Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Percią Akademików na szczyt Babiej Góry.

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2022-10-28, 07:58   

O właśnie coś takiego. Lęku wysokości nie ma, a w takich miejscach wpada w panikę, przecież te skały z łańcuchami na podejściu na Jagnięcy nie są ani wysoko, ani przepaści tam nie ma, a musiałem ją sprowadzić nogi naprowadzając na odpowiednie miejsce. Ona zaś do skały przyklejona, byle do tyłu nie patrzeć.
Moja córa zaś też nie lubi szaleństw, więc sądzę, że mogło by być ciężko.
 
 
opawski1 


Wiek: 25
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1049
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-10-30, 23:07   

a ja Babią Górę lubię! Nie jest dla mnie oklepana, bo byłem tam tylko dwa razy, raz w upalny dzień ze słabą przejrzystością. Za drugim razem podchodząc Percią Akademików złapała nas burza, przeczekiwaliśmy w krzakach i potem atak drugi, udany. Ze szczytu były mega widoki na smugi deszczu i dźwięki burzy w oddali, szybko stamtąd zeszliśmy.
Twoja wycieczka całkiem fajna, podobają mi się te zdjęcia z mgłami. :)
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2022-10-31, 11:58   

Dziękuje :)
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1056
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2022-11-01, 09:14   

Ważne jest to, że lęku się można pozbyć, więc musicie zabierać partnerki częściej.

Ja to za dzieciaka nie mogłem na wieżę w Częstochowie wejść, a teraz... :D
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2022-11-01, 10:22   

Musisz częściej jeździć z kilkoma koleżankami, to zrozumiesz, może :D kobiety ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group