Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Moja Jura

Autor Wiadomość
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-21, 22:19   

No doooobra...
Wszystkie skały są Twoje, trawiaste przyziemie niech będzie dla mnie, a o zamki rzucimy kostką;)

[edit] No chyba, że masz jakieś inne propozycje :zso
Ostatnio zmieniony przez 2015-04-21, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-04-22, 14:11   

I moje pod ziemią? ;)
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-22, 15:52   

OK, to, co pod ziemią niech będzie Twoje - w piątki i w czasie Wielkiego Postu.

Abstrahując nieco - katolikom post kojarzy się zwykle tylko z niejedzeniem mięsa. Na lekcji religii w związku z postem zapytaliśmy kiedyś księdza proboszcza, jak niby mogą pościć wegetarianie, skoro dla nich niejedzenie mięsa nie jest żadnym wyrzeczeniem. Na co ksiądz proboszcz wyjaśnił nam, że poszczenie, to nie niejedzenie mięsa. To wyrzeczenie się wszelkich rzeczy, które sprawiają przyjemność (albo przynajmniej tych, które sprawiają przyjemność największą). Podobno na tym to polega;)

Cóż, skoro poszłam na ustępstwo, to żeby było sprawiedliwie, uznajmy - już bez rzucania kostką - że zamki są moje :fajka




[edit] Bosz... gdyby to był wątek Pudla, już by mnie zeżarł za offtopa... :balonik
Ostatnio zmieniony przez 2015-04-22, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-22, 16:24   

Również wiele miejsc znam. Kiedyś myślałem o przejściu tego szlaku, ale skończyło się na myśleniu. Jak i o przejściu Pustyni B.
Widzę, że jednak warto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group