Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Na Gorc w Gorcach

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2015-11-12, 21:59   

Bardzo ładnie się Tatry prezentują - dobrą miałeś widoczność, a mgiełki jeszcze dodają smaczku widokowi. W ogóle to mam słabość do Gorca, więc zawsze mi się tam będzie podobać!
Gdyby nie te rozryte drogi i samochody podjeżdżające pod szczyt, nie miałabym nic przeciw tej wieży. Akurat na Gorcu ma ona jakiś sens, bo z wierzchołka widać tylko trochę, a i to przez drzewa. Szkoda tylko, że to taka akcja masowa i że twórcy zapominają o tym, co najważniejsze.
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-13, 11:23   

Nie wiem jak było kiedyś ale teraz to te drzewa od strony południowej jakie przerzedzone są. Mam też nadzieję, że może jakoś ten teren po zimie i tych wszystkich akcjach budowy zrekultywują i jakoś będzie to w miarę dziko znowu wyglądać.

Z tym, że masz słabość do Gorca to się teraz nie dziwię gdyż też mi się to miejsce bardzo spodobało. A co do mgiełek - oj tak. Magic moments. :)
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-11-13, 22:30   

Pomroczność mnie jakaś ogarnęła bo nie zauważyłem Twojej relacji :rol
A tu takie ładne, delikatne mgiełki. I pogoda trafiła Ci się świetna, taka ... rześka :)
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-14, 09:31   

Piotrek napisał/a:
Pomroczność mnie jakaś ogarnęła bo nie zauważyłem Twojej relacji :rol
A tu takie ładne, delikatne mgiełki. I pogoda trafiła Ci się świetna, taka ... rześka :)

Temperatura też była... rześka. :P
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
BesKid 


Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 246
Wysłany: 2015-11-16, 23:50   

Fakt , że widokowo Gorc się otworzył przez / dzięki tej wieży.
Las na jego południowych stokach kilka lat temu padł z powodu chorób świerków , a wiatr przerzedził słabsze drzewa więc wygląda tam nie ciekawie.
Co nie znaczy wcale, że rozrycie kopuły szczytowej i poszerzenie dróg było subtelnym zabiegiem kosmetycznym :--/
_________________
--------------
***///***
--------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga