Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

1 Dzień Wiosny Pilsko

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-26, 11:09   

Dobromił napisał/a:
Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

A niech się pomęczy, nie dobijaj od razu ;)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2021-03-26, 13:15   

koncial napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
Byłeś w sobotę? Bo kojarzę samochód na takich rejestracjach. Nawet zastanawiałam się, kto z tak daleka przyjechał.
Gdybyś zrobił całą pętlę, to byłaby się szansa spotkać. Szłam przez Romankę, Pilsko szybko wyleciało nam z głowy i zeszłyśmy z koleżanką z Rysianki na dół. Na początku, zaraz za pierwszymi domami, widząc, jaki jest śnieg, wróciłyśmy po rakiety. Najpierw były trochę na wyrost, ale im wyżej, tym bardziej się przydawały. Nawet z nimi trasa była ciężka, a co dopiero bez... Spotkałyśmy dziewczyny, które z Romanki zawróciły, nie mając sił iść dalej (a planowały zejść przez Rysiankę).
Warunki rzeczywiście były wtedy trudne, choć niby wiosna :)


Byłem w całą Niedziele :D

A rakiety zaczynam szukac polecacie coś na noge 47?? :D

Czyli w sobotę też mieliście reprezentację z regionu :)
Co do rakiet, to trudno mi coś polecić, bo mam stary typ, taki sprzed ponad dziesięciu lat. Teraz są nowsze (i mniejsze) modele.
Kolega miał ten sam typ rakiet, co ja, potem używał TSL 438 (ponoć nie są bezawaryjne), teraz rozważa powrót do modelu 227 Camo. Ale to jego opinia, ja nic o powyższych nie jestem w stanie powiedzieć.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-03-26, 14:47   

Dobromił napisał/a:


Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

Ino żeby nie bolało za długo :D
 
 
koncial 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2021-03-27, 14:21   

ceper napisał/a:
koncial napisał/a:
spalanie miasto 5/6 zalezy trasa 6/7 - normalna płynna jazda
Na dotarciu palił średnio 5l ON (jazda spokojna), na trasie z reguły pali mniej niż po mieście (ma Auto-Start-Stop). Do pracy mam "blisko", do klientów 15-500 km, więc funkcja masażu bywa przydatnym dodatkiem. ;)


Czyli tez MK5??

Ja jestem mega zadowolny z tej fury
_________________
Brak podpisu ;)
Profil Facebook
 
 
koncial 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2021-03-27, 14:26   

laynn napisał/a:
Dobromił napisał/a:
Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

A niech się pomęczy, nie dobijaj od razu ;)


Co do apteczki polecam zajmuje mało miejsca - inspirowałem się kanałem "Szybkie Podróże"- same najpotrzebniejsze rzeczy i leży z folia NFC. W naszych górach wystarczy.
Musze przyznać że mnie dupkę uratowało - szybki opatrunek i dojście do bezpiecznego miejsca - taki ma spełniać warunek.

Poźniej opisze w poście o sprzęcie ;)
_________________
Brak podpisu ;)
Ostatnio zmieniony przez koncial 2021-03-27, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
koncial 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2021-03-27, 14:28   

Wiolcia napisał/a:
koncial napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
Byłeś w sobotę? Bo kojarzę samochód na takich rejestracjach. Nawet zastanawiałam się, kto z tak daleka przyjechał.
Gdybyś zrobił całą pętlę, to byłaby się szansa spotkać. Szłam przez Romankę, Pilsko szybko wyleciało nam z głowy i zeszłyśmy z koleżanką z Rysianki na dół. Na początku, zaraz za pierwszymi domami, widząc, jaki jest śnieg, wróciłyśmy po rakiety. Najpierw były trochę na wyrost, ale im wyżej, tym bardziej się przydawały. Nawet z nimi trasa była ciężka, a co dopiero bez... Spotkałyśmy dziewczyny, które z Romanki zawróciły, nie mając sił iść dalej (a planowały zejść przez Rysiankę).
Warunki rzeczywiście były wtedy trudne, choć niby wiosna :)


Byłem w całą Niedziele :D

A rakiety zaczynam szukac polecacie coś na noge 47?? :D

Czyli w sobotę też mieliście reprezentację z regionu :)
Co do rakiet, to trudno mi coś polecić, bo mam stary typ, taki sprzed ponad dziesięciu lat. Teraz są nowsze (i mniejsze) modele.
Kolega miał ten sam typ rakiet, co ja, potem używał TSL 438 (ponoć nie są bezawaryjne), teraz rozważa powrót do modelu 227 Camo. Ale to jego opinia, ja nic o powyższych nie jestem w stanie powiedzieć.


Po tym wypadzie będę chciał kupić - naprawdę pomogłoby mi w niedzielę :D

O TSL słyszałem dobre opinie
_________________
Brak podpisu ;)
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-03-28, 12:07   

koncial napisał/a:
Czyli tez MK5??

Ja jestem mega zadowolny z tej fury
Ja średnio, ale obciachu nie ma. Mam dopiero 3 miesiące, więc odkrywam jego możliwości. Niewiele zapłaciłem, niewiele oczekuję. Niektórzy "na śmiganego Niemca" zasuwają cały miesiąc albo dwa... :smil5
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group