Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Poszukuję noclegu dla grupy okolice Wilamowice - Kozy - Kęty

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2014-07-16, 22:14   

Basiu toż to planujecie trasę wycieczki jakieś 1o km ode mnie.
Będę Wam machał z okna :syb
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-16, 22:23   

maurycy napisał/a:
Basiu toż to planujecie trasę wycieczki jakieś 1o km ode mnie.
Będę Wam machał z okna :syb


Jaka ta trasa będzie ostatecznie to się dopiero okaże.
Start jest 13 sierpnia, wiec trochę czasu jeszcze jest.

A na razie jadę w okolice Chochołowa na 4 dni.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2014-07-16, 22:36   

Tak czy siak będzie blisko mnie. :) Termin też pasuje tak więc dołączę do Was w celach towarzyskich :)
Rzecz jasna jeśli można.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-16, 22:37   

maurycy napisał/a:
Tak czy siak będzie blisko mnie. :) Termin też pasuje tak więc dołączę do Was w celach towarzyskich :)
Rzecz jasna jeśli można.


Można, można, jeszcze napiszę co i jak.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2014-07-17, 07:35   

Pudelek napisał/a:
więc nie wiem czym się tu podniecać


Po prostu ceper czuje potrzebe opisywania swoich ( czy to prawdziwych czy to zmyślonych, kto to wie ... ) "przygód" turystycznych. Może myśli, że zrobi na nas to wrażenie ... Kto wie co w głowie cepra siedzi ...
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-17, 08:29   

Dobromił napisał/a:
Kto wie co w głowie cepra siedzi ...
Niezbadane są wyroki boskie, może nawet złe licho, a może tylko strasznie pofałdowany narząd ze skomplikowaną strukturą x neuronów, bo nie wszyscy muszą mieć żarówę.
Chyba muszę się z wami zabrać i spróbować luksusów za 9 zł (jak na Hali Górowej czy Potrójnej). Nie wiem, czy ta cena zawiera AI? Zawsze mogę wydupczać na drzewo, co radzi kilku forumowiczów, ale nie wiem, jak to się robi. Pokażecie?
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-07-17, 10:42   

ceper napisał/a:
Chyba muszę się z wami zabrać i spróbować luksusów za 9 zł

Nie wiem czy chciałbym przebywać z Tobą w jednym namiocie czy na tej samej imprezie :/
Nie ,że Cię nie cierpię, w każdym razie nie na tyle ,żeby powiedzieć :"wydupczaj na drzewo", ale odnoszę wrażenie ,że z tą pozą nadętego bufona, wszystkowiedzącego biznesmena, mającego wszystkich ,albo większość rozmówców za nic, ludzie po prostu za Tobą... nie przepadają.
Masz podobne wrażenie? Czujesz się lubiany?
_________________
in omnia paratus...
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8302
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-07-17, 10:59   

ceper napisał/a:
Chyba muszę się z wami zabrać i spróbować luksusów za 9 zł


a ile byś chciał płacić za nocleg w namiocie?

ceper napisał/a:
czy Potrójnej)

na, a właściwie pod Potrójną jest 19 zł...

wiesz, bazy namiotowe i chatki studenckie mają to do siebie, że są tanie. Ale szpanujących kasą też tam lubią - pod Potrójną jednemu kiedyś gwizdnęli portfel, a nawet chyba buciory... :D Było też kilku innych, naprawdę sympatycznych - potrafili przyjść z doliny z plecakiem pełnym flaszek :) . Jeden z nich już nie żyje, może wskoczysz na jego miejsce?
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-17, 11:47   

TNT'omek napisał/a:
z tą pozą nadętego bufona, wszystkowiedzącego biznesmena, mającego wszystkich ,albo większość rozmówców za nic, ludzie po prostu za Tobą... nie przepadają.
Staram się przywrócić normalność, więc nie będę sięgał miesiące wstecz, lecz tylko do dnia wczorajszego. Otóż jeden gieroj wrzucił wczoraj fotę, na której została uwidoczniona jego siła charakteru. Być może tej siły charakteru chciał spróbować także podczas wspinaczki i w jej efekcie obecnie użala się nad swym losem.
Znam takich, którzy lubią robić foty z browarem na każdym szczycie i przy każdym obiekcie, jaka to nie była udana impreza, by pokazać je znajomym lub na forum.
Znów powraca dyskusja o cenach noclegów (burzliwie było o tym w kwietniu) - dostajesz co najwyżej tyle, za ile zapłaciłeś. Kwestia noclegu w norze + 2 browary, czy też w czystym obiekcie bez browarów nie stanowi dylematu, bo ja wybiorę drugą opcję.
Podstawowa różnica: nie muszę się chwalić, jak to fantastycznie się bawiłem. Byłem, przeszedłem, może wielu rzeczy nie zauważyłem, ale staram się reagować na negatywne zachowania i stan rzeczy.
Owszem, każdy jest panem swojego losu, więc to jego sprawa, jeśli procenty pozwalają mu zachować miły obraz świata i przy tym nie czyni krzywdy innym osobom.
TNT'omek napisał/a:
Czujesz się lubiany?
Raczej tak, sokół napisał wiersz, Tepy dyszel śle specjalne pozdrowienia, a i Dobromił znajdzie chwilkę, więc zabawa jest tu przednia.
Pudelek napisał/a:
jednemu kiedyś gwizdnęli portfel, a nawet chyba buciory...
Wątpię, by ktoś się na moje majątki rzucił. Na tułaczkę zabieram tylko drobne i schodzoną odzież, więc uczyniłby mi tylko przysługę.
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-07-17, 12:12   

