Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zaproszenie na Główny Szlak Świętokrzyski

Autor Wiadomość
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1084
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2024-01-26, 00:05   Zaproszenie na Główny Szlak Świętokrzyski

Hej
Chciałbym przejść Główny Szlak Świętokrzyski.
Tak zmieniam latem pracę i szanuje urlop. Więc Majówka u mnie to 1-5 Maja. Taki czas daje luz i tak pomyślałem, że chętnie bym go z kimś przeszedł.
Dla wielu z was jest to słabo znany teren, a więc to była świetna okazja na poznanie tego pasma.

Start - 1 maja Meta - 4 maja. Kilometrówka dzienna myślę, że bez problemu dla każdego.
Tu macie cały opis trasy i dni. https://weekendowka.pl/gl...szo-opis-trasy/
Ja bym to tylko zrobił na odwrót, żeby pierwszy dzień był lżejszy. No i fajnie jeśli ktoś by miał auto, to wraz z moim byśmy to ogarnęli logistycznie zostawiając jedno auto na początku drugie na końcu.
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 898
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2024-01-28, 12:23   

Nie omiń jaskini Raj, i może jeszcze Piekło. Warto przynajmniej tą pierwszą, bo ta druga ma tylko fajną nazwę.

Kiedyś dawno temu też przeszliśmy całą trasę, nocując na dziko w lesie.
Nie mieliśmy nawet namiotu, i to w dosłownym znaczeniu tego zdania 😜
 
 
krzepki16 

Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 39
Wysłany: 2024-01-29, 15:55   

Ja też od pewnego czasu myślę o tym szlaku, ale długi weekend majowy to chyba niefajna pora.
Może tam być trochę ludzi.
Ostatnio zmieniony przez krzepki16 2024-01-29, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2024-01-29, 16:14   

krzepki16 napisał/a:
Ja też od pewnego czasu myślę o tym szlaku, ale długi weekend majowy to chyba niefajna pora.
Może tam być trochę ludzi.
Nie idź tam. Dzięki temu tłum będzie mniejszy.
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1084
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2024-01-29, 17:45   

Wiesz co wiele razy mnie straszono tłumami, czy to na Giewoncie w wakacje w Lipcu, na Małym Szlaku Beskidzkim właśnie w majówkę, albo na GSB. A potem kurde nawet nie miałem do kogo gęby otworzyć xD Po 1.5 dnia w majówkę na MSB spotkałem człowieka na szlaku xD
Na Świętokrzyskim to tylko na Łysicy będzie trochę ludzi, a tak to luz przeczuwam.
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
TripSeeker 


Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 117
Wysłany: 2024-03-30, 18:44   

Cześć, mam nieplanowany urlop w przyszłym tygodniu i chcę przejść szlak w całości, teraz szukam noclegów. Jednak dojazd stawia mój plan pod znakiem zapytania.
Ostatnio zmieniony przez TripSeeker 2024-03-30, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1084
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2024-03-30, 22:13   

Widzisz mi się zmieniło i idę Szlak 3 Pogórzy :D w 4 dni
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime