Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

V ZLOT GBG - 9-10 marca 2019 - Stryszawa koło Suchej Beskidzkiej

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-03-02, 13:26   

Skoro samolub i egoista to wygląda na to ze cieszysz się na samotne wędrowanie :)
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-03-02, 14:20   

Mi ludzie na szlaku nie przeszkadzają, ja im chyba też. Trza zapytać Roberta J, wytrzymał ze mną już kilkanaście dni. Denerwuje mnie, gdy muszę na innych czekać i czekać. Robert nadąża. ;)

sokole - nie mam skrzywionego kręgosłupa, na co mogą wskazywać niektóre foty z ostatniego zlotu. Dla równowagi duchowej siedziałem na ławie tylko na lewym półdupku, rozważałem podłożenie kilku pinesek w myśl zasady: jeśli boli paluszek, to młotem jebudu w kolano i zapomina się o bolącym paluszku. :v

W poniedziałek kupię porządny pejcz i zaczynam 5-dniowe biczowanie. Czy w sobotę zauważę różnicę? Kto jest za, to łapkę w górę. :mys5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2019-03-02, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2019-03-02, 14:35   

ceper napisał/a:
jeśli boli paluszek, to młotem jebudu w kolano
lepiej w łep :D
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-03-02, 14:48   

sprocket73 napisał/a:
lepiej w łep
Co to jest łep po galicyjsku?
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-03-02, 16:12   

sprockecie, odpuść już główce, szkoda młotka. Zdarza się najlepszym. :mys5 :smil5 :paj3 :pil8
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 16:15   

ceper napisał/a:
Obawiam się, że żaden z obu busów nie jedzie (odjazdy z Suchej Beskidzkiej o 7:34 i 8:19 - czekałem próżno w ubiegłą niedzielę, dlatego pojechałem do Żywca). Grupa uderzeniowa będzie w sobotę, więc może w soboty kursuje.


Wychodzi na to, że oba te busy jadą, przynajmniej tak wynika z oficjalnych stron tych przewoźników.

Ten 8:05

http://www.mercbus.pl/

I ten 8:53

http://majabus.pl/

W razie czego można zadzwonić tam i się upewnić, czy to nadal aktualne rozkłady. ;)

sokół napisał/a:
Co ciekawe, jeden z tych busów 8,53 (bo ponoć dwa jadą) pokazuje, że jedzie nawet na Krowiarki


Jak wejdziesz na ich stronę i odnajdziesz ten kurs, to jest przy nim oznaczenie:

Q4 – od 01,10 do 30,04 kursuje na odcinku Kraków MDA – Zawoja Policzne

Czyli teraz nie kursuje do Krowiarek. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2019-03-02, 16:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 16:24   

Sorocket ja tylko jedną osobę uznaje za spam.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 16:31   

Spam to jednak całkiem coś innego. ;)

Cytat:
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

- treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
- odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
- treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 16:34   

Vision trudno podciągnąć osobę pod spam. Myślałem, że nie muszę pisać, że to w ramach żartu :)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-03-02, 16:42   

Dzięki Vision. Utwierdziłeś innych w przekonaniu, że me wpisy to spam. Trzy warunki spełnione w 100%, zwłaszcza trzeci. :-) .
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 18:24   

Nie schlebiaj sobie, bardziej to pasuje... :)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-03-02, 18:33   

Vision - tkwisz w błędzie. Nikogo nie ośmieszam, tym bardziej nie stosuję wyzwisk. Posądzanie mnie o coś podobnego jest przyziemne. Może i kolor tekstu lub emotikonki Wam przeszkadzają? Mniejsza o mnie, grunt by koleżanki i koledzy się bawili tu wyśmienicie. Także na zlocie. :-/
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2019-03-02, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-03-02, 21:19   

Myślę, że po raz kolejny gra ta sama płyta. Zlot się zbliża, ceper jak to ceper, co chwilkę zmienia zdanie, zaczyna marudzić na miejscówkę, połknął wszystkie mądrości, zaczepia wszystkich w imię rozruszania forum.
Chłopie, nie podoba Ci się idea zlotu to po prostu nie jedź, proste, nie chcesz z nami posiedzieć w Stryszawie to śpij w Beskidzkim Raju za trzech pogan. Są chwile, że zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi.
Marudzi, jątrzy a potem zdziwiony, że każdy ma go gdzieś. :rol

Kolor czcionki akurat rozgryzłem, nie masz jak dopiec Dakocie więc małpujesz jej styl. Takie odniosłem wrażenie. I pewnie czekasz, aż to zauważy i coś Ci napisze, żebyś mógł zacząć swój pojedynek.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-03-02, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-03-02, 23:53   

Mamy taki pomysł z Visionem na ominięcie busów. Ale w sumie to kierowcy się muszą wypowiedzieć, bo to Oni w sumie byliby odpowiedzialni za ten manewr.

Wszyscy przyjeżdżamy na Policzne, wyskakujemy z bryk, a kierowcy wsiadają do aut i zawożą bryki do centrum, na parking. Potem jednym losowo wybranym samochodem wracają na Policzne. I potem, jak zejdziemy wszyscy do centrum to jeden losowo wybrany, pozostawiony pojazd by wrócił na Policzne po pozostawione autko. To 7 km. Nie musimy wtedy liczyć na busy. A różnie może być. Może przyjechać wg planu, ale może być pełny i nikt nie wejdzie.

Co myślicie?

Decyzja należy do Was.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-03-02, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-03, 10:46   

Dla mnie brzmi ok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group