Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: sokół
2021-03-30, 09:46

Spotkajmy się gdzieś na szlaku

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-23, 19:00   

Ech to zdrowie...
Zdrowia! Mam nadzieję, że to na jakiś czas? to ograniczenie?
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-09-23, 19:18   

Dzięki :-) Pewnie, że na jakiś czas... Do 80-tki. Potem będzie mi już wszystko jedno, na razie będę się oszczędzać unikając dużej ilości stromizn :-)
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-09-24, 08:47   

kristof73 napisał/a:
Dzisiejsza analiza wyniku rezonansu kolana u ortopedy [...] każe mi mocno ograniczyć górską działalność [...] chodzi o strome zejścia


Polecam Ci Góry Sudawskie. :lol


kristof73 napisał/a:
mnie to motywuje, by skupić się na terenach w sumie tak czy siak ulubionych jak: Beskid Niski, Jura, wszelkie równinne tereny zielone woj. śląskiego czy okolice Kielc. I, mam nadzieję, z niektórymi Forumowiczami, będzie szansa spotkać się na szlaku :-)


Ja też mam w głowie poszerzenie zakresu wędrówek, wiec wpisz mnie na listę chętnych na takie ekscesy. Aha, i dorzuć Podlasie, Polesie i Roztocze. I oczywiście Suwalszczyznę, która szczyci się wspomnianymi wyżej górami.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5770
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-09-24, 11:49   

A ja polecam Suwalszyznę zupełnie poważnie, zwłaszcza jeśli możesz ją zwiedzać na rowerze. A w Górach Sudawskich byłem, fajne odludne tereny.
Profil Facebook
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-09-24, 13:30   

Sebastian Słota napisał/a:
polecam Suwalszyznę zupełnie poważnie


Noszqrde, ja też!!
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-09-24, 21:13   

kristof73 napisał/a:
wykluczająca nowotwór,

no kuźwa, ale przecież to jest najważniejsza część tej wypowiedzi!

A planując wyjazdy to przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć na 100% gdzie łazimy/schodzimy. Zwłaszcza schodzimy, bo tym się nikt zazwyczaj nie przejmuje.

kristof73 napisał/a:
skupić się na terenach w sumie tak czy siak ulubionych jak: Beskid Niski, Jura, wszelkie równinne tereny zielone woj. śląskiego czy okolice Kielc

pomijając okolice Kielc to same przyjemne rejony :)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-09-25, 06:53   

Cytat:
dorzuć Podlasie, Polesie i Roztocze. I oczywiście Suwalszczyznę, która szczyci się wspomnianymi wyżej górami.


Dziękuję za cenne rady. Roztocze brałem już poważnie pod uwagę pod kątem niedawnego urlopu. Przegrało jednak ze Świętokrzyskim.

Cytat:
wpisz mnie na listę chętnych na takie ekscesy


OK. Będę tu sygnalizować o planach. W tym roku będzie Jura. :-)

Cytat:
A planując wyjazdy to przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć na 100% gdzie łazimy/schodzimy. Zwłaszcza schodzimy, bo tym się nikt zazwyczaj nie przejmuje.


Nie jesteśmy. Ale możemy minimalizować ryzyko, nie schodząc np. ze Skrzycznego, Romanki czy Lackowej :-)
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 834
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-09-25, 21:19   

Jutro w czwartek 26.09.2019 spotkanie piwne w katowickiej "Absurdalnej" od godziny 17.30 do ... Kto ma ochotę niechaj przybywa.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-26, 18:43   

Gdyby ktoś miał ochotę sprawdzić, czy Gorce są fajne, to sobota-niedziela ja to będę sprawdzał. Więc zapraszam. Mogę kogoś zabrać.
Zapraszam na PW.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-26, 19:56   

Czy oferta dotyczy też mojej osoby? Pytam przez grzeczność, abyś się nie musiał znów... :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-09-27, 10:27   

No jak dał publiczne zaproszenie to chyba dla wszystkich, nie pisało nic, że wymagany paszport polsatu.
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-27, 10:38   

Za granicą bywa różnie i jestem tym jedynym na forum (cokolwiek to oznacza pozytywnie) - sam pisałeś o tym sokole. Może ma bóle krzyża (ostatnio modne na forum) i nie chciałbym, aby się zmuszał... :zol
Jutro będę przejazdem przez Stalinogród bez napinki, ale Gorce nie są mi po drodze. Przepraszam laynn, może innym razem. Gdybyś dał to zaproszenie dzień wcześniej, bo wczoraj posłałem drobne przelewem na noclegi z wyżerką, chociaż nadal mam dylemat (całą noc rozmyślałem): machnąć ręką na drobne i ruszyć w Gorce? :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-09-27, 10:50   

ceper napisał/a:
całą noc rozmyślałem


A co, nie było ?
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-09-27, 10:53   

To z rana, w czasie sjesty i wieczorem. Noc jest od spania - podobno tylko grzecznego. Innym do alkowy nie zaglądam. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-27, 14:11   

Sorry ceper, ale słuchać Cię... wystarczy, że czasem przeczytam... idź swoim szlakiem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi