Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Ranking NPM

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14337
Wysłany: 2013-08-01, 14:29   

W Roztoce to szefowa Ania podzieliła się z nami własną, prywatną wódką.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-01, 14:32   

No! To na pierwsze miejsce Roztokę!
Nam się wtedy udało też przesunąć godzinę wydawania piwa do 23 :D
 
 
tatromaniak 


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 323
Skąd: Podhale
Wysłany: 2013-08-19, 11:45   

Zdegradował bym z pierwszej 10 schronisko pod Wielką Rycerzową za głupi i nie logiczny sposób traktowania klientów / zdarzenie z początku sierpnia br./

Piwo podają tylko w wersji duże, jakby do dużego kufla nie dało się wlać małego piwa, gdyby odwrotnie robili wnioskowałbym im o Nobla :)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-07-20, 17:32   

_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-07-20, 21:46   

Jeśli autorzy rankingu uważają, że kupię czasopismo npm, by poznać ranking schronisk, to są "w mylnym błędzie". Prędzej zlecę wykonanie rankingu czasopism turystycznych, które oferują czytelnikom bezpłatny dostęp przez internet, przejrzystość i czytelność informacji wraz i ich wartością merytoryczną, itp.
Nie dziwi mnie wysoka pozycja Andrzejówki oraz ostatnie miejsce Orlicy w Zieleńcu (2x zamknięte, raz mało przyjemna obsługa)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-07-20, 22:16   

Napisali tam:

Cytat:
atmosfera (...) komunikacja telefoniczna i mailowa).


Co ma piernik do wiatraka tzn atmosfera schroniska z komunikacja mailowa??? :o-o


Patrzac na kryteria to szkoda ze nie brali pod uwage hotelu Gołębiewskiego- zapewne wygralby w cuglach :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2015-07-20, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-07-20, 22:26   

może chodzi o to, że odpowiadają na maile? :> to niby oczywiste, ale widać nie zawsze tak bywa... :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-07-20, 22:41   

Pudelek napisał/a:
może chodzi o to, że odpowiadają na maile? :> to niby oczywiste, ale widać nie zawsze tak bywa... :D


Rozumiem ze odpowiadanie na maile czy odbieranie telefonow czyli ogolnie kontakt ze schroniskiem jest wazny i moze byc jakims kryterium oceny obiektu- ale zdziwilo mnie wlaczenie tego do punktu "atmosfera" :o-o
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-07-20, 22:47   

atmosfera od razu siada, jak dzwonisz, a tam nikt nie odbiera :D

ciekawe jaka to wspaniała atmosfera na Markowych Szczawinach? :D Bo to, że na Jaworzynie to jest klimat hotelowy, to wiem już od dawna ;)
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2015-07-20, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-07-21, 09:12   

Pudelek napisał/a:
ciekawe jaka to wspaniała atmosfera na Markowych Szczawinach? :D Bo to, że na Jaworzynie to jest klimat hotelowy, to wiem już od dawna
Markowe Szczawiny mi nie pasują, ale na Jaworzynie Krynickiej (nocowałem 7/8 marca 2015, czyli w pełni sezonu narciarskiego) było sympatycznie - brak tłumów, czyli w spokoju można zjeść posiłek i wygodnie wyspać (akurat miałem pokój 1-osobowy z węzłem sanitarnym), obsługa miła...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-07-21, 11:48   

Jeszcze tego rankingu teraz nie czytałem ale przyznam wam racje, że niektóre "schroniska" nie pasują już do tego rankingu.

Takie Markowe, tatrzańskie to już dla mnie nie wpisują się w tą listę.
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-07-21, 11:51   

Ranking bez blokady (pierwszych 20 miejsc) jest dostępny na stronach "Gazety Wyborczej"

http://wroclaw.gazeta.pl/...ranking,,1.html

Co do wyboru - kwestia indywidualnych preferencji, ale dla mnie Miziowa i Markowe to w tej chwili praktycznie nie są schroniska (w obu spałam po kilka razy, ale nie w tym roku).

Moim zdaniem bardziej obiektywna byłaby rozbudowana ankieta na stronach www.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8297
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-07-21, 12:27   

widać, że ankieterzy nie byli na Wielkiej Raczy zimą, skoro tak wysokie miejsce ;)

są i inne kwiatki - "bogate wyposażenie pokoi na Przegibku". Ja tam pamiętam normalne - łóżko, stolik, szafa, jakieś krzesło i zakręcony kaloryfer (sam nie byłem w stanie go odkręcić). Co w tym bogatego lub wyjątkowego?

Na Rycerzowej "słane oświetlenie w łazienkach". A jakie ma być, skoro tam nie ma przyłącza elektrycznego i jest agregat, a po za tym diody?

Na Turbaczu też nikt się nie przyczepił do wysokich cen jedzenia i noclegów... może dostali zniżki. O tłumach i hałasach cisza, choć w innych to wymieniono.

Nie widzę w czołówce Korei Północnej vel Bereśnika - czyżby obsługa znowu zastosowała odpowiedzialność zbiorową, tym razem wobec ankieterów? :D

Całe te ocenianie to wzajemne wykluczanie się: z jednej strony ma być górska atmosfera, z drugiej docenia się pokoje z TV. Przecież jedno przeczy drugiemu! Nie można prowadzić jednocześnie hotelu i schroniska dla plecakowców! Tak samo z jednej strony się chwali liczne imprezy w obiektach, z drugiej minusy, że nie pilnuje się ciszy nocnej: niemal każda taka impreza to właśnie zakłócanie ciszy nocnej, więc niech się zdecydują!
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-07-21, 12:47   

Rzecz w tym, że ankieterzy są różni. Nikomu przecież nie uda się obskoczyć wszystkich schronisk w roku i to latem i zimą, bo nic innego by nie robił.

No i jeden ankieter jest typu "buby" a drugi typu "cepra", stąd wydaje mi się tak duża rozbieżność ocen.

Jeden lubi imprezy i "atmosferę", drugi lubi komfort i zależy mu na spokojnym i wygodnym wyspaniu się.


Sprawę załatwiłaby porządna ankieta, z wieloma rubrykami (np. wyposażenie sypialni, wyposażenie łazienek, uprzejmość obsługi, "atmosfera" itd. itd.), na którą odpowiedziałoby minimum kilkaset osób.

I dopiero podsumowanie tych punktów dałoby jakiś w miarę obiektywny obraz.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6103
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-07-21, 13:22   

Pudelek napisał/a:

Nie widzę w czołówce Korei Północnej vel Bereśnika - czyżby obsługa znowu zastosowała odpowiedzialność zbiorową, tym razem wobec ankieterów? :D


Moze ktorys ankieter sie uderzyl wchodzac i zaklal... i potem juz wszyscy byli przekresleni i wylecieli na bucie?? :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi