Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: sokół
2021-03-30, 10:46

Spotkajmy się gdzieś na szlaku

Autor Wiadomość
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9379
Wysłany: 2020-08-29, 14:36   

Dzisiaj rano zbieram się w drogę do Jabłonkowa na zaplanowaną wycieczkę i nagle, za oknem jak nie lunęło deszczem! Myślę sobie, tam padać nie będzie i prognozy mówiły co innego więc jadę!
I udało się, prognozy się sprawdziły, a w tym czasie w Cieszynie lało :D warto czasem wierzyć i myśleć optymistycznie Witku! ;)

Wiatr może być jutro trochę silniejszy, dla tego zabieram dodatkowe butelki z wodą żeby mnie nie porwało :lol
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5836
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-08-29, 14:41   

Jutro będzie lepiej
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9379
Wysłany: 2020-08-29, 14:44   

No wiadomo :D
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2020-08-29, 21:06   

Cały dzień dzisiaj się zastanawiam i przeglądam różne prognozy.
Jedne są dobre, inne są złe. Jesteśmy na skraju dwóch frontów. Na ich styku będzie burzowo i wietrznie. W nocy opady będą przechodzić nad Tatrami, teoretycznie od rana pogoda ma się poprawić. Jednak niektórzy pogodowi specjaliści twierdzą, że tego nie da się przewidzieć. Komórki burzowe mogą powstawać w Tatrach przez cały dzień. W tym momencie w Jaworznie leje i grzmi. Na ICM tego nie przepowiedzieli. Mam taki portal https://www.windy.com/ , tam można sobie wybrać 1 z 4 modeli prognoz. Na ten moment 2 pokazują w Jaworznie burze, pozostałe 2 nie. Czyli jest pół na pół. Na jutro jeden model pokazuje piękną pogodą cały dzień na Tatry. Inny tylko parę godzin ładnie - właśnie ten, który przewidział burzę w Jaworznie teraz. Czyli jutro może być ładnie, a może być strasznie, może też być tak sobie. Na szczęście przed chwilą zadzwonił kumpel, że nas odwiedzi (z partnerką). Spotkania z nimi, nigdy nie były łatwe. To mnie ostatecznie uratowało przed górami jutro :D

A tym, którzy pojadą, życzę powodzenia :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9379
Wysłany: 2020-08-30, 03:17   

sprocket73 napisał/a:
Cały dzień dzisiaj się zastanawiam i przeglądam różne prognozy.
Jedne są dobre, inne są złe. Jesteśmy na skraju dwóch frontów. Na ich styku będzie burzowo i wietrznie. W nocy opady będą przechodzić nad Tatrami, teoretycznie od rana pogoda ma się poprawić. Jednak niektórzy pogodowi specjaliści twierdzą, że tego nie da się przewidzieć. Komórki burzowe mogą powstawać w Tatrach przez cały dzień. W tym momencie w Jaworznie leje i grzmi. Na ICM tego nie przepowiedzieli. Mam taki portal https://www.windy.com/ , tam można sobie wybrać 1 z 4 modeli prognoz. Na ten moment 2 pokazują w Jaworznie burze, pozostałe 2 nie. Czyli jest pół na pół. Na jutro jeden model pokazuje piękną pogodą cały dzień na Tatry. Inny tylko parę godzin ładnie - właśnie ten, który przewidział burzę w Jaworznie teraz. Czyli jutro może być ładnie, a może być strasznie, może też być tak sobie. Na szczęście przed chwilą zadzwonił kumpel, że nas odwiedzi (z partnerką). Spotkania z nimi, nigdy nie były łatwe. To mnie ostatecznie uratowało przed górami jutro :D

A tym, którzy pojadą, życzę powodzenia :)


Dziękujemy :)

Tylko czemu na tej twojej pogodzie pokazuje Sosnowiec :msd ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-08-30, 08:30   

Uważajcie, bo popołudniem mają być najsilniejsze burze w tym roku.
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-30, 09:29   

Z racji, iż jestem na wichurze, to mogę sprawdzić prognozy w telefonie, a są one dużo słabsze niż w wersji z kompa. Wczoraj miało padać, burze ok 15-18. Od 17 było bardzo sympatycznie. Bezchmurne niebo. Ok 4rano padało. Teraz jest żyleta na niebie, ale paruje to co spadło, więc ja wyjdę przed dom i sobie posiedzę ;)
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2020-08-30, 09:42   

Mam trochę kaca widząc jak piękna jest pogoda teraz.
Co ciekawe na ICM pokazują prawie całkowite zachmurzenie przez cały dzień dzisiaj w Jaworznie, ale bez burz. Kompletnie nie trafili, przynajmniej na razie. A w nocy budziły mnie burze.
Teraz widać jak front się ułożył. Burze są w północnych Włoszech i Słowenii i przesuwają się na północny wschód. Zachmurzenie Austria, Czechy i połowa Polski po przekątnej. Węgry, Słowacja, południwo-wschodnia Polska bezchmurne. Właśnie widać, jak w tym momencie nad Tatrami Wysokimi zawiązuje się chmura, pół godzinki temu jeszcze jej nie było, w Zachodnich jeszcze wciąż pięknie.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-08-30, 10:44   

Ciekawe czy naszych zleje, czy też nie.
W zasadzie to wkurzają od rana - wysyłają jakieś zdjęcia, chyba z neta ściągnięte, bo przecież nie moze tam być tak ładnie. To sam nie wiem, czy bym się nie cieszył, jakby zmokli... :D


Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-30, 17:07   

Tez ten spam dostaję. Dać im bana! :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-08-30, 18:57   

Hej. Byłem dzisiaj w Wysokich. Było elegancko.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2020-08-30, 19:08   

Wszyscy co byli dzisiaj w Tatrach - Bana!!!
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-08-31, 06:58   

sprocket73 napisał/a:
Wszyscy co byli dzisiaj w Tatrach - Bana!!!


Jestem za.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9379
Wysłany: 2020-08-31, 09:16   

A ja powiem tak, wczorajsza wizyta może z nazwy była Tatrzańska, ale miejsce nie przypomina Tatr jakie znałem do wczoraj ;)
I nie zgadzam się, nie zasłużyłem na Bana, byłem grzeczny :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-08-31, 12:04   

Sprockecie - młode kadry wchodzą w Tatry.


_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania