Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Pozdrowienia ze szlaków

Autor Wiadomość
trotyl


Wiek: 52
Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 1042
Skąd: Warka
Wysłany: 2020-07-27, 16:20   

Aż dziw bierze ,że Ci z Kudłaczy i Lubonia jeszcze do tej pory się nie pozbijali .
A w kupie to trzyma ich nienawiść ku sobie .
_________________
A na ziemi pokój ludziom dobrej woli
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9369
Wysłany: 2020-07-27, 17:03   

sprocket73 napisał/a:
Adrian napisał/a:
Sprawdziliśmy co tam pisze przy tym piwie i to jest apka do płacenia za ten browar, a poniżej jest numer konta, więc nie ma nic za friko

Obawiam się, że w Polsce w takim miejscu interes by upadł ;)


Niestety, smutna prawda o naszym narodzie :(
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-07-27, 17:10   

trotyl napisał/a:
Aż dziw bierze ,że Ci z Kudłaczy i Lubonia jeszcze do tej pory się nie pozbijali .
A w kupie to trzyma ich nienawiść ku sobie .


Ale to są ci sami! Czytajże ze zrozumieniem.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5518
Wysłany: 2020-07-27, 17:16   

dakOta napisał/a:
Ale to są ci sami!

Kojarzę to miłe małżeństwo! :)
Widziałem ich na Luboniu i na Kudłaczach. Tylko nie wiedziałem, ze oni się regularnie przenoszą pomiędzy jednym i drugim miejscem. Faktycznie iskrzy między nimi :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14353
Wysłany: 2020-07-27, 17:17   

Adrian napisał/a:
sprocket73 napisał/a:
Adrian napisał/a:
Sprawdziliśmy co tam pisze przy tym piwie i to jest apka do płacenia za ten browar, a poniżej jest numer konta, więc nie ma nic za friko

Obawiam się, że w Polsce w takim miejscu interes by upadł ;)


Niestety, smutna prawda o naszym narodzie :(


Przesadzacie. Nie mam zbyt dobrego zdania o kraju, w którym rządzi PiS ale nie róbmy z każdego złodzieja.

Na Luboniu i Kudłaczach byłem po dwa razy. Wystarczy. Nie lubię jak ktoś patrzy na mnie jak na złodzieja ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2020-07-27, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2020-07-27, 17:20   

Cytat:
Obcesowość i nieprzyjemny stosunek do turystów państwo K. mieli już na Luboniu,

O tym zapewne przekonujemy się, gdy przychodzimy do schroniska. A gdy np. schodzimy z Cergowej do Dukli, wstępujemy do pubu na Rynku, może być podobnie. Albo i gorzej. Mało tego, ktoś z tej knajpy (stawiam, że właściciel) w jakże kulturalny, zachęcający innych do odwiedzin, sposób, odpisuje na oceny. Jak np. to:

"Masakra, zmienicie te obsluge. Chciałam napić się regionalnego piwa lecz było tylko bezalkoholowe i jeden rodzaj ... pszeniczne. Zamówiłam wiec ciemne, lane, paskudztwo. Zamowilismy obiad 4 osoby, zapłaciliśmy z góry.. Długo czekaliśmy po czym "zakrecona" kelnerka przyniosła 1 danie (placek po cygansku) w obskornej patelni i o zgrozo: to był placek zweglony, czysty węgiel. Oddałem a ona mówi że przeprowadzi mi kucharka, pytam po co..Czekalismy jeszcze długa chwilę po czym zbulwersowani opuscilismy ten lokal, mimo wcześniej uregulowanego rachunku. Omijajcie to miejsce wielkim łukiem."

Oto odpowiedź:

"Istny bełkot. Co obsługa ma do tego, że jest takie czy inne piwo w sprzedaży. Pisze pani, że jest tylko piwo pszeniczne, a później że zamówiła pani ciemne paskudztwo, totalny brak logiki. Jeśli zamawia się stouta to trzeba wiedzieć jak smakuje, a nie później pisać że paskudztwo. Placki zawsze podajemy na patelni i nikt nie marudził, ani nie narzekał, ale widać trafiła się damulka. Co je tylko z porcelanowych talerzy. Na koniec, proszę nie kłamać, że zapłaciła pani za jedzenie, bo wyszła pani nie płacąc. Żenada"

Lepiej, żeby pan m.z. nie wchodził mi w drogę...
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5518
Wysłany: 2020-07-27, 17:22   

Dobromił napisał/a:
nie róbmy z każdego złodzieja

Zdecydowanie nie róbmy!
Ale wystarczy, że przy takim sklepiku pojawi się jeden złodziej i już jest wyczyszczone. U nas mogłoby to mieć miejsce ze sporym prawdopodobieństwem.
Obym się mylił.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14353
Wysłany: 2020-07-27, 17:26   

sprocket73 napisał/a:
U nas mogłoby to mieć miejsce ze sporym prawdopodobieństwem.


Pewno w innych krajach też.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-07-27, 19:28   

Laynn, co to za okolice?
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-27, 21:27   

Sokole na es. ;)
 
 
alicjaraczek 

Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 323
Wysłany: 2020-07-27, 21:39   

sprocket73 napisał/a:
Dobromił napisał/a:
nie róbmy z każdego złodzieja

Zdecydowanie nie róbmy!
Ale wystarczy, że przy takim sklepiku pojawi się jeden złodziej i już jest wyczyszczone. U nas mogłoby to mieć miejsce ze sporym prawdopodobieństwem.
Obym się mylił.

Zaraz po otwarciu lasów, po "koronawirusie" na Rysiance, przez parę tygodni przed schroniskiem stał stół z piwem, sokami i innymi rzeczami-na każdym cena, obok duży odkręcany słój służący za kasę. W pierwszym dniu brakowało sporo kasy patrząc wg towaru, który został"kupiony", ale postanowili w drugi dzień to samo zrobić i w drugim dniu już kasa się zgadzała. Generalnie przez cały czas funkcjonowania stolika nie słyszałam, by zdarzyło się jakieś chamstwo i było OK.
Ostatnio zmieniony przez alicjaraczek 2020-07-27, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-07-27, 21:58   

laynn napisał/a:
Sokole na es. ;)


Mówisz w Sosnowcu tak ładnie?
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-27, 22:08   

Noo :D
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-08-02, 13:24   

Wczoraj zabrałem rodzinkę na Jarząbczy Wierch. Udało mi się tam dojść, co dla mnie jest pewnym wyczynem. Pogoda była bardzo dobra, choć tatrzańska, na górze wiało i było trochę zimno, rodzinka nieco narzekała na ten wypizdów - akurat to dla mnie nie problem.
Byliśmy zaskoczeni małą ilością turystów na szlaku (szliśmy przez Trzydniowiański), a potem jeszcze bardziej byliśmy zaskoczeni ilością turystów w schronisku. Nastawiałem się, że nie skorzystamy z oferty schroniska z uwagi na duże kolejki (widziane niejednokrotnie w wakacjach w Tatrach), a tu okazało się, że jest PUSTO - do pięciu osób w kolejce. Czyżby wszyscy poszli na Rysy? Tak więc popiliśmy i pojedliśmy schroniskowego wiktu.

Ważna informacja praktyczna: są koniki!

Apogeum naszego zdziwienia był brak korków na Zakopiance (wyruszyliśmy z Siwej Polany ok 19.30) i szybki powrót do domu.



Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9369
Wysłany: 2020-08-02, 15:27   

Ten kawałek Tatr zachodnich nam został do podeptania, byliśmy tylko na Trzydniowianskim.
Na zdjęciach wiatru nie widać ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group