromił napisał/a:
P.s. Byłem wczoraj na pewnym filmie … familijno - obyczajowym.

Ja byłem w niedzielę na Krainie Lodu II. Nie polecam, ale sądzę, że to nie o tym filmie piszesz ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14396
Wysłany: 2019-11-26, 11:46   

Jeden z bohaterów bardzo lubił jeść lody .. Ale to nie ten film :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9410
Wysłany: 2019-11-26, 11:55   

Codzienne są spoko, powodują ruch na forum, może je założyć każdy w danym dniu itd.
Każdy z nas był chyba na więcej niż jednym forum ...?
Ja jestem monogamistą forumowym i jak jestem to na jednym. Na poprzednim forum, codzienne się sprawdzały, w sumie dzięki nim tam coś się działo ;)
Tutaj bez nich i tak ciągle się coś dzieje :D
W poprzednich postach padło kilka trafnych stwierdzeń od kilku osób.
A ci co najmniej się udzielaj w ogóle powinni milczeć, bo i tak nic nie wnoszą oprucz zamętu.
Brawo dla wszystkich którym zależy na tym forum!
A dla reszty ... Pozdrowienia :dup5 :fuck
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2019-11-26, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-11-26, 13:27   

Piotrek napisał/a:
Trener przymknął drzwi do szatni bo nie których raziły nagie torsy zawodników ale nikt tych drzwi nie zamknął na klucz.


Nie chce mi się pisać zanadto , ale co tam.

Opowiem Wam bajkę (prawdziwą) o fejsbuczku i kluczu.

Tytułem wstępu zacznijmy od facebooka i forów społecznościowych.

Zwykle bywa tak, że jak aktywność na forach spada to administratorzy tłumaczą-"Przyszedł zły pan Cukrowa Wata z równie złym fejsbuczkiem i zakasował wszystko".

Nie zgadzam się z tą wygodną opinią. Fora są niepowtarzalne a ich formuła nie mieści się w kombajnach typu facebook jakże podobnych do telefonów komórkowych(urządzenie do wszystkiego).

A teraz przechodzimy do bajki(prawdziwej).

Było sobie forum (i jest), a w zasadzie small buisness zarządzane przez jakże poważnych p.Janke o nazwie "Salon24" .

I w pewnym momencie dziejów wpadli na pomysł by komentować wyłącznie za pośrednictwem fejsbuczka (konkretnie od 4 stycznia roku pamiętnego).Czyli też zostawili jakiś klucz do drzwi.

https://www.salon24.pl/u/...ia-w-salon24-pl


Czy wiecie co się stało 5 stycznia ?






Na pewno domyślacie się .Stanowicie bądź co bądź elitę RP.


Tak. To było wyjątkowo spektakularne jebnięcie (z pomysłu wycofano się w marcu).



Morał z tej bajki(prawdziwej) jest taki "że lepsze jest zawsze wrogiem dobrego".
No i fejsbuk to nie taka potęga (niektórzy szczerze go nie cierpią).
Ostatnio zmieniony przez telefon 110 2019-11-26, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5553
Wysłany: 2019-11-26, 14:21   

sokół napisał/a:
A my? Gdzie jesteśmy w tym wszystkim?

Cóż za refleksje jesienne.
Jest jak jest, po co się przejmować?
Kiedyś byłem obecny na kilkunastu forach (nie tylko górskich), i na każdym coś się działo. Teraz wrzucam relacje jeszcze na 4, ale tylko na 2 ktoś coś skomentuje. Taka widać kolej rzeczy. Nie ma co rozdzierać szat i robić coś na siłę. Mam na myśli, zarówno pisanie relacji z poczucia obowiązku, jak i ich komentowanie, albo branie udziału w konkursach i zlotach. Co ma być to będzie. Pożyjemy zobaczymy.

laynn napisał/a:
starałem się każdą relację, nie czytać, a komentować

Czyli komentować bez czytania? ;)

Pudelek napisał/a:
Najwyższy czas się pogodzić z tym, że zostajemy enklawą

Lepiej brzmi elitą :)

p.s.
Najdziwniejsze jest to, że tęsknię za Ceprem.
Pamiętacie jak jakiś czas temu pojawił się na forum ktoś nowy z totalnie zrytym beretem i Ceper wspólnie z Dobromiłem razem go tak zhejtowali, że uciekł :D Jakież to było piękne współdziałanie w obliczu zewnętrznego wroga.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-11-26, 14:33   

telefon 110 napisał/a:


Opowiem Wam bajkę (prawdziwą) o fejsbuczku i kluczu.


Nie do końca trafne. W salonie wymienili zamki w drzwiach a nie każdemu (czy też większości) chciało się dorabiać klucze.
W szatni trener drzwi przymknął, wystarczy chwycić za klamkę, co żadnym wysiłkiem nie jest.

Ale dość już o tym, było na ten temat tyle klepania, że nie mam większej ochoty się przepychać od nowa.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-26, 14:44   

sprocket73 napisał/a:
Najdziwniejsze jest to, że tęsknię za Ceprem


Bo ceper oprócz monnotonnych i nudnych tekstów o poganach i alkowie to jeszcze miał czasem przebłyski, potrafił rozkręcić dyskusję, choćby dzięki temu, że rzucał na przynętę jakąś zaczepkę, a co poniektórzy (w tym często ja) łapali się na to.

Ceper to ceper. Miał jedną, zasadniczą wadę według mnie. Nie potrafił być sobą. Na żywo był takim troszkę osamotnionym rycerzem a'la Don Kichote, na internecie z kolei usiłował "błyszczeć".

Tak, czy inaczej póki co go nie widać, pewnie czyta nas "z alkowy" i komentuje pod nosem, śmiejąc się sam do siebie, bo już sobie wyobraża, co by komu napisał i dowalił.
Profil Facebook
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-11-26, 15:21   

Cytat:
Pamiętacie jak jakiś czas temu pojawił się na forum ktoś nowy z totalnie zrytym beretem i Ceper wspólnie z Dobromiłem razem go tak zhejtowali, że uciekł :D Jakież to było piękne współdziałanie w obliczu zewnętrznego wroga.


O tak, to jest niezły sposób, by trochę ograniczyć przypływ ewentualnych nowych forumowiczów... Wszak jest ich o wiele za dużo...
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-26, 15:23   

Cytat:

Czyli komentować bez czytania

Noo miałem przygotowane odpowiedzi i losowo je wklejalem. Nie mów, że nie zauważyłes? :D
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-26, 15:46   

kristoff73 napisał/a:
O tak, to jest niezły sposób, by trochę ograniczyć przypływ ewentualnych nowych forumowiczów... Wszak jest ich o wiele za dużo...

Tylko widzisz, to był koleś, który się przypierdzielił np do buby, która urodziwszy córę miała wolne i non stop jeździli, bo Toperz też skumulował wolne, nie pamiętam już, od bumelantów? A nie spytał, tylko od razu założył. Zniszczony poprawnie.
Z drugiej strony ceper z tym od kropek w swoich postach skumał i wielcy koledzy byli. A ten mazeno to był niezły zjeb.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group