Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-04-20, 19:21   

Nie do końca się z Tobą zgadzam (a już na pewno nie podzielam Twojego entuzjazmu :P ), ale po tym wywodzie jest jakieś światełko w tunelu (bardzo głębokim ;) ).

Vision napisał/a:
Na goglach bym tego nie zrobił, bo by mi się nie chciało. ;)

a jaka jest różnica pomiędzy napisaniem kilku zdań tutaj a w googlach? :>

Vision napisał/a:
tym tokiem myślenia, też nie warto relacji pisać, bo też po co ktoś ma wchodzić na forum, jak może sobie każdą relację na nowoczesnych blogach czy innych portalach przeczytać. A mimo to się je pisze, choćby dla znajomych.

no ja często nie wchodzę i czytam sobie ten sam tekst na jakimś blogu, przynajmniej nie muszę później brnąć przez głupie komentarze :lol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-20, 19:35   

Z technicznego punktu widzenia żadna, a nawet na goglach pewnie łatwiej i szybciej, tylko właśnie chodzi mi o przywiązanie do danego miejsca. Tutaj na co dzień siedzę, tutaj znam ludzi i tu mi się czasem chce coś napisać, tam nie mam żadnej motywacji, żeby cokolwiek pisać. ;)

Ty nie wchodzisz, ja często też nie wchodzę na coś, chociaż to zależy. Też często na blogach czytam, ale tam też są komentarze, w dodatku często moderowane. ;) Ale chodziło mi o fakty, a fakty są takie że w większość tematów jednak wchodzi więcej gości, niż stałych forumowiczów, więc też dla wielu nieznajomych ludzi coś piszemy i oni to jakoś znajdują. ;) Schroniska to też jednak taki dosyć chwytliwy i pożyteczny temat, tzn. wiele ludzi szuka o czymś takim informacji, więc w goglach będą znajdować informacje z tego forum. Jeden wejdzie inny nie, ale dla kogoś z zewnątrz też będzie z tego jakiś pożytek na pewno.
Ostatnio zmieniony przez Vision 2019-04-20, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom

Wysłany: 2019-04-20, 19:52   

Pudel, z Tobą trochę jak z kapryśną kobietą...

Ciężko Cię, kuźwa, zadowolić. Wiedziałem, wiedziałem wcześniej, że co jak co, ale Ty na pewno się odezwiesz i skrytykujesz całe przedsięwzięcie. :D
To był pewniak, szóstka w totka, że się odezwiesz.

No i fajnie, bo na starcie poprawiłeś kilka niedociągnięć, z pewnością uda Ci się wychwycić jeszcze kilka, bo my to jesteśmy amatorka totalna, chociaż chęci mamy, to za bardzo nam nie idzie.

A pomysł, jak pomysł... Masz jakieś lepsze? Bo w sumie nigdy nie proponowałeś niczego.
Profil Facebook
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-04-20, 23:28   

sokół napisał/a:
A pomysł, jak pomysł... Masz jakieś lepsze? Bo w sumie nigdy nie proponowałeś niczego.

jestem realistą i (podobnie jak cała reszta) wie, że czas forów górskich minął i wszystkie takie zabiegi to pudrowanie trupa. Nigdy nie byliśmy wielką społecznością, nigdy nie było tu tłumów i nie zależało mi, aby się tu zjawiły.

Z moich pomysłów dawno temu proponowałem tylko, aby zacząć sprzątać syf, bo w danym temacie pojawiało się kilkadziesiąt postów nie na temat. Pisałem, że nikomu normalnemu z zewnątrz nie będzie chciało się przebijać przez dupę Maryny aby dotrzeć do senda, więc to wszystko zleje i więcej tu nie wróci. No i dostałem odpowiedź, że na tym forum nie będzie głębokiej moderacji/cenzury itp. i taki burdel nikomu nie przeszkadza.
Więc na tym moja rola składania propozycji się skończyła. Tylko, że to było kilka lat temu, a teraz ktoś się obudził z ręką w nocniku, że trzeba by zrobić w pewnych kwestiach porządek.

sokół napisał/a:
No i fajnie, bo na starcie poprawiłeś kilka niedociągnięć, z pewnością uda Ci się wychwycić jeszcze kilka, bo my to jesteśmy amatorka totalna, chociaż chęci mamy, to za bardzo nam nie idzie.

