Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Mój pierwszy raz w Beskidzie Małym w wersji dark...heushowej

Autor Wiadomość
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-11-25, 22:08   Mój pierwszy raz w Beskidzie Małym w wersji dark...heushowej

Zaproszenie w Beskid Mały - grzech nie skorzystać! Żyłam tym planem przez ostatnie dwa weekendy spędzone na studiach, przejrzałam mapy w razie gdybym musiała toczyć się sama po Beskidzie, bo do końca nie było wiadomo jaki jest plan. Udało się! Darkheush dostał wolne, bagaże spakowane, jedziem! :)

Największe zło to dojazdy. Pobudka przed 4.00. Z Brzeska busem do Bochni. Z Bochni busem do Krakowa. W Krakowie przesiadka na autobus do Andrychowa (miejsce siedzące zajęłam, obok mnie usiadł mój plecak, słuchawki na uszy, oczy zamknięte i chamstwo się przelewa! Nikt mi nie zafundował terapii wstrząsowej, więc 10 osób stało, a plecak wygodnie polegiwał sobie na siedzeniu. Dopiero w pewnym momencie otworzyłam oczy i spostrzegłam się, co się dzieje, zreflektowałam się szybciutko i posadziłam plecak na swoich kolanach :-P). W Andrychowie czekał już darkheush, z nim wsiadłam do ostatniego, czwartego już busa, tym razem na Praciaki i ruszamy!;)

Pogoda była zgodna z oczekiwaniami, czyli mgła, mgła, mgła, późna jesień i mgła. Było w miarę ciepło, nie padało, więc sobota udana.

Kierunek - Chatka Pod Potrójną - ja oczywiście co 3 sekundy jęczę, dyszę i kładę się na asfalcie bądź na ścieżynkach. Na szczęście darkheushowi w końcu udaje się dociągnąć mnie do celu. Wypakowaliśmy bagaże - suszarkę i inne niezbędne rzeczy i ruszyliśmy, żeby coś w tym Beskidzie zobaczyć! W końcu jestem tam pierwszy raz!

Darek opowiedział kilka ciekawych historii związanych z Beskidem. Ja oczywiście pierwszy raz tam byłam, więc wszystkim się zachwycałam, nawet mgłą. Odwiedziliśmy Staszka na Gibasach, pooglądaliśmy niesamowite widoki z Anuli i poszliśmy z powrotem zachatkować... a tam czekają już kolejni towarzysze niedoli. W związku z tym uruchamiam swoją studencką wątrobę i rozpoczynamy imprezę! Były śpiewy, pogaduchy, trochę historii z poprzednich wypadów. Dzień krótki, noc długa. Jako że impreza musiała być na poziomie, wszyscy zgodnie w różnych odstępach czasowych przestawiali się na układ poziomy. Na 'lotnisku'!

W niedzielę niestety pogoda się pogorszyła, więc nikt nie chciał ze mną iść na szlak :P ... W związku z tym pochatkowaliśmy jeszcze do 13.00 i ruszyliśmy z powrotem do domu, a tam czekał ciepły kapuśniaczek, ciepły prysznic i ciepłe łóżko, mrrr..;D

Wycieczka w Beskid Mały bradzo udana, choć zdecydowanie za krótka. Trzeba zatem zastanowić się nad następnym razem. Może uda się zobaczyć coś więcej oprócz mgły, mgły i mgły. Chociaż jak mgłę kocham, bardzo mi się podobało!;-)


Kilka zdjęć:

Tak naprawdę jedyne słońce, które udało nam się zobaczyć to ów znajdujące się na drzewie :P :





Zgodnie z obietnicą szargam opinię darkheusha - oto on! Bez piwka w ręce ;-)





Podziwiamy widoki:





Iii zmierzamy ku ciepłu i piciu:P:




Krótki filmik z chatkowania:



Mam jeszcze filmik z grą i śpiewami Darka :dev





Więcej zdjęć we mgle:

https://plus.google.com/p...267349594161553
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2013-11-26, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 22:11   

nes_ska napisał/a:
Mam jeszcze filmik z grą i śpiewami Darka :dev


Nie trzeba.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-11-25, 22:19   

A widoki były tego dnia piękne - niestety grubo powyżej 1200m.
Profil Facebook
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 22:51   

nes_ska napisał/a:
Dopiero w pewnym momencie otworzyłam oczy i spostrzegłam się, co się dzieje, zreflektowałam się szybciutko i posadziłam plecak na swoich kolanach :-P)


