Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sokoła i spółki 2015 rok

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-02, 11:41   Sokoła i spółki 2015 rok

Rok zaczął się obiecująco. W kwietniu zrobiło się ciepło, na pierwszy ogień okrążyliśmy Brenną, kręcąc się w okolicach Starego Gronia, Czupla i Trzech Kopców Wiślańskich.








Minęło kilka dni. Tym razem padła Madohora do spółki z Potrójną. Na koniec nas nieco zlało, ale wycieczka była udana, z powodu trampoliny, jaką znaleźliśmy na Potrójnej.









W poszukiwaniu nieco innych wrażeń odwiedziliśmy Pilsko, tradycyjnie nieco błądząc na zasypanym śniegiem szlaku podejściowym.








Dla odmiany pojechaliśmy też do Wisły, na szlak placów zabaw, zahaczając o Soszów, wariantem bezszlakowym przez soczyste, zielone pola.









Przed wyjazdem w Tatry pokręciliśmy się także w terenie powiedzmy skalnym.









A potem nadszedł nasz czas - Tatry. I choć pogoda płatała figle, co nieco się nam udało zobaczyć i zdobyć.




















Później była mała przerwa, ale zaraz po niej, w największe upały odwiedziliśmy Worek Raczański.







A tuż potem wróciliśmy zrelaksować się na stare śmieci czyli na sprawdzony Soszów.








Na deser była Mała Fatra. I burza na szczycie Rozsutka. I taniec w błocie na zejściu. I dramat z powrotem do domu.








A później? Plany były, chęci też były, ale coś poszło nie tak. I poniższe zdjęcie wytłumaczyć może zastój w końcowej fazie roku...


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.




Tak, jak wspomniałem, problemy były już przy powrocie z Fatry. Diabeł żarł oleju na potęgę. Skończyło się na wymianie silnika i stracie kilku tysięcy.

Niemniej mamy już 2016 i czystą kartę, może będzie lepiej :ryb
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-02, 12:37   

Ładne zdjęcia, ciekawe relacje. Gdyby nie kilka zdjęć, za które Ci podziękuje córka w dorosłym życiu, wszystko byłoby OK.
Nie przejmuj się, niemiecka "bylejakość" mi też żre średnio ponad dychę ropy, ale oleju jeszcze nie...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-01-02, 17:56   

Nie ma co narzekać, rok bardzo ładny i górsko urozmaicony. Jestem pewien, że w 2016 złoicie jeszcze więcej a może nawet i raz tyle :)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6097
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-04, 20:59   

Odczuwam deficyt jezy w podsumowaniu! gdzie jeze???? Myslalam ze beda staly w dwuszeregu! :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-01-04, 21:06   

Jeże robiły zdjęcia :-)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-04, 21:19   

Jeże były w większej ilości na Grabowej i Potrójnej, potem jeździł już tylko jeden, ten, co zwykle. Jak się dobrze przyjrzysz, to Julka ma go w ręce praktycznie na każdej fotografii, oprócz Tatr i Fatry, bo tam były przepaście, a jeż ma lęki. :dev
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group