Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Pogoda jest jak kobieta...

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-03, 10:48   

Pogoda fajna klimatyczna, jak dla mnie idealna do zdjęć. ;) No i trochę przeszliście, czytając relację, myślałem, że tak w połowie niej będziecie już schodzić, a aż do Baraniej doszliście. :)

A jak tam wrażenia z nowego aparatu? ;)
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2016-02-03, 12:22   

Akurat tutaj zmienność "kobiety" dała same plusy ;) Fajna wyrypa i może masz rację, sokół, z tymi zaproszeniami, chociaż ja akurat zaproszenia za bardzo na taki spontan dać nie mogę, ale może sama bym chętnie skorzystała ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-02-03, 13:30   

Vision napisał/a:
myślałem, że tak w połowie niej będziecie już schodzić


Myśmy wychodząc ze schroniska zakładali dojść do Malinowskiej i w razie dupówy schodzić Kościelcem.
Potem trochę się poprawiło, więc plan minimum zakładał Magurkę Wislańską.

A że z Magurki na Baranią blisko, wbrew szlakowskazom (wg nich 1h, a my w godzinę piętnaście ze zdjęciami w obie strony) to grzechem było nie iść. Tym bardziej, ze otwierało się na południe...

Vision napisał/a:
A jak tam wrażenia z nowego aparatu


Ciężko wydać ostateczną opinię, bo nie miałem się wcześniej okazji zbytnio bawić, ale ogólnie intuicyjny bardzo, w żadnym wypadku nie robiłem w żadnym tam auto, a nawet to jako tako wyszło, bez porównania z tym, co miałem. Więc raczej jak na pierwszy raz to jestem zadowolony. Bo praktycznie wrzucałem do relacji bez obróbki.
Tyle, że póki co jadę na jpg, bo nie chce sobie za dużo na głowę rzucać.

Malgo Klapković napisał/a:
chociaż ja akurat zaproszenia za bardzo na taki spontan dać nie mogę, ale może sama bym chętnie skorzystała


To się daje zaproszenie z wyprzedzeniem, a nie spontana. :)
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14353
Wysłany: 2016-02-03, 13:33   

sokół napisał/a:
To się daje zaproszenie z wyprzedzeniem


Zapraszam na spotkanie miłych znajomych do Chochołowskiego w trzeci weekend lutego. Będę tam.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-03, 14:05   

sokół napisał/a:
To się daje zaproszenie z wyprzedzeniem, a nie spontana.

I tak i tak można. Nie trzeba przecież się nawet na całą trasę umawiać. Można np na spotkanie w schronisku
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2016-02-03, 15:25   

Basia Z. napisał/a:
Dajcie to na "Dalekie Obserwacje"
Raczej nie polecam już czegokolwiek wysyłać na dalekieobserwacje.eu bo i tak nikt się tym już nie zajmie. DO obecnie zdycha ;)
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2016-02-03, 19:10   

Robert J napisał/a:
Basia Z. napisał/a:
Dajcie to na "Dalekie Obserwacje"
Raczej nie polecam już czegokolwiek wysyłać na dalekieobserwacje.eu bo i tak nikt się tym już nie zajmie. DO obecnie zdycha ;)


Ooo, wielka szkoda, to jedna z moich ulubionych stron.

A sokół - ja się wcale nie boczę, tylko wyjaśniam przyczyny mojego błędu.

A i gratuluję takiego osiągnięcia jak na tej fotce. Jeszcze nigdy nie widziałam Jesioników z Beskidów.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2016-02-03, 19:28   

Basia Z. napisał/a:
Ooo, wielka szkoda, to jedna z moich ulubionych stron.

Od 09.01.2016 wisi na głównej stronie aktualny wpis. Pamiętam, że do końca zeszłego roku na moją skrzynkę zostało przekierowanych ze 30 wiadomości z materiałem z Bieszczadów ze skrzynki na DO. Nikt niestety do tej pory się nie kwapi by przygotować jakikolwiek wpis. Przez ostatnie pół roku trzymałem przy życiu stronkę(może ze 3-4 ostatnie wpisy to nie moja robota). Myślę, że jeżeli chłopaki nie podejmą jakichkolwiek kroków to strona pociągnie co najwyżej do wakacji. Szkoda by było 8 lat pracy :(

edit:

Zapomniałem napisać, że od 09.01. nie jestem już redaktorem na DO :fajka
Ostatnio zmieniony przez Robert J 2016-02-03, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2016-02-03, 19:31   

laynn, jak chcesz to mogę Ci opisać ten industrial, ale musiałbyś podesłać mi oryginalne zdjęcie cobym miał pole do popisu ;)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-03, 19:41   

Robert J, ok dawaj @ na pw.

Choć daj mi tak ze dwa dni na strzały, spróbuje podedukować ok?
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10852
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-02-03, 20:51   

No powiem Wam, że dziś kręciłem się w tej okolicy (Malinów) i po śniegu który jest na zdjęciach wiele nie zostało :rol
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-04, 10:52   

Robert J napisał/a:
laynn, jak chcesz to mogę Ci opisać ten industrial

Jak pisałem wczoraj, znalazłem dziś chwilę i tyle zdołałem odczytać (przy okazji ciut podciągnąłem to zdjęcie) :


Robert oczywiście liczę, że pomożesz rozszyfrować więcej :) .
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-02-04, 12:09   

W samym górnym rogu, prawym - jest taka ciemna kreska... taka fest długa. Co to, paproch z obiektywu czy jakiś komin? Wygląda na bardzo odległy!
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-04, 12:31   

Paproch. Jakoś zawsze nie mam czasu aby oddać aparatu do czyszczenia. Plaża mi tak załatwiła aparat.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-03-29, 14:24   

W sumie to mi się nudziło to postanowiłem opublikować kilka zdjęć, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego.
Z wycieczki, która bardzo mi sie podobała.




















Tak sobie też myślę, ze chyba mam już ochotę na góry....
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group