Już sobie wyobrażam, co Ci ludzie o Tobie musieli myśleć. Ja bym tam stał strasznie wkur.... ;)

A tak poza tym, to niezła wycieczka, chociaż szkoda, że za wiele nie zobaczyłaś, ale jak impreza się udała, to nie ma rzeczywiście na co narzekać. :ok
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-11-25, 22:54   

W chatce jak się dowiedziałam była też niewielka grupa z kursu SKPG.
Integrowaliście się ?

Bo tam są same fajne dziewczyny.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-11-25, 22:59   

Basiu, dziewczyny przyszły dość późno, także nie udało się zintegrować :) Jeden pan tylko zerkał cały czas w stronę naszej biesiady, ale nie skusił się, aby podejść bliżej;)

Vision napisał/a:

Już sobie wyobrażam, co Ci ludzie o Tobie musieli myśleć. Ja bym tam stał strasznie wkur.... ;)


Ja też bym była! :P Jak zamykałam oczy, to było mnóstwo wolnych miejsc w autobusie, a nie chciało mi się kłaść plecaka na przejściu, bo wszyscy musieliby przez niego przeskakiwać :D Ja zawsze budzę delikwentów i proszę o ustąpienie miejsca.. Musiałam chyba groźnie wyglądać, skoro nikt mnie nie trącał :-P

Vision napisał/a:
A tak poza tym, to niezła wycieczka, chociaż szkoda, że za wiele nie zobaczyłaś

Cóż :) Wiem już jak dojechać, wiem już, co mogę zobaczyć następnym razem. Nie padało, więc nie było źle :) Zapach jesieni było czuć:)
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2013-11-25, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-11-25, 23:56   

nes_ska napisał/a:
Basiu, dziewczyny przyszły dość późno


A tak, słyszałam, że ćwiczyły chodzenie po nocy i we mgle i nieźle im się to udawało.
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-11-26, 07:27   

nes_ska napisał/a:
Nikt mi nie zafundował terapii wstrząsowej, więc 10 osób stało, a plecak wygodnie polegiwał sobie na siedzeniu. Dopiero w pewnym momencie otworzyłam oczy i spostrzegłam się, co się dzieje, zreflektowałam się szybciutko i posadziłam plecak na swoich kolanach :-P).

Kiedyś wracałem busem prosto ze studniówki.. uwaliłem się na wszystkich pięciu miejscach z tyłu i spałem. Jak zasypiałem bus był pusty, jak się obudziłem wyglądał jak puszka sardynek. Ale kto się odważy budzić stukilowego kloca chrapiącego na tyłach?
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Julius 


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 136
Skąd: Tam gdzie góry
Wysłany: 2013-11-26, 08:57   

nes_ska napisał/a:
wszystkim się zachwycałam, nawet mgłą.


Mnie też mgła pociąga i to wszystko co bywa ukryte i mało widoczne, dlatego spodobało mi się to Twoje ujęcie mglistego lasu. Stał się tajemniczy i nieprzewidywalny do wędrówki.

Ładnie tam jest w tym Beskidzie. ;)
Ostatnio zmieniony przez Julius 2013-11-26, 09:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-11-26, 10:31   

Mgła nadała klimat.
Wniosek jeden płynie. Skoro spodobało Ci się we mgle, trzeba będzie wrócić przy ładnej pogodzie.
Profil Facebook
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2774
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-11-26, 17:23   

Świat się kończy - zdjęcie z wizerunkiem darkheusha bez ,,browara''.
To największy cud tego forum.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-11-26, 17:34   

Wyraźnie widać, że dał się zaskoczyć z za drzewa. Niezła z Nes_ski papparazi :)
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2013-11-26, 19:00   

Tyle lat ciężkiej pracy na swój wizerunek, a tu taka kompromitacja.

Aż posłużę się cytatem: "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" :D
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-26, 19:10   

I soczek marchwiowy w plecaku. :DD
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-11-26, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2013-11-26, 19:23   

Cytat:
I soczek marchwiowy w plecaku. :DD


To moja multiwitaminka :dev
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga