Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Podsumowanie Basi Z.

Autor Wiadomość
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-12-22, 15:36   Podsumowanie Basi Z.

Jak w każdym z ostatnich lat mam zawsze dylemat. Zgłasza mi się do prowadzenia coraz więcej wycieczek i coraz częściej muszę wybierać pomiędzy prowadzeniem w swoim wolnym czasie wycieczki komercyjnej za pieniądze, a własnym wyjazdem ze znajomymi.
Na szczęście dość często udaje się to połączyć i prowadzona prze ze mnie wycieczka jest jednocześnie dla mnie samej ciekawa.
Na razie do potrzeb innych "sprawozdań" policzyłam te wycieczki i wyszło mi w roku 2014 - 23 dni wycieczek komercyjnych w góry (no czasem były to tylko doliny) i 10 dni po miastach.

Oprócz tego już niekomercyjne, za to z bardzo dużą przyjemnością prowadziłam 4 dni po górach ekipę z akcji "Razem na szczyty". Nie mogę odżałować, że akcja już się skończyła, ale może będą jeszcze jakieś wyjazdy. No i na podobnych zasadach prowadziłam dłuższy 4-dniowy wyjazd kursu "Harnasi".

Podsumowania jeszcze nie zamieszczam, gdyż wczoraj wieczorem dowiedziałam się, że właśnie kroi mi się jeszcze jeden krótki wyjazd, tym razem z mężem.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2014-12-24, 08:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-12-25, 20:41   

Basia Z. napisał/a:
Na razie do potrzeb innych "sprawozdań" policzyłam te wycieczki i wyszło mi w roku 2014 - 23 dni wycieczek komercyjnych w góry (no czasem były to tylko doliny) i 10 dni po miastach.

Masz ,,życie jak w Madrycie". Po górach i nie tylko chodzisz często i ,,gęsto" i jeszcze Ci za to płacą.
Fajna ,,fucha".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga