Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

MOJA sudecka przygoda 06.07.15-16.07.15.

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-23, 20:16   

Bardzo urozmaiconą miałaś tą sudecką przygodę :-) I pogoda zmienna ale za to nie nudna :-) Nigdy w Karkonoszach, Izerach i Rudawach nie byłem latem-zawsze zimą, a górki piękne co widać i na Twoich zdjęciach.
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-23, 20:59   

Ta pogoda i tak była 100 razy lepsza niż przez kilka ubiegłych lat, gdy urlop spędzaliśmy w Tatrach. Porównania gór zima-lato nie mam, bo zimy nie znoszę i zimą mi się nic nie podoba.Latem Karkonosze piękne.Izery również, w Rudawy głębiej mam nadzieję zapuścić się następnym razem. :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2015-07-23, 21:45   

Bardzo bogaty "program" wycieczki wymyśliliście (i zrealizowaliście). Różne miejsca, różne pasma przez te kilkanaście dni. Najbardziej zazdroszczę Izerskich. Mimo że pogoda była niezachęcacjąca, odwiedziliście ciekawe tereny, nieznane mi jeszcze lub odwiedzone baardzo dawno.
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-23, 21:51   

Ja wymyśliłam,ja! :) Od początku do końca wszystko było moim pomysłem.Włącznie z mieszkaniem w cudnym miejscu z widokiem na Karkonosze. Szanowny małżonek jak zwykle zaakceptował i pomógł w realizacji planów. :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-07-24, 18:00   

Elegancko i maksymalnie ,,wycisnęłaś" Sudety. Niektóre krajobrazy ,,żywcem" przypominają....Tatry Zachodnie a nawet Wysokie, co jest dla mnie pewnym zaskoczeniem.

No ale nigdy nie byłem w Sudetach, więc pewnie dlatego.....
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-24, 20:35   

Nie dlatego. Rzeczywiście przypominają. I nie tylko czerwony szlak przez Dolinę Łomniczki nasunął mi takie skojarzenie, ale i inne szlaki np. zejście z Kotłów do schroniska Pod Łabskim Szczytem, niebieski z Samotni na Polanę, czerwony na Przełęcz Karkonoską. Często zatrzymywaliśmy się i mówiliśmy: tu jest podobnie do tego miejsca w Tatrach, a tu do tamtego. :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2015-07-25, 00:27   

Majka napisał/a:
Ja wymyśliłam,ja! :) Od początku do końca wszystko było moim pomysłem.Włącznie z mieszkaniem w cudnym miejscu z widokiem na Karkonosze. Szanowny małżonek jak zwykle zaakceptował i pomógł w realizacji planów. :)


No patrz, to tak jak u nas! Ja palnuję trasy, a techniczną stroną i dojazdem zajmuje się mąż. I każdy jest zadowolony :) .
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-25, 08:37   

I prawidłowo, bo jak każdy zacznie kombinować po swojemu, to niewiele z tego wyjdzie. :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-28, 08:28   

No nieźle wymyślony urlop i nieźle obchodzone :) .
Choć ja marzę o plaży... :D
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-07-28, 10:52   

laynn napisał/a:
Choć ja marzę o plaży... :D


w Sudetach tez kupe fajnych plaz mozna znalezc! niech sie schowa morze i jeziora przy naszych kamieniolomach! :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-28, 12:51   

E mi się marzy nadmorska plaża. Ot taka:


Fakt, że raz na parę lat, ale jednak czasem mam na morze ochotę. Uwierz mi, przez cały dzień nie minęło nas więcej niż kilka osób.
galeria
https://picasaweb.google....jacySieZPiasku#

Sorry Majko za off top.

ps Te kamieniełomy też są interesujące :D co by nie było...
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-28, 13:04   

No i dobrze. Nie samymi górami przecież... choć ja morza i jezior nigdy nie lubiłam, czasem natomiast mam ochotę powłóczyć się zwyczajnie po mieście-wpaść do knajpy, do parku, do galerii. A potem wracam gorzej zrypana niż po całym dniu w górach. :lol Las za to uwielbiam, może być nawet nizinny jak ta moja puszcza.
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2649
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2015-07-28, 17:43   

Gratuluję udanego urlopu. Pogoda dopisała i mogliście zobaczyć jedne z ciekawszych miejsc w Sudetach w pełnej krasie. Jak napisałaś macie zamiar pojawić się w Sudetach ponownie, i bardzo dobrze. Jest tu jeszcze wiele ciekawych miejsc wartych obejrzenia, spokojnie starczy na kilka urlopów. Sudety, same w sobie, są arcy-ciekawe tak, że nie trzeba sobie uatrakcyjniać wycieczki wypatrując Tatr na horyzoncie. ;)
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-28, 18:42   

A wiesz,że idąc do Śnieżnych Kotłów usłyszałam jak panienka wskazując w stronę Śnieżki pytała chłopaka: Czy te góry to Tatry? :lol

Właśnie widzę ,że wiele jest ciekawych miejsc. Czytam Wasze relacje i wiem ,że pasowałoby nie jeden , ale co najmniej kilka urlopów tam spędzić. :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2649
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2015-07-28, 19:01   

Majka napisał/a:
A wiesz,że idąc do Śnieżnych Kotłów usłyszałam jak panienka wskazując w stronę Śnieżki pytała chłopaka: Czy te góry to Tatry? :lol

Dobre. :)
Majka napisał/a:
Czytam Wasze relacje

Polecam moje sudeckie relacje na tym forum co nie wiem czy je można tu wymieniać. ;)
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime