Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Rowerowo po okolicach...

Autor Wiadomość
Vision

Wysłany: 2019-09-08, 10:38   Rowerowo po okolicach...

Tak sobie zakładam temat, gdzie czasem wrzucę jakieś fotki bez jakichś szczególnych opisów z rowerowych wycieczek. Może też bardziej się zmotywuję i częściej będę jeździł, bo póki co to się ogranicza do maksymalnie 10 razy w roku, a czasem i mniej. No ale zobaczymy.

Póki co, trasa z zeszłej niedzieli. Piękny upał był, w przeciwieństwie do dzisiaj, dlatego dzisiaj już nie pojechałem, a miałem zamiar. Poczekam na przyszły weekend, może będzie lepsza pogoda.

Mapka z trasą:

Więcej szczegółów na endomondo

Tychy

Pszczyna

Bielsko-Biała

Żywiec

Gdzieś po drodze...

Sucha Beskidzka

Kalwaria Zebrzydowska

Wadowice

Ogólnie było pięknie. :-o
Profil Facebook

laynn 

Wysłany: 2019-09-08, 10:59   

Fajne zdjęcia. Więcej ruszaj tyłek :P
https://www.flickr.com/photos/138543993@N07/albums
Profil Facebook

Vision

Wysłany: 2019-09-08, 11:01   

Tyłek no właśnie, to mój niekończący się problem, zawsze boli, już po 50 km, zaczynam go czuć. ;) Muszę chyba zainwestować w jakąś wkładkę rowerową pod dupę, ale cały czas się zastanawiam czy to dużo pomoże, czy może w końcu się przyzwyczaję. ;)
Profil Facebook

Sebastian Słota 

Wysłany: 2019-09-08, 11:43   

Ładna trasa i fajne zdjęcia. A może trzeba zainwestować w szersze i bardziej miękkie siodełko?
Profil Facebook

Wiolcia 

Wysłany: 2019-09-08, 11:45   

Niezły dystans! Drugi RobertJ się ujawnia na forum :) . Fajnie, że założyłeś wątek, bo zdjęcia przyjemne, a i na trasy warto spojrzeć, by się zainspirować.

Vision

Wysłany: 2019-09-09, 16:13   

Sebastian Słota napisał/a:
A może trzeba zainwestować w szersze i bardziej miękkie siodełko?

No właśnie takie miałem jeszcze niedawno i zmieniłem na typowo sportowe. Tamto było szersze, miększe i nawet jakieś sprężyny miało. Niby wygodniejsze, ale nie do końca się nadaje na długie trasy po ulicach. Takie siodełko całkiem inną pozycją wymusza. Jedzie się bardziej okrakiem i mniej opływowo przez co też wolniej trochę. ;) I rower więcej waży. ;) No i przy dłuższej jeździe bardziej obciera uda od wewnątrz. Na tym dopiero 3 trasy zrobiłem powyżej 100 km, więc może jeszcze się przyzwyczaję, a jak nie to zainwestuję w jakieś bokserki z wkładką i myślę że to wystarczy w zupełności.

Wiolcia napisał/a:
Drugi RobertJ się ujawnia na forum :)

Do Roberta to mi sporo brakuje i zawsze będzie. :) Nie mam tyle czasu, żeby tak często jeździć, więc pozostaje jeżdżenie, raz na tydzień albo dwa maksymalnie. No ale jak na tak rzadkie jeżdżenie, to jestem mega zadowolony, bo po 200 km, żadnych zakwasów, żadnego bólu nóg i myślę, że 300 km, też by dało radę, tylko czasu bym więcej potrzebował. A też jestem dużo bardziej wybredny chyba, bo nie jeżdżę po ciemku, tylko za dnia. Jakoś się trochę boję po ciemku po nieznanych ulicach jeździć. Tzn. chodzi o kierowców, że mnie coś potrąci po ciemku. Więc teraz dni coraz krótsze, więc też czasu na jazdę dla mnie coraz mniej. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2019-09-09, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook

Piotrek 

Wysłany: 2019-09-09, 21:53   

Pokombinuj z taką trasą, by po drodze przenocować w schronisku, taki wyjazd na sobotę-niedzielę. Pykniesz wtedy pewnie z 500 km :-)

Odpowiedz do tematu