Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Przy sobocie po robocie...Potrójna - 08.02.2014

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-10, 20:00   

Gębulę ma taką jak kiedyś chatkowy na Hawiarskiej. Imienia nie pamiętam ale on (na Hawiarskiej) wprowadził/pilnował wtedy nowych zasad, bo kojarzę, że raz tam spożywałem a przy następnej wizycie już nie bardzo się dało.

Oczywiście jeżeli mnie pamięć nie zawodzi i ludzi nie mylę, ale chyba nie.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2014-02-10, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8309
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-02-10, 20:04   

wprowadzenie takich zasad pod Potrójną byłoby początkiem końca tej chaty ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-02-10, 20:07   

Nie wiem, czy mogę. W razie czego proszę usunąć. To jest ten chatar pod Potrójną: https://fbcdn-sphotos-f-a...735351206_o.jpg Mnie link działa ;p


Pod Potrójną ostatnio jeszcze nie było takich zasad .... ;]
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-10, 20:10   

Wpisz wymaluj to on :)
Tyle, ze ja nie mówię, że on całkowicie zabraniał popijać tylko pojawił się by "oczyścić" chatę.
Poza tym pod Potrójną inne zasad mogą panować.
Ogólnie wspominam go jako sympatycznego gościa, pogadał, nie miał fochów i taki normalny. Był, bo teraz to nie wiem.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2014-02-10, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-02-10, 20:42   

czy on nie ma Mariusz na imie?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-02-10, 20:42   

Tak, ma na imię Mariusz.
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-02-10, 20:43   

Mariusz, gość sympatyczny, ale trochę bym mogła o nim opowiadać, tylko że na publicznym forum nie uchodzi.
Tym bardziej że on mnie zna, lubi i poznał po głosie po 6 latach.

W każdym razie ma za sobą prowadzenie kilku chatek i schronisk górskich w różnych miejscach Beskidów i z różnym powodzeniem.

Ostatnio się z nim widziałam jakieś 4 lub 5 lat temu, kiedy prowadził schronisko w Rzekach ( w Gorcach) w chacie, gdzie uprzednio była dyrekcja GPN. Nie wiem czy nadal prowadzi to schronisko i ogólnie i co się tam dzieje.
Zainteresowanym opowiem na zlocie.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-02-10, 20:45   

Basiu, Mariusz jest teraz pod Potrójną
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-02-10, 20:49   

nes_ska napisał/a:
Basiu, Mariusz jest teraz pod Potrójną


Ale był taki okres kiedy prowadził jednocześnie 3 schroniska, więc to nie wyklucza tego że prowadzi jednocześnie inne.

W sumie bardzo znana w turystyce postać.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-02-10, 21:19   

O Mariuszu kraza w gorskim swiecie rozne opinie, niekoniecznie pozytywne.
Ja widzialam go dwukrotnie, wlasnie na Hawiarskiej w roku 2004. Wspominam go bardzo milo, pamietam ze pogadalismy sobie dosc sporo o Bieszczadach i o zyciu wogole, potem spiewalismy z gitara i byla naprawde przednia impreza. O zadnej abstynencji nie bylo mowy. Zadnych fochow nie mial, robil wrazenie normalnego, wesolego, sympatycznego goscia.
Tak jak pamietam Hawiarska z tamtych czasow to wlasnie powinny wygladac wszystkie chatki.
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2014-02-10, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-02-10, 21:27   

buba napisał/a:
O Mariuszu kraza w gorskim swiecie rozne opinie, niekoniecznie pozytywne.
Ja widzialam go dwukrotnie, wlasnie na Hawiarskiej w roku 2004. Wspominam go bardzo milo, pamietam ze pogadalismy sobie dosc sporo o Bieszczadach, potem spiewalismy z gitara i byla naprawde przednia impreza. O zadnej abstynencji nie bylo mowy. Zadnych fochow nie mial, robil wrazenie normalnego, wesolego, sympatycznego goscia.
Tak jak pamietam Hawiarska z tamtych czasow to wlasnie powinny wygladac wszystkie chatki


Ja też znam Mariusza z Hawiarskiej z roku 2003 ze słynnej imprezy "z kartką" z pl.rec.gory.
Kartka była do Lecha R.

Impreza była fajna, chociaż większości nie pamiętam.
W życiu nie miałam takiego kaca jak wtedy (i na dodatek moralniaka, bo rzucałam w kolegę zawartością menażki i robiłam inne dziwne rzeczy).

Tylko przy tym wszystkim niefajne było, że on tą kartkę "dla jaj" wrzucił do skrzynki pocztowej, a skutki były już bardzo mało "jajeczne".

edit:

No i przeczytałam Waszą dyskusję sprzed kilku lat na forum beskidzkim (chyba że są jacyś inni Piotrek, Pudelek i Kris) - i już wiecie o co i kogo chodzi.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2014-02-10, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-02-10, 23:16   

Pudelek napisał/a:
Tomek, ale na tych zdjęcia nie ma żadnego nowego chatara, tylko widać Janusza - właściciela chatki od nastu lub więcej lat. Myślałem, że to nowy chatkowy wozi ludzi autem, a nie właściciel...

Mój błąd . Darek powiedział mi kiedyś ,że to nowy gość od chatki i myślałem ,że to nowy chatar. Na Lucjanie się zatrzymałem....
Ale jak zwał ..to on też, nie powinien rajdów uskuteczniać.
_________________
in omnia paratus...
 
 
kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 00:23   

Miałem Ci właśnie pisać,że na Twoich fotkach to obywatel Podczaszy właściciel chatek pod Potrójną i na Lasku.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-11, 06:54   

Basia Z. napisał/a:

No i przeczytałam Waszą dyskusję sprzed kilku lat na forum beskidzkim (chyba że są jacyś inni Piotrek, Pudelek i Kris) - i już wiecie o co i kogo chodzi.

To my :-) . Pamiętam ta akcję, choć już słabo, z kartką do Lecha, było trochę zamieszania. Numer nie wybredny że tak powiem :rol
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14368
Wysłany: 2014-02-11, 07:45   

Piotrek napisał/a:
z kartką do Lecha, było trochę zamieszania


Ta kartka wraca raz za czas :D
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group