Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Składka na serwer GBG 2017/2018

Autor Wiadomość
Vision

Wysłany: 2017-06-04, 12:55   Składka na serwer GBG 2017/2018

Jak już sokół wspomniał w poprzednim temacie o składce, to też założę już oficjalny temat. ;) Miało być w połowie miesiąca, ale w sumie może już wisieć i przez miesiąc może być aktywny. Potem się opłaci co się ma opłacić i będzie z głowy. Cena serwera i domeny taka jak zawsze, czyli 123 zł za serwer i tyle samo za domenę, co razem daje 246 zł. Sporo jeszcze zostało z zeszłego roku (szczegóły w temacie z zeszłego roku), więc już nie dużo brakuje, a lepiej zawsze być na plusie niż na minusie. :)

W takim razie każdy kto chętny pomóc, to proszę o zostawienie wiadomości w tym temacie, albo o prywatną wiadomość do mnie, z prośbą o podanie namiarów do wykonania przelewu. Kwota umowna przelewu, to tak jak zawsze 10 zł. :)

Tym osobom, które się już zdeklarowały w starym temacie, od razu wyślę PW z danymi do przelewu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wsparcie. :DD
Profil Facebook

Tępy dyszel 

Wysłany: 2017-06-05, 18:25   

Vision napisał/a:
Kwota umowna przelewu, to tak jak zawsze 10 zł.

Won ! ;)

Vision

Wysłany: 2017-06-30, 11:04   

Na dzień dzisiejszy stan zbiórki prezentuje się następująco: 160,63 zł. Ale jeszcze zostało z tamtego roku 165,63 zł. Więc spokojnie już wystarczy i jeszcze coś zostanie na przyszły rok.

Wszystkim co już wpłacili, wysłałem potwierdzenie na PW. Jakby ktoś nie dostał, to się reklamować proszę. ;)

No i jakby ktoś jeszcze chciał wpłacić na zapas, to do 10 lipca proszę o kontakt na PW, bądź tutaj w temacie, to namiary podam, potem temat przeniosę do archiwum. ;)
Profil Facebook

ceper 

Wysłany: 2017-06-30, 11:27   

Jestem dyskryminowany jako jawnie zadeklarowany (hetero). Czuję się zbędny... :o-o
ceper napisał/a:
Jakieś drobne zostaną mi po opłaceniu podatków za maj.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2017-06-30, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  

Vision

Wysłany: 2017-06-30, 11:33   

ceper napisał/a:
Jestem dyskryminowany jako jawnie zadeklarowany (hetero). Czuję się zbędny... :o-o

Sorry, ale nie doczytałem tego. ;) Za dużo tam pisałeś o innych rzeczach, na których bardziej się skupiłem i to przeoczyłem. :P
Profil Facebook

Odpowiedz do tematu