Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Spotykamy się na Potrójnej

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2015-02-24, 19:28   Spotykamy się na Potrójnej

Cześć!!!

27-28-02 spotykamy się, sympatycy górskich wędrówek, w chatce u Ani i Rafała na Potrójnej w Beskidzie Małym. W piątek ok.16 (póżniej oczywiście też, to nie jest sztywny termin) zrobimy ognisko na Potrójnej, a potem w chatce pośpiewamy, pogadamy, pooglądamy zdjęcia (jest możliwość podłączenia się do TV). W sobotę fotografowanie wschodu słońca z Potrójnej (bardzo urokliwe), po śniadanku penetracja Beskidu Małego, ale to już dogadamy się na miejscu :)
Bardzo gorąco wszystkich zapraszamy, miejsca w chatce nie zabraknie, a poznacie ciekawych , pozytywnie zakręconych ludzi :-o

Czekamy na Was, liczymy na jakąś małą forumową reprezentację !!!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-25, 13:07   

maurycy napisał/a:
27-28-02 spotykamy się, sympatycy górskich wędrówek, w chatce u Ani i Rafała na Potrójnej w Beskidzie Małym.

maurycy napisał/a:
liczymy na jakąś małą forumową reprezentację !!!
W tym regionie mamy kilku miejscowych forumowiczów, ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, by zobaczyć/udokumentować/, jak się bawiło towarzystwo :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2015-02-26, 09:35   

ceper napisał/a:
W tym regionie mamy kilku miejscowych forumowiczów, ja mógłbym dotrzeć dopiero w sobotę, by zobaczyć/udokumentować/, jak się bawiło towarzystwo :)

Właśnie na tych miejscowych najbardziej liczymy :) , a Tobie ceprze żadna kamera nie będzie potrzebna :P
O ile przyjedziesz. Żadnych ekscesów nie przewiduje się, co nie znaczy, że będzie nudno :-o
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-26, 10:01   

"tobie, ci , wam" pisze się z małej litery, bo pisane "dużą literą" pod moim adresem mnie drażni - na forum panuje równouprawnienie, więc żadnych szacunków i pochlebstw. Nie jest to oficjalne pismo do Jego Ekscelencji/Eminencji, Bogiem nie jestem, zaś chyba nie zalecasz się do mnie (tydzień temu pisałem o tym) :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-02-26, 11:12   

tak trochę nie na temat, ale... macie spotkanie w piątek, a w sobotę wracacie do domu? trochę dziwne :o-o
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-02-26, 11:57   

ceper napisał/a:
"tobie, ci , wam" pisze się z małej litery, bo pisane "dużą literą" pod moim adresem mnie drażni - na forum panuje równouprawnienie, więc żadnych szacunków i pochlebstw. Nie jest to oficjalne pismo do Jego Ekscelencji/Eminencji, Bogiem nie jestem, zaś chyba nie zalecasz się do mnie (tydzień temu pisałem o tym) :)


przynajmniej masz pewnosc ze mazeno sie do ciebie nie zaleca :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2015-03-02, 19:35   

I już po wypadzie :lol Wstawiam parę fotek z dzisiejszych porannych ostatków :-o
Sorki za słabą jakość zdjęć - wszystkie robione telefonem.












 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group