Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Mount Kopiec bez tlenu

Autor Wiadomość
Vision

Wysłany: 2018-03-25, 13:23   

Też mi się wydaje, że bez zbiórki to się nie obejdzie. Zbiórki są na topie. Ostatnio ponoć sam Wiśniewski zbierał od fanów 25 000 PLN na wydanie płyty. Chociaż dla mnie na razie numerem 1, są dwaj fejsbukowi fotograferzy którym zepsuł się, czy zgubili aparat i zarządzili zbiórkę na nowy. :-o
Profil Facebook

sokół 
wujek falcon

Wysłany: 2018-03-25, 13:31   

Mamy tu jednego fana pogan, może sypnie groszem, w zamian za ... promowanie na wyjeździe bełchatowskich pałek.
Profil Facebook

marekw 

Wysłany: 2018-03-25, 13:34   

Chłopy stare a głupie.Zamiast nakupić kiełbachy na ognisko i %,poczekać w samochodzie bazie na okno pogodowe, które było na drugi dzień to ryzykują(pogryzienie przez kundle,). :nie

ceper 

Wysłany: 2018-03-25, 16:44   

Za młodu zbierałem surowce wtórne, czyli 2w1 (poganie i ochrona środowiska). Jak przejeżdżam przez Ślůnsk i zagranicę, to sam się dziwię, że tylu pogan leży odłogiem (niektórzy w rowie). Teraz to już nie opłaca się schylać po pogana, bo można nabawić się urazu kręgosłupa. :usmi
Prościej awizować wypłatę w banku i starczy na waciki. :rol

Ogólnie na forum nie jestem pocieszony, bo ma kuracja się powiodła. Jeszcze kilka miesięcy temu na moje wpisy były komentarze typu "coś w łeb" lub "ciulik". Kolejna atrakcja odpadła, a tak mogłem sobie poczytać kilka razy i... :sm5 :sm9 :syb
Sprockecie zapytaj Ukochanej, czy w tej kwestii można liczyć na efekt jo-jo? :ryb

laynn 
deszczowy facet

Wysłany: 2018-03-25, 17:32   

marekw napisał/a:
Chłopy stare a głupie

Ja sobie wypraszam, ja mam 20 lat, jaki ja stary!!! :D
Vision napisał/a:
Też mi się wydaje, że bez zbiórki to się nie obejdzie.

Sokół to ile nam potrzeba?
Profil Facebook

Piotrek 

Wysłany: 2018-03-26, 20:36   

laynn napisał/a:

Następny raz rozbijemy obóz pod i będziemy czekać pod nim na okno pogodowe.

Tylko pilnujcie się na wzajem, żeby który nie zrobił takiego numeru ja Urubko :)

Odpowiedz do tematu