Poprawcie tych kilka w czeskich schroniskach na B. Śląski.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-04-20, 23:49   

Może wystarczy napisać relację w całości, zwłaszcza te weekendowe z 2-3 dni? Przykładem niech będzie Twój Lwów. Nie tylko ja dałem się zwieść, że to już wszystko po jednym poście. Wystarczy, że opracujesz sobie "dzień 1" - kopiowanie do notatnika (podobnie jak na inne strony internetowe), ale nie wysyłasz, tylko zapisujesz w notatniku. Potem robisz to z drugim dniem i na końcu z trzecim. Potem na raz, dwa i trzy wysyłasz na stronę. Całość relacji masz spójną, zaś potem komentarze i pytania mniej lub bardziej Ci odpowiadające. Nie mów, że nic podobnego nie przyszło Ci do głowy, bo pomyślę, że pracujesz w oświacie lub jesteś urzędnikiem. :lol
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-04-21, 00:04   

Pudelek napisał/a:
No i dostałem odpowiedź, że na tym forum nie będzie głębokiej moderacji/cenzury itp. i taki burdel nikomu nie przeszkadza.


O to to

Na takim fejsbuczku jak użytkownik określił Rafalala męską prostytutką z mety dostał trzy dni bana.
https://prawy.pl/101658-t...ka-prostytutka/

Przykładowo -gdyby karać tych co piszą że Ziemia jest kulista i na dodatek obiega Słońce tygodniowym banem (za obrazę uczuć tych co uważają inaczej) od razu zapanował by porządek.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-04-21, 08:40   

ceper napisał/a:
Może wystarczy napisać relację w całości, zwłaszcza te weekendowe z 2-3 dni?

ja piszę relację na blogu. Na forum znajduje się tylko ewentualna kopia. A na bloga nie wrzucę jednego wpisu z setkami zdjęć, bo nikt tego nie przeczyta. Tutaj zresztą też nie. Nie wyobrażam sobie np. relacji buby z kilku dni czytać na całość.

ceper napisał/a:
Wystarczy, że opracujesz sobie "dzień 1"

w przypadku takiego weekendowego wypadu wolę opcję tematyczną, a nie chronologiczną. Np. w Starym Mieście codziennie oglądałem coś nowego, jeden nowy kościół, ulicę, potem szedłem gdzieś dalej i znowu powrót. To to na pewno nie byłoby spójne.

Zresztą w takiej formie (podzielonej) pisałem zawsze i zmieniać nie będę. Dla większości osób łatwiej czyta się w odcinkach, a nie całość..

ceper napisał/a:
Nie tylko ja dałem się zwieść, że to już wszystko po jednym poście.

łatwo dajecie się nabrać :D

Pisanie w odcinkach m dodatkowy plus: jest więcej wpisów, wyświetleń, statystyka rośnie i administracja się cieszy :D
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2019-04-21, 08:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-04-22, 08:42   

Vision napisał/a:
A w tym nowym dziale będą po prostu same opinie i raczej tylko o schroniskach, a nie o innych prywatnych kwaterach.

zaczyna się już agroturystyka...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom

Wysłany: 2019-04-22, 09:05   

http://gorybezgranic.pl/k...4570.htm#111324

Założyłem nowy temat - przeniosłem agroturystykę. Pudel, patrz, w tej kwestii się zgadzamy :)
Profil Facebook
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 834
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-04-25, 20:02   

Schronisko w Dukli to nie PTTK a PTSM.
Ostatnio zmieniony przez gar 2019-04-25, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom

Wysłany: 2019-04-25, 21:11   

Dziękuję, już poprawiliśmy. :)
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-28, 10:11   

Pudelek napisał/a:
...i z PiSowską moderacją

Podaj przykład, ale poza tymi dotyczącymi moich uwag do cepra?
Pudelek napisał/a:
Myślisz, że jak ktoś będzie szukał czegoś o jakimś obiekcie to wejdzie na forum

To nie mój pomysł był, ale mnie się on w miarę podoba, Vision to post później fajnie objaśnił.
Pudelek napisał/a:
a które?

Niemcowa, drugiej nie pamiętam. Ja znalazłem w necie info o bazach namiotowych, Neska sprostowała, że to chatki.
Pudelek napisał/a:
a przynajmniej Ty

Bo ja mam tu taką rolę. Tego złego Policjanta :D
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-04-28, 17:15   

Pudelek napisał/a:
...i z PiSowską moderacją


Lyann, czas byśmy jako adm i moderatorzy spierdzielali stąd, najlepiej do europarlamentu :D
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-28, 17:52   

Cytat:

Lyann, czas byśmy jako adm i moderatorzy spierdzielali stąd, najlepiej do europarlamentu

Noo, przynajmniej porządną kasę dostaniemy :D
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-04-28, 18:00   

laynn napisał/a:
Podaj przykład, ale poza tymi dotyczącymi moich uwag do cepra?

prawie każdy Twój wpis po głosie krytyki. Najlepiej by było aby nikt niczego nie krytykował, tylko klepał po plecach. Bo inaczej foch albo przynajmniej kąśliwa uwaga. Styl wypisz wymaluj obecnej partii rządzącej.

Piotrek napisał/a:
Lyann, czas byśmy jako adm i moderatorzy spierdzielali stąd, najlepiej do europarlamentu :D

jeszcze was musi ktoś wybrać a przy tej frekwencji w głosowaniach to może być ciężko o sukces ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group