Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Wsparcie wyprawy Kaukaz 2018

Autor Wiadomość
Kaper 

Wiek: 39
Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2018-03-11, 11:22   Wsparcie wyprawy Kaukaz 2018

Jeszcze tylko pięć miesięcy i ruszamy z naszą wyprawą na Kazbek (5033 m n.p.m.) oraz Elbrus (5642 m n.p.m.). W dalszym ciągu poszukujemy Sponsorów, jeśli chciałbyś wesprzeć nasz projekt bądź znasz instytucje lub kogoś, kto byłby zainteresowanym wsparciem projektu to zapraszamy do kontaktu?

Michał Kasprowski
e-mile: michal-kasprowski@wp.pl
tel: 794409451

Pomóc w naszym projekcie możesz również na https://zrzutka.pl/tajm8z

Za wszelka pomoc z góry pięknie dziękujemy





 
 
 
Homunculus 
Mlekoman


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 336
  Wysłany: 2018-03-11, 13:54   

Ale jaja ! , dawno tak się nie uśmiałem :haha
Widać ze zdjęcia czterech młodych byczków , a nic nie piszą że są niepełnosprawni, i nie potrafią zebrać wspólnie 10 tysia na wyjazd :haha
Proponuje każdemu z was zacisnąć pasa przez miesiąc i jest po temacie , a nie wygłupiać się i szukać po forach górskich tzw. frajera.
Ostatnio zmieniony przez Homunculus 2018-03-11, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kaper 

Wiek: 39
Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2018-03-11, 20:56   

Z całym szacunkiem dal ciebie i tym co prezentujesz. Jeleni nikt tu nie szuka i frajerwó nikt tu nie szuka. Zmuszać też nikt nikogo nie chce. Różne są sytuacje rodzinne i finansowe. dodatkowo nie jest to jedyny projekt przez nas aktualnie realizowany ale Nie będę tu wchodził w szczegóły gdyż jak widać nie jesteś tym zainteresowany. Z mojej strony cieszę się że mogłem cię rozbawić ;) i dziękuje pięknie za rade.

Pozdrawiam
Kaper
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania