Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Schronisko PTTK na Klimczoku

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2019-04-14, 21:31   Schronisko PTTK na Klimczoku

Ostatnio zmieniony przez vidraru 2019-04-15, 20:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-25, 20:23   

Całkiem nie dawno tam spałem i wrażenia takie sobie. Strasznie tam sztywno jakoś. ;) Najpierw sam dzierżawca zwrócił mi uwagę, że rozmawiam przed schroniskiem o 21:30. Mordy nie darłem, po prostu normalnie z kimś rozmawiałem, no ale nie wolno. Bo się niesie po schronisku, a ludzie już chcą spać. No i taka dziwna zasada jest tam co do liczenia za nocleg. Tzn. może normalna, ale dla mnie jednak trochę dziwna. Bo wychodzi na to, że cena noclegu jest uzależniona od tego w ile osób się przyjdzie. Ja z ich cennika na stronie to trochę inaczej zrozumiałem.

http://www.schroniskoklimczok.com.pl/cennik.html

Chociaż jakby wziąć to dosłownie, to się zgadza. Bo cena za jedną osobę w pokoju wieloosobowym 35 zł, ale tylko jak zaprosisz sobie jakichś gości do pokoju, a jak ich nie ma to wychodzi na to, że zapłacisz 80 zł za nocleg w obojętnie jakim pokoju. Obok nas była para, co dostała pokój 5 osobowy na dwie osoby i policzyli ich po 70 zł od osoby. Nas było 3 osoby, też dostaliśmy pokój 5 osobowy, ale policzyli nas po 45 zł. Pomimo, że w cenniku pisze, że cena w pokoju 5 osobowym to 35 zł, no ale 5 osób musi być, na to wychodzi. Czyli trzeba przyjść minimum w 5 osób, żeby było po 35 zł. :)

No ale pokoje nawet niezłe, było czysto, w łazience też spoko i spać się da. :-o
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 836
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-04-25, 20:55   

Szału nie ma, ale mimo wszystko na plus. Jedzenie całkiem dobre. Pokoje niczego sobie. W upalny lipiec niewielki basen był dla dzieciaków super atrakcją (dodatkowo płatną, ale fajną).
 
 
creamcheese 

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 497
Wysłany: 2019-04-29, 09:40   

Mili gospodarze, bez problemów ale i bez ochów i achów
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14348
Wysłany: 2019-04-29, 09:44   

Nigdy nie spałem, bywałem dość często. Raz pijałem wino grzane w towarzystwie Aleksandra Lwowa. Wrażenia co do schroniska neutralne.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi