Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

O jednej sasance słów (nazbyt) wiele...

Autor Wiadomość
Cisy2 

Wiek: 63
Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 735
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2020-04-05, 23:03   

Tak robiłem. Jakaś część zdjęć z tego udostępnionego nowego albumu znalazła się na forum (sześć fotek). Wyłączyłem komputer. Po jakimś czasie w wątku pojawiło się osiem innych fotografii - zresztą zauważył to ceper. Zauważyłem też, że znikają mi jakieś starsze, mające dwa lata i więcej, albumy. Tak nagle. Przez to z moich wcześniejszych wątków znikają też fotografie. Zupełnie nie grzebię w tych starych albumach i ich nie usuwam. Były miesiąc temu, dwa - nagle giną. Ciekawe, że wiele starszych od nich nadal jeszcze wegetuje. Ale jak długo?
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-06, 10:12   

To nie mam pojęcia, co się dzieje.
Wiem, że udostępnione albumy kiedyś gogle zmieniło i większość została cofnięta. Ale u mnie, te albumy, które już po tym momencie udostępniły, cały czas są dostępne...
Na forum fotograficznym doradzają jeszcze, by po udostępnieniu albumu chwile poczekać z kopiowaniem zdjęć, kilka minut.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2020-05-29, 22:42   

Rewelacyjna opowieść, piękne zdjęcia, bardzo sympatyczny nastrój ogólny.

I tak mi się coś przypomniało.

Was śniegi zaskoczyły, efekty na twarzach były jakie były... Kilka lat temu boleśnie zaskoczyła mnie moja skleroza. Końcem maja pojechałem z kolegą z Żywca do Gąsienicowej . Śniegu od groma, słońce jak na pustyni. Co zapomniałem ? Kremu. Wyszliśmy na Karb, zeszliśmy do Czarnego. Pyski piekły. Powrót do Żywca. Ja jeszcze poszedłem "Do Zuzii" na finał Ligi Mistrzów. Mariusz odpadł. Koledzy dziwnie na mnie patrzyli ... Na drugi dzień pojechałem z Prezesem na Barańca. Dziwnie na mnie patrzył ... W poniedziałek poszedłem do apteki. Odesłano mnie do lekarza.

Uważajcie na pamięć ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group