Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Moje podsumowania. Od roku 2019...do? To się zobaczy ;)

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8305
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2023-12-27, 17:52   

buba napisał/a:
Mając do wyboru zostac w domu, albo połazić w deszczu to chyba lepiej to drugie.

niekoniecznie. Łażenie w ciągłym deszczu, gdy nawet nie można spokojnie gdzieś usiąść, a zostanie w domu i np. odwiedzenie znajomych albo ulubionej knajpy? Wybieram to drugie

buba napisał/a:
Niektore nasze wyjazdy sa tak nisko budżetowe albo w ogole bez (w sensie - rowerem albo kilka stacji pociagiem, albo 20 km autem)

takich to w ogóle nie liczę ;) , ale mówiliśmy tu o wyjazdach górskich. A już sam dojazd do najbliższych mi Opawskich komunikacją publiczną w dwie strony to pięć dych, do tego trzeba coś jeść i pić, a i korony kupić, skoro się będzie w Czechach. I już robi się co najmniej stówa, zazwyczaj więcej - niby niewiele, ale jeśli to ma być stówa za przemoknięcie, brak widoków i tonięcie w błocie, to mam sposoby na wydanie jej w inny sposób ;)

Cytat:
skupic sie na imprezowaniu w chatce

z kim i gdzie? :-o Chatki "studenckie" albo drogie albo daleko, a we wiatach niezbyt fajnie się imprezuje samemu, a o towarzystwo coraz ciężej
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-12-27, 18:18   

Pudelek napisał/a:
a zostanie w domu i np. odwiedzenie znajomych albo ulubionej knajpy? Wybieram to drugie


Pudelek napisał/a:
takich to w ogóle nie liczę


Pudelek napisał/a:
z kim i gdzie?
Pudelek napisał/a:
a o towarzystwo coraz ciężej


No tych znajomych zamiast odwiedzic czy isc do knajpy mozna zabrac np. na ruiny w Kluczniku :P

Tamten deszczowy weekend uwazam za mega rewelacyjnie spędzony - a i po kieszeni bardzo nie dało! Jakby jeszcze po knajpach nie chodzic to juz prawie calkiem bezkosztowo! (zwłaszcza dla ciebie)

Jakbysmy ten wyjazd odwolali - to jaka by to była niepowetowana strata! A prognozy były przeciez fatalne...

Pudelek napisał/a:
ale mówiliśmy tu o wyjazdach górskich


Nie tylko górami czlowiek zyje.
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2023-12-27, 18:32, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8305
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2023-12-27, 19:21   

buba napisał/a:
No tych znajomych zamiast odwiedzic czy isc do knajpy mozna zabrac np. na ruiny w Kluczniku

można, ale niekoniecznie przy oberwaniu chmury ;) Nam się podobało, bo jesteśmy do tego przyzwyczajeni, lecz nie łudźmy się, większość osób wybrałaby suche miejsce. Zresztą weekend nie był aż tak deszczowy, padało jedynie w piątek wieczorem i w sobotę do południa ;)

buba napisał/a:
Nie tylko górami czlowiek zyje.

tak, ale dyskusja cały czas była o wyjazdach górskich. W przypadku objazdówek samochodowych i zwiedzania miast pogoda nie ma już aż tak dużego znaczenia, bo tam można zawsze się gdzieś schronić, zmienić na szybko plan - np. dziś zwiedzam kościoły albo idę do muzeum. W przypadku wyjazdu górskiego, gdzie mamy przejść wielokilometrową trasę, to możliwości zmiany są raczej małe... A opcja pojechać gdzieś kilkaset kilometrów i po kilometrze albo dwóch stwierdzić, że za bardzo pada i wracam, to mi się średnio podoba...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2023-12-27, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-12-27, 19:53   

A wracając do podsumowań laynna - ja mam nadzieje na kolejne twoje biwaki w przyszłym roku i w wiekszej ilosci, bo bardzo mi sie podobała ta relacja! :)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2023-12-27, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9380
Wysłany: 2023-12-27, 20:07   

Cytat:
Na pewno wspólny biwak z Adrianem jest najlepszą wycieczką 2023go!


Dla mnie ta wycieczka jest w TOP 3 tego roku, może nawet TOP 2 :)

Pozostaje Ci życzyć więcej udanych wyjazdów, bliższych i dalszych ...

Sam liczę na chociaż jeden wspólny wypad z namiotem :)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-12-27, 20:16   

Adrian napisał/a:
Cytat:
Na pewno wspólny biwak z Adrianem jest najlepszą wycieczką 2023go!


Dla mnie ta wycieczka jest w TOP 3 tego roku, może nawet TOP 2 :)

Pozostaje Ci życzyć więcej udanych wyjazdów, bliższych i dalszych ...

Sam liczę na chociaż jeden wspólny wypad z namiotem :)


To zdradz ktora ma nr 1!
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-12-27, 20:26   

buba napisał/a:
A wracając do podsumowań laynna - ja mam nadzieje na kolejne twoje biwaki w przyszłym roku i w wiekszej ilosci, bo bardzo mi sie podobała ta relacja! :)

Ja też na to liczę:) było fajnie.
Liczę, że i ten kurs ;) fotografii się odbędzie:)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2023-12-28, 19:30   

Coraz częściej zaczynam Cię kojarzyć z Sudetami, co pokazuje Twoje podsumowanie. Na pewno cieszy odkrywanie białych plam na mapach, czyli nowych pasm. Człowiek nie do końca wie, czego się spodziewać i ciekawość, co się zobaczy i jak to będzie, to kolejny atut takich wyjazdów.
No i kręcą Cię mocno biwaki, noclegi w terenie, ogniska - życzę Ci, by w kolejnym roku takich wyjazdów było więcej.
Bardzo dobrze oglądało się to zestawienie: zdjęcie i komentarz.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-12-28, 20:12   

Wiolcia, dziękuję Wiolu.
Ale wiesz, ja też lubię czytać, więc dużo radości mi Twoje relację przyniosą jak się rozpedzisz z ich pisaniem ;)
Może też w końcu uda się spotkać na szlaku :)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2023-12-29, 08:40   

Z podsumowania wychodzi, że wypad w góry raz na miesiąc. Taktycznie bardzo dobre rozwiązanie, bo człowiek zdąży po każdym wypadzie zatęsknić i ta tęsknotę zaspokoić kolejnym wyjazdem :)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-12-29, 13:58   

O właśnie :)
Nie znudzą się :)
Ostatnio zmieniony przez 2023-12-29, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2653
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2023-12-29, 14:11   

laynn, jesteś na dobrej drodze, coraz więcej Sudetów :-)
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-12-29, 18:23   

:) to miło nie być łączony tylko z Beskiddami ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14365
Wysłany: 2024-01-01, 18:46   

Bardzo przeciętny górsko - turystyczny rok. I to nawet nie w ilości ( bo wiadomo, że to od wielu czynników chodzi i nie wycieczki górskie są w życiu najważniejsze ), tylko w "jakości" tych wycieczek tkwi sedno. Poza częścią tras po Sudetach nic ciekawego w tym podsumowaniu nie ma. Jak na razie najsłabsze podsumowanie 2023 roku na tym Forum.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime