Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Plany po zarazie.

Autor Wiadomość
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2020-03-29, 10:58   

Dobromił napisał/a:
trotyl napisał/a:
Ja jeżdżę...palcem po mapie :(


Przebiłem Cię ;)


Obrazek


Karabiny, granaty ... :o-o Spodziewasz się czegoś w stylu Resident Evill ! Czy po prostu mieszkasz w nieciekawej dzielnicy Żywca :lol :sna4 :trz
Ostatnio zmieniony przez Adrian 2020-03-29, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14357
Wysłany: 2020-03-29, 11:00   

Na ulicy mam Sanepid, LO, Urząd Skarbowy i Starostwo Powiatowe.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2020-03-29, 12:26   

Dobromił napisał/a:
Na ulicy mam Sanepid, LO, Urząd Skarbowy i Starostwo Powiatowe.
Przepraszam, to wszystko tłumaczy. Mogło być jeszcze gorzej: dodatkowo Urząd Miasta/Gminy/. To gorsze niż zaułki Bytomia. Należy Ci się odszkodowanie za toksyczne środowisko.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2020-03-29, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-29, 12:43   

sprocket73 napisał/a:
Jeszcze się cieszymy, że w naszym kraju jest dużo lepiej niż we Włoszech lub Hiszpanii. Jednak tak naprawdę u nas idzie to dokładnie tak samo, tylko z miesięcznym przesunięciem.

Jestem w trakcie podłączania pompy insulinowej. Do tego lekarzowi są potrzebne dokładne dane ile jem WW (wymienniki węglowodanowe), mam panią doktor parę lat ode mnie starszą, więc podejście jest takie, że mam do niej i nr telefonu i @. Poprzez @ wysyłam te dane, by zrobić to na odległość, bo realne spotkanie (to jej słowa), to pewnie na jesień.
Więc zbierając takie informację, nieoficjalne, człowiek się dołuje.
Ostatnio zmieniony przez 2020-03-29, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8299
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2020-03-29, 12:50   

sprocket73 napisał/a:
Jeszcze się cieszymy, że w naszym kraju jest dużo lepiej niż we Włoszech lub Hiszpanii. Jednak tak naprawdę u nas idzie to dokładnie tak samo, tylko z miesięcznym przesunięciem

nie do końca. We Włoszech zaczęło się tak naprawdę około 20 lutego, przedtem przez półtora miesiąca mieli oficjalnie 3 przypadki. Po trzech tygodnia, czyli około 14 marca, mieli ponad 20 tysięcy przypadków i 1400 zmarłych. Nawet jeśli polski rząd specjalnie mało bada, aby ukryć rozmiar epidemii, to jednak Polska idzie tutaj znacznie wolniej, zwłaszcza jeśli chodzi o śmiertelność. Natomiast Hiszpania faktycznie jest tutaj podobna, tam przez miesiąc było dość łagodnie (łagodniej niż w RP), a potem wystrzeliło. Mimo wszystko tam znacznie dłużej nie zamykano ludzi w domach, więc były łatwiejsze warunki do rozwoju, więc jednak mamy szanse na łagodniejsze podejście.

A co do Chin - są opinie, że w rzeczywistości umarło tam nie 3 tysiące, ale 40 tysięcy ludzi - tyle sprzedano w tym czasie więcej urn. To nadal promil populacji, ale jednak wtedy te dane wyglądają zupełnie inaczej. Najbardziej miarodajna wydaje się Korea. I to nie Północna ;)

Ale to chyba powinno być w dziale "Się dzieje" ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-29, 13:06   

Pudelek napisał/a:
Ale to chyba powinno być w dziale "Się dzieje"

Sprocket chyba się pomylił pisząc swój post, bo na końcu potem dodał w temacie zdanie.
:)
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2020-03-29, 13:22   

Dobromił napisał/a:
Na ulicy mam Sanepid, LO, Urząd Skarbowy i Starostwo Powiatowe.


Pierwszych należy się bać :o-o
Do drugich strzelać :shot
A trzeci i czwarty wysadzić :ban

Mam taki granat niemiecki z drewnianą rączka, dobry do obrony w czasach zarazy ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-04-20, 09:36   

Dzień dobry. Wczoraj był piękny dzień. Chyba każdy poczynił plany na kolejny, zbliżający się weekend. W tym ja.
Przed kilkoma minutami sprawdziłem też prognozy pogody. Co mogę napisać, świat wraca do normy!

Do piątku elegancka pogoda, słoneczko. Od soboty załamanie pogody, zachmurzenie, opady.

Wiecie co? :ipwch
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-20, 09:39   

No a nie mówiłem?
sokół napisał/a:
Co mogę napisać, świat wraca do normy!
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2020-04-20, 12:36   

A ja wziąłem sobie urlop na czwartek i piątek :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14357
Wysłany: 2020-04-20, 12:44   

Też będzie padać. Bądź dobrej myśli.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków

Wysłany: 2020-04-20, 13:07   

sokół napisał/a:
Dzień dobry. Wczoraj był piękny dzień. Chyba każdy poczynił plany na kolejny, zbliżający się weekend. W tym ja.
Przed kilkoma minutami sprawdziłem też prognozy pogody. Co mogę napisać, świat wraca do normy!

Do piątku elegancka pogoda, słoneczko. Od soboty załamanie pogody, zachmurzenie, opady.

Wiecie co? :ipwch


Pożyjemy, zobaczymy. Wiosną pogoda bywa niestabilna, a prognozy często biorą w łeb. W razie czego chyba wezmę sobie jeden dzień urlopu pod koniec tygodnia, choć wolałbym jechać w weekend.
Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2020-04-20, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5519
Wysłany: 2020-04-20, 13:46   

Prognozy są zmienne w ostatnich dniach. Najbezpieczniej brać urlop jutro, a nie czekać aż się coś zmieni... ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków

Wysłany: 2020-04-20, 14:34   

Jutro i pojutrze muszę być w pracy.
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-20, 14:39   

Czyli będzie relacja Sorocketa :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group