Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Pogoda w górach

Autor Wiadomość
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-08-10, 17:08   Pogoda w górach

Temat - rzeka, a chyba go nie było, więc zakładam.

Miałam szczęście z tą pogodą, bo wczoraj byłam w Tatrach (rejon wodospadów Zimnej Wody) i było pięknie, chociaż nie było nadzwyczajnej widoczności, mąż był z grupą na Kopie Kondradzkiej a dziś podobno w Zakopanem i na Gubałówce oberwanie chmury.

W ogóle jakoś jak na razie (tfu, tfu, tfu) deszcze i burze udaje mi się omijać.
Ciekawe jak będzie dalej.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
creamcheese 

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 497
Wysłany: 2015-04-13, 12:21   

Czy w Makowskim są jeszcze jakieś resztki śniegu? Jeśli tak to na jakich wysokościach?
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-04-13, 12:24   

Ja ostatnio bardzo zachowawczo decydowałam się na wyjazdy, dlatego od dwóch tygodni nie byłam nigdzie. Choć wczoraj żałowałam, że mimo wszystko nie pojechałam, bo tragedii nie było.

Probowałam znaleźć informacje o ilości śniegu na Lubaniu i ciężko o takowe... Dopiero wczoraj na Beskidomaniakach na fb ktoś dodał zdjęcia ze swojego wyjścia, ale to już jakby po ptakach :P Mogłam niby dzwonić do gopr-u, ale szkoda że tylu ludzi chodzi po górach, a informacje bardzo ciężko dostać skądkolwiek :D
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-04-13, 12:50   

W Wyspowym śnieg z zacienionych miejscach plus powyżej 800metrach.

Teraz silne wiatry. Możliwe opady deszczu na horyzoncie. :)
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-04-13, 19:36   

nes_ska napisał/a:
Ja ostatnio bardzo zachowawczo decydowałam się na wyjazdy, dlatego od dwóch tygodni nie byłam nigdzie. Choć wczoraj żałowałam, że mimo wszystko nie pojechałam, bo tragedii nie było.

Probowałam znaleźć informacje o ilości śniegu na Lubaniu i ciężko o takowe... Dopiero wczoraj na Beskidomaniakach na fb ktoś dodał zdjęcia ze swojego wyjścia, ale to już jakby po ptakach :P Mogłam niby dzwonić do gopr-u, ale szkoda że tylu ludzi chodzi po górach, a informacje bardzo ciężko dostać skądkolwiek :D


Jechałam wczoraj Zakopianką i tylko z daleka widziałam, że praktycznie od wysokości około 700-800 m n.p.m. wszędzie jeszcze śnieg. Na dodatek ciężki i mokry (to akurat już poznałam z autopsji maszerując przez Chochołowską)
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime