Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Nocleg

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-01-07, 15:46   

Pudelku, w odniesieniu do mnie "starość nie radość", więc podzielam twe podejrzenia o moją sklerozę, ale żebyś sam nie pamiętał, że na tym forum "tłumaczysz się" któryś raz, że cię tam (zresztą nie tylko tam) brzydko potraktował gospodarz, to daje mi trochę do myślenia ...
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-01-07, 15:50   

ano, brzydko mnie potraktował, ale ciężko to porównywać chociażby z Bereśnikiem.

Gospodarz był niemiły, wręcz chamski i nie uznał nam zniżek, które nam przysługiwały (jak wspominałem - po interwencji w PTTK pieniądze nam oddał później przekazem). Zaznaczam, że byliśmy trzeźwi (ja i Eco) i jedynymi nocującymi, więc gospodarz się wkurzał, że musi coś robić specjalnie dla nas. Do tego w styczniu w pokojach piździało, na korytarzach piździało, w toalecie piździało, więc nie bardzo wierzę w obecne super warunku i super gościnę, jaką tam oferują.

Jeżeli lubisz chamów za barem, którzy w dodatku cię okradają (a brak uznania zniżek można tak potraktować) to już twoja sprawa...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-01-07, 16:05   

Eco to ten z tym kapeluszem (coś mi świta)? No to gospodarz myślał, że to miejscowi przyszli na wyżerkę, a on obsługuje tylko prawdziwych turystów (pod Bereśnikiem też) :) .
Jeszcze nie miałem przypadku, aby mi nie uznano zniżki, wręcz przeciwnie: odniosłem w wielu obiektach wrażenie, że gospodarz podejrzewał mnie o jakiegoś inspektora kontroli ...
Ja trafiam często na wredne warunki (syf, brud), ale obsługa stara się być miła - może byłoby lepiej, gdyby więcej przykładała się do sprzątania, zadbała o normalne warunki, itp.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-01-07, 16:53   

ceper napisał/a:
No to gospodarz myślał, że to miejscowi przyszli na wyżerkę, a on obsługuje tylko prawdziwych turystów (pod Bereśnikiem też) :)


Czyli uwazasz ze gospodarz schroniska nie powinien obslugiwac miejscowych albo byc dla nich chamski? Jak daleko nalezy mieszkac od schroniska aby byc juz uznanym za "zamiejscowego"?

A prawdziwego turyste rozpoznajesz po stroju, po wyrazie twarzy, po grubosci portfela czy masz jeszcze jakies inne tajne kryteria? :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-01-07, 17:54   

buba napisał/a:
A prawdziwego turyste rozpoznajesz po stroju, po wyrazie twarzy, po grubosci portfela czy masz jeszcze jakies inne tajne kryteria?

Pojęcie prawdziwego turysty to czysta iluzja.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-01-07, 18:21   

buba, ja tu się droczę z Pudelkiem, a ty pomyślałaś, że "na poważnie"? :)
Fajnie wkręcić kilka osób jednym postem :)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-01-07, 18:35   

ceper napisał/a:
buba, ja tu się droczę z Pudelkiem, a ty pomyślałaś, że "na poważnie"? :)
Fajnie wkręcić kilka osób jednym postem :)


a to przepraszam ze sie wmieszalam w wasze "gry i zabawy" :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-01-07, 20:05   

Kapitan Bomba napisał/a:

Pojęcie prawdziwego turysty to czysta iluzja.


-prawdziwi turyści istnieją, tylko zamiast pierdolić gupoty po forach to chodzą po górach.
-ok, ale wieczorami to chyba sobie można pogadać o górach.
-prawdziwy turysta wieczorem czyta książki. A nie gada z komputerem.

To jest autentyczna rozmowa z moim kumplem :D jak mu ze trzy lata temu wspomniałem, żeby wpadł na beskidzkie forum.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-01-07, 21:31   

Piotrek napisał/a:

-prawdziwi turyści istnieją, tylko zamiast pierdolić gupoty po forach to chodzą po górach.
-ok, ale wieczorami to chyba sobie można pogadać o górach.
-prawdziwy turysta wieczorem czyta książki. A nie gada z komputerem.

To jest autentyczna rozmowa z moim kumplem :D jak mu ze trzy lata temu wspomniałem, żeby wpadł na beskidzkie forum.


Mój mąż twierdzi mniej więcej to samo, ale forum podczytuje.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-01-07, 21:48   

ceper napisał/a:
Jeszcze nie miałem przypadku, aby mi nie uznano zniżki, wręcz przeciwnie: odniosłem w wielu obiektach wrażenie, że gospodarz podejrzewał mnie o jakiegoś inspektora kontroli ...


przy takiej fizjonomii to się nie dziwię :P mi zniżki nie uznano raz, ale w kilku schroniskach (sudeckich zdaje się) zaakceptowane je z wielkim fochem i pretensjami, jak to doprowadzam ich do ruiny ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-01-08, 09:56   

Basia Z. napisał/a:
Piotrek napisał/a:

-prawdziwi turyści istnieją, tylko zamiast pierdolić gupoty po forach to chodzą po górach.
-ok, ale wieczorami to chyba sobie można pogadać o górach.
-prawdziwy turysta wieczorem czyta książki. A nie gada z komputerem.

To jest autentyczna rozmowa z moim kumplem :D jak mu ze trzy lata temu wspomniałem, żeby wpadł na beskidzkie forum.


Mój mąż twierdzi mniej więcej to samo, ale forum podczytuje.


Toperz twierdzi tak samo odnosnie gor i forow ale z komputerem gada (na jakies inne tematy ;)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2015-01-08, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14348
Wysłany: 2015-01-08, 10:05   

Kapitan Bomba napisał/a:
buba napisał/a:
A prawdziwego turyste rozpoznajesz po stroju, po wyrazie twarzy, po grubosci portfela czy masz jeszcze jakies inne tajne kryteria?

Pojęcie prawdziwego turysty to czysta iluzja.


Kolejny Zjazd KC GS ustali kto może być prawdziwym.
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2015-04-29, 20:19   

Czy znacie miejsce noclegowe w Starym Smokowcu, mam na myśli pokój we w miarę dobrym standardzie (łazienka w pokoju, czysto itd, itp), nie za daleko (max. 20-25 minut) od elektriczki a najchętniej po drodze sklep? :D Jeżeli chodzi o cenę, to zupełnie nie znam standardów cenowych na Słowacji, w Polsce akceptuję ok. 50zł/noc, tam mogę troszkę podwyższyć poprzeczkę, bo spodziewam się, że może być drożej ;)
 
 
Leszek Tatry 


Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 226
Wysłany: 2015-04-29, 20:45   

W Smokowcu nie znam. Ja nocowałem w Nowej Leśnej. Kwatera godna polecenia.
http://mott.hej.pl/
_________________
"... Wspinanie kojarzy mi się nie tyle ze stawaniem na szczycie, co ze spoglądaniem na drugą stronę. Bo zawsze masz przed sobą nowe horyzonty, ku którym zmierzasz..." (Chris Bonington)

https://www.facebook.com/leszek.tatry
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14348
Wysłany: 2015-04-30, 11:35   

http://www.wysokie-tatry....ensjonat-tatra/

Leżakowalem tam przez tydzień. Na stację 55 sekund, do sklepu 35 sekund.

P.s.
Malgo Klapković napisał/a:
we w miarę dobrym standardzie (łazienka w pokoju, czysto


:) :) :)

To są oferty brudnych pokoi ? :D
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group