Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Na Halę Boraczą - część I i II

Autor Wiadomość
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-11-12, 11:52   

Piotrek napisał/a:
Rzecz gustu :-)
Ja wolę mieć odnośnik do galerii i tam sobie poczekać aż się wszystko załaduje-jak to w blogach ;) a nie na forum. Nic mnie tak nie wkurwia jak relacja z pindzieciencioma zdjęciami, które ładują się bez końca i tak za każdym razem, gdy się w relację wejdzie by przeczytać kolejny post.


Też tak wolę, natomiast 2-3 zdjęcia jako zajawka są mile widziane.
 
 
Julius 


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 136
Skąd: Tam gdzie góry
Wysłany: 2013-11-12, 12:06   

Piotrek napisał/a:
Ja wolę mieć odnośnik do galerii i tam sobie poczekać aż się wszystko załaduje-jak to w blogach


No fakt, gust o wszystkim decyduje. Podobnie i u mnie, dlatego nie zaglądam na blogi, bo tam często zamieszczone elaboraty, niekoniecznie związane z tematem zniechęcają mnie skutecznie do czytania relacji.
Wolę krótki, uzupełniający opis do fotki, a więc miejsce i nazwy związane z obrazem na ujęciu, bo jeśli mnie zaciekawią, to już bez trudu znajdę to miejsce w terenie.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10851
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-11-12, 12:10   

A to ja się zgadzam, blogi też do przeglądania są męczące, bo za dużo trafia na główną stronę co sie potem męczy niemiłosiernie zanim załaduje wszystko (dlatego też sam nie korzystam z tego systemu do swoich celów).
Ale wolę tam otworzyć galerię a forum dalej przeglądać sprawnie i na luzie :-)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2013-11-12, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kris_61 


Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 293
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-11-12, 12:24   

No właśnie, że przez Prusów szedłem po raz pierwszy. Bardzo mnie urzekła ta góra. Zawsze standardowa trasa z Żabnicy na Rysiankę, a Prusów zostawał z boku. Chętnie bym się zamelinował w okolicy by połazić poza szlakowo lub wykorzystać nawet te końskie.
Pozdrawiam :)

Dobrze, że aparat się znalazł. Mnie się kiedyś zgubiła uczestniczka wycieczki pod Morskim Okiem i trzeba było się wracać z Palenicy Białaczańskiej. ;) Innym rzem szukaliśmy koleżanki w Bieszczadach. Pozostała na Smereku i nie zauważyła, że grupa poszła. ;) Z Wetliny czas pokonałem trzy razy szybciej od normalnego :lol :lol :lol
_________________
http://szlakiibezdroza.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez kris_61 2013-11-12, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group