Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Beskid Żywiecki w najpiękniejszej odsłonie. Hala Boracza - Lipowska - Rysianka - Żabnica

Autor Wiadomość
panna_aga 


Dołączyła: 14 Maj 2019
Posty: 64
Skąd: Ustroń/Cieszyn
Wysłany: 2019-05-19, 10:55   Beskid Żywiecki w najpiękniejszej odsłonie. Hala Boracza - Lipowska - Rysianka - Żabnica

Znacie ten obrazek z internetów, na którym od poniedziałku do piątku świeci słońce, a przez weekend pada deszcz? Jakże irytująca i niesprawiedliwa bywa czasem rzeczywistość. A co, jeśli jest na odwrót? Ja wtedy myślę, że wygrałam w totolotka, szykuję odświętne ciuchy trekkingowe, czyszczę buty, czasem coś upichcę, żeby nie paść na szlaku albo móc coś wynegocjować z niedźwiedziem (nigdy nie wiesz, kiedy wylezie z lasu). Po kilku miesiącach przerwy zawitałam w Beskid Żywiecki. Wpadło pięć baniek na chybił trafił. ;)

Jak zwykle na ostatnią chwilę, ciągle monitorując prognozy, szykując ciuchy na lato i zimę (co za wyjątkowo zimny maj) cieszyłam się jak dziecko na wakacje. A kiedy już znalazłam się na jednym z piękniejszych szlaków w Beskidzie Żywieckim, śpiewałam po cichu, że ni mom hektara… Choć w zasadzie miałam wrażenie, że nic więcej mi nie potrzeba, a bardziej niż z wygranej w totka, cieszy mnie to, że mogę wracać na szlak. Lubię wracać tam, gdzie byłam…

Zapraszam do lektury na: https://www.zgoramiwtle.p...ekniejszej.html

Do zobaczenia na szlaku!
Agnieszka








_________________
www.zgoramiwtle.pl
www.instagram.com/pannaaga
 
 
FasolaNaSzlaku 

Wiek: 43
Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 338
Wysłany: 2019-05-19, 12:57   

...
Ostatnio zmieniony przez FasolaNaSzlaku 2019-07-22, 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-05-19, 20:21   

Może i dobrze, że odpuściła. Szedłem ostatnio niebieskim ze szczytu w stronę Słowianki i drzew nawalone od groma na szlaku. Dużo więcej niż na czerwonym, którym Agnieszka schodziła.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-05-20, 12:20   

Piotrek napisał/a:
i drzew nawalone od groma na szlaku


I Ty to piszesz ? ! :o-o Tobie to przeszkadza ? :o-o Gdzie w Tobie dziecięca radość przedzierania się przez piastowskie wiatrołomy ? :o-o Nie odstraszaj Koleżanki !

Na Romankę marsz !

P.s. Tak swoja drogą to kiedy idziemy w bój ze skałami beskidzkimi ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-20, 12:34   

No okolice Lipowskiej pokazują spustoszenie.
Zawsze lubię przeczytać relację z tych stron, gdyż, to takie "moje" góry. Tzn to tam pierwsze samotne, dorosłe kroki przemierzałem w górach ;)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-05-20, 18:00   

Dobromił napisał/a:

I Ty to piszesz ? ! :o-o Tobie to przeszkadza ? :o-o Gdzie w Tobie dziecięca radość przedzierania się przez piastowskie wiatrołomy ?

Ale ja nie mówię, że mnie to przeszkadza. Dla przykładu dziś ciorałem się w jeszcze wiekszej drzewnej masakrze :)
Na skałach dziś byłem, trochę spontaniczny wyjazd się trafił dlatego solo wypadło.
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-05-20, 21:38   

Szlak-klasyk. Ładnie tam wiosną.
 
 
panna_aga 


Dołączyła: 14 Maj 2019
Posty: 64
Skąd: Ustroń/Cieszyn
Wysłany: 2019-05-22, 07:42   

Wiolcia napisał/a:
Szlak-klasyk. Ładnie tam wiosną.

Do pełni szczęścia zabrakło mi łowiec na halach w wyższych partiach :lol

FasolaNaSzlaku napisał/a:
Do pełni szczęścia szczytu Romanki mi tu brakuję :)

Romankę mam w tegorocznych planach. A gdybyśmy tam poleźli, to być może nie spotkałby nas ten zachód słońca... :) Poza tym wybór padł na czerwony szlak z powodu... łańcuchów głównie :haha
_________________
www.zgoramiwtle.pl
www.instagram.com/pannaaga
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group