Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Prasówka

Autor Wiadomość
kristof73 

Wysłany: 2019-05-21, 17:56   

Odnośnie magazynu npm - od kilku lat jestem wiernym czytelnikiem, z reguły 11 numerów na 12 w roku. Dlaczego? Ponieważ Tatry mnie nie interesują, to znaczy - nie wybieram się tam. Najnowszy numer - widzę okładkę i napis: "wakacje 2019 - Tatry". Jednak na okładce jest też wymienionych sporo innych tematów jak np. Beskid Niski, Denali, Beskid Mały, Sudety, więc nawet się nie zastanawiałem. Po wstępnym przejrzeniu zdziwiłem się, że jakoś mało tatrzański ten numer... Po uważniejszym - jest tylko jeden, świetny, artykuł o szlaku szarlotek! Wszedłem na stronę npm-u i teraz widzę różnicę, na niektórych numerach jest ostrzeżenie: "cały numer o Tatrach" :-) I tych faktycznie nie mam.

Dobromił 

Wysłany: 2019-05-22, 13:04   

Kilka razy wspomniałeś o Tatrach. Skąd takie ilości ? :)

Dobromił - za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum.

vidraru 

Wysłany: 2019-05-22, 14:48   

NPM był dobry za czasów Piotra Pustelnika, Wojtka Wierby, Tomka Dygały, Basi Zygmańskiej, całej "ekipy Pustelnika". Potem się wszystko zrobiło jakieś dziwne. Teraz szczerze mówiąc nie wiem, nie zaglądam, aczkolwiek z ciężkim sercem podczas przeprowadzki pozbyłam się starych numerów.

TNT'omek 

Wysłany: 2019-05-22, 21:25   

Mam stare roczniki N.P.M., chyba ze... 3 :) I chętnie oddam w dobre ręce :)

Odpowiedz do tematu