ceper napisał/a:
Staram się przywrócić normalność

A efekt jak zawsze odwrotny.

Co Cię tak mierzi w tych noclegach ceper? Każdy kima gdzie chce, więc po kiego grzyba się czepiasz spania w namiocie czy w chacie?
Nikt Ci nie broni kimać w "pięciu gwiazdkach", także jakbyś się mógł odstosunkować od miejsc mniej luksusowych byłoby wspaniale.
Podejrzewam, że sporo osób tutaj miało okazję spać w miejscówkach o dwa nieba bardziej wypasionych niż Ty, ale to nie oznacza, że się nie mogą raz na czas kimnąć w lokum tańszym i w gorszych warunkach, co wcale nie przekreśla możliwości spędzenia tam miło czasu.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2014-07-17, 12:26   

ceper napisał/a:
TNT'omek napisał/a:
Czujesz się lubiany?
Raczej tak, sokół napisał wiersz, Tepy dyszel śle specjalne pozdrowienia, a i Dobromił znajdzie chwilkę, więc zabawa jest tu przednia.


Wychodzi na to , że pełniusz funkcję błazna. Oczywiście nie na poziomie błaznów królewskich.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-17, 13:02   

Dobromile, bycie nawet błaznem wymaga odrobiny umiejętności, czuję zazdrość/zawiść w twym sercu.
bton1, meritum tego tematu: nocleg w okolicach Kozy-Kęty-Wilamowice, mając do wyboru nocleg w spelunie (najczęściej taki standard bywa przy klubach sportowych pamiętających czasy PRL) za 30 zł oraz w Relaxie od 62 zł ze śniadaniem, więc o czym my tu piszemy?

Oferta agroturystyki ZACISZE jest najlepszym wyborem: dobry standard w niskiej cenie.
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-07-17, 14:46   

ceper napisał/a:
w spelunie (najczęściej taki standard bywa przy klubach sportowych pamiętających czasy PRL) za 30 zł oraz w Relaxie

Dla zainteresowanych :
Relax w Kętach kiedyś był częścią stadionu Hejnału Kęty :) obecnie leży bezpośrednio przy nim , o ile nie na jego terenie :D
Nie nocowałem nigdy, wracam zawsze grzecznie do domu :D , ale jadłem w ich restauracji parę razy i ...poleciłbym w Kętach inne miejsca z lepszym jedzeniem ;)
_________________
in omnia paratus...
 
 
kris75
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-17, 21:39   

TNT'omek napisał/a:
ceper napisał/a:
Chyba muszę się z wami zabrać i spróbować luksusów za 9 zł

Nie wiem czy chciałbym przebywać z Tobą w jednym namiocie czy na tej samej imprezie :/
Nie ,że Cię nie cierpię, w każdym razie nie na tyle ,żeby powiedzieć :"wydupczaj na drzewo", ale odnoszę wrażenie ,że z tą pozą nadętego bufona, wszystkowiedzącego biznesmena, mającego wszystkich ,albo większość rozmówców za nic, ludzie po prostu za Tobą... nie przepadają.
Masz podobne wrażenie? Czujesz się lubiany?


Nie powiesz mu Ty to powiem ja Wydupczaj na drzewo Ceper. Sprawiasz wrażenie jakbyś był alkoholikiem po leczeniu i miał kiedyś z tym problem.Bo normalni ludzie się tak nie zachowują, jak Ty.

P.S Całe życie z debilami :D
Basia sorry off-topa , ale nie mogłem się powstrzymać.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-17, 21:52   

Kris75, podziwiam twą przenikliwość umysłu i spostrzegawczość. Wiedziałem, że ukrywanie prawdziwej historii nie ma sensu, bo kiedyś się to wyda. Nigdy nie przypuszczałem, że akurat ty mnie zdemaskujesz. Faktycznie mam problem z alkoholem i liczne jego zapasy, że wystarczyłoby na niejedną imprezę. Niestety, jest to silniejsze ode mnie. Próbowałem wszystkiego /kuracja, odwyk, prochy/, ale bez efektu. Rodzina mnie porzuciła, trochę osiwiałem, a z głodu ponędzniałem, a nawet zacząłem siwieć. Co robić?
Game over?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group