Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

2018.08.12 Góra Kamieńsk - Słok - Wawrzkowizna - Patyki

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-08-12, 22:05   2018.08.12 Góra Kamieńsk - Słok - Wawrzkowizna - Patyki

Wczoraj planowałem wypad w góry, dziś przystąpiłem do realizacji. Ponieważ Góra Kamieńsk do najwyższych nie należy (króluje w woj. łódzkim), więc postanowiłem ją zaliczyć dwa razy. Prawdziwemu turyście przystoi zdobywanie samochodem oraz kolejką linową - oczywiście wjazd i zjazd. :rol




Było gorąco, więc udajemy się nad wodę, czyli nad zbiornik Słok, który został zaatakowany przez sinice. :zol


Ruszamy zatem do OSiR Wawrzkowizna, lecz na plaży nie ma dla nas miejsca. Bierzemy więc rowerek wodny. Na wodzie spotkaliśmy wodorosty, kaczki oraz krwiożercze łabędzie, które chciały nas zjeść. Uciekliśmy im. :usmi




Udajemy się jeszcze do ośrodka "Patyki", po drodze zatrzymując się na lody "na odpuście" w Łobudzicach.


Jak przystało na cepra, dzień bez rybki to byłby dzień stracony. Miły akcent na pożegnanie dnia . :ryb


Galeria zdjęć - 2018.08.12 Góra Kamieńsk - Słok - Wawrzkowizna - Patyki
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-08-12, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-08-12, 23:11   

To na to coś nawet kolejka jedzie? :D

ps. te twarze z odpustu... zaraz mi się kojarzy zdjęcie z busa... :o-o
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-08-13, 09:17   

Znając życie muszę dmuchać na zimne, bo chętnie oskubano by cepra (GIODO, RODO pilnuje ochrony wizerunku osób, które nie są częścią krajobrazu). A w busie fejsy (zwłaszcza ten na pierwszym planie) trudno zaliczyć do elementu krajobrazu, nie?

Nie porównuj stoku narciarskiego Góry Kamieńsk ze Śląskim Stokiem Narciarskim, nie ta kategoria wagowa. :usmi
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-08-14, 01:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-08-13, 10:34   

Dolomity podupadły, byłem wczoraj wieczorem na rowerze, kolejki nie ma i nie zanosi się, żeby była... Jakbyś miał tam stracić pogan to chyba tylko wtedy jakby Cie napadli miejscowi z hołd.
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-08-13, 11:26   

O miejscowych z hołd jestem spokojny, tym rad postawię piwo i pogadam, wszak Ci harują na co dzień. :usmi
Gorsze są wygłodzone rottweilery w urzędach, czyhające na okazję, by pożywić się krwawicą ludzi pracy. W kontaktach z nimi zalecam najwyższą ostrożność - przezorny zawsze ubezpieczony.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Kaytek


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 134
Wysłany: 2018-10-21, 00:56   

ceper napisał/a:
GIODO, RODO
RODO strodo, prywatnie Cię nie dotyczy, wizerunek to bardziej prawo autorskie... Mniejsza z tym... Byłem tam kilka razy... Góra morderca!!!!
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-10-21, 01:54   

Jeeezu okropnie tam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga