Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

moderacja forum

Autor Wiadomość
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2021-08-07, 20:05   

Adrian napisał/a:
Korzystaj z forum jak normalny człowiek, bierz w nim udział, a jak nie masz zamiaru to oddal się gwałtownie ... i daj nam normalnie funkcjonować

Pierwszy normalny admin na tym forum...
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-08-08, 10:01   

Panowie wznieście się na wyżyny swych możliwości, bo już wiecie z Shoutbox-a, jakie mamy dziś święto.
Trzymam kciuki za... Sami dobrze wiecie. ;) Czy emeryt też może? :lol
Obym jutro nie musiał czytać marudzenia: https://www.youtube.com/watch?v=95jFGhp_Ck4
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 10:21   

Dzień dobry.

Po pierwsze - troszkę posprzatałem ten temat - bom się zagotował i wyjaśniać nieporozumienia z Adrianem i Sebastianem będziemy na linii prywatnej.

Po drugie - na podstawie Regulaminu, który istnieje - zatwierdza się go przy zakładaniu konta - dla przypomnienia:



a także po naradach w tajnej grupie, którego członkami są zasłużeni forumowicze i administracja ---
Wiedząc, że i tak nie dogodzimy wszystkim, a zaraz podniesie się zagorzała dyskusja, że przecież miało być inaczej - bo sa przyciski ignoruj, itp, itd.

Oczywiście, każdy będzie miał swoje racje, jasne.

Adrian i Sebastian próbowali ukrócić procedery ostrzeżeniami, ale sam się im postawiłem. Teraz będę znów niekonsekwentny w swoich poczynianach, ku uciesze co poniektórych.

Niemniej - za skurwysyństwo, gdzie gość jeszcze specjalnie się cieszy, że nas obsmarował :




oraz po rozmowach z kilkoma osobami (przepraszam, że niektórych zawiodę w tym momencie, sam chyba siebie też poniekąd zawiodłem) ...

oficjalnie dołączam użytkownika "Ceper" do banlisty forum GBG.

Biorę to na siebie - i tak dałem dupy dwa dni temu, więc mnie już wszystko jedno.


Adrianie i Sebastianie, publicznie też napiszę: Przepraszam.

.......................................................

Mam tylko nadzieję, że - zgodnie z przewidywaniami niektórych osób, wrócą tu teraz osoby piszące wcześniej i forum będzie tętnić swoim życiem.

A teraz osoby chętne wieszać na mnie psy - zachęcam do pisania! :haha

:haha
Profil Facebook
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2021-08-08, 10:48   

Tomek powiedziałeś i zrobiłeś to o czym wielu myśli a krępuje się głośno powiedzieć. :usm
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2766
Skąd: Tychy
Wysłany: 2021-08-08, 11:14   

Zapytam ekumenicznie - co tu się odpierdala ?

ceper co pisze, to pisze ale faktem jest że i pod adresem cepra, padają określenia jak w mordę strzelił podchodzące pod paragrafy.
Np.
sokół napisał/a:
Kutasik taki, spasiony, tłusty i zakompleksiony wsiok z prowincji, co niby na kasie siedzi, a jeździ starym dełu i łazi w sztruksach albo w rybaczkach, bo na nic innego go nie stać, a zakupy robi tylko w biedronce, polując na promocje, bo do normalnego sklepu nie wejdzie.


Zaprawdę powiadam Wam - kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

A co meritum - dla mnie tzw. problem cepra nie istnieje i nigdy nie istniał. Z prostego powodu - nie mam obowiązku czytania wszystkich postów, a tym bardziej postów cepra.
A co niektórzy, im bardziej próbują udawać, że go ignorują, tym bardziej go....czytają.

Widocznie zaś, rola forumowego ,,Stańczyka" ceprowi odpowiada.
Poza tym - banowanie/ostrzeżenia w żaden sposób nie były ustalone z użytkownikami a więc co do zasady, zgadzam się z większością tekstu sokoła, tego póżnowieczornego.

Dobranoc. Spadam za parę dni na urlop - bądźcie grzeczni.

P.s. ceper - jak chcesz, tym razem to ja dam Ci pretekst, do złożenia kolejnego donosu na ,,Górach-Szlakach"
Ostatnio zmieniony przez Tępy dyszel 2021-08-08, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5770
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-08-08, 11:21   

Po kilku dyskusjach z forumowiczami postanowiłem dać Ceprowi oficjalne ostrzeżenie, które póki co nie skutkowało dla niego niczym poważnym poza informacją o tym przy jego awatarze i grzecznie zniknęłoby po pięciu dniach. Okazało się, że to ni fair, bez informacji wcześniej, że wprowadzamy ograniczenia wolności, tak się nie godzi, itp. Po czym usuwasz to ostrzeżenie, a dwa dni później walisz bez ostrzeżania bana na Cepra, czym przeczysz swoim poglądom sprzed dwóch dni. A skoro powołujesz się na regulamin, to dobrze, bo wg mnie w oparciu o ten sam regulamin mogłem podjąć działania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, tyle że ja nic nie usuwałem, a próbowałem nakłonić użytkownika (poprzez ostrzeżenie) do nieumieszczania obraźliwych materiałów w przyszłości. Dodatkowo jeszcze posunąłeś się do usunięcia swojego posta sprzed dwóch dni, gdzie wyrażasz swe żale. Nie jest mi żal Cepra, ale twojej niekonsekwencji mój rozum nie ogarnia.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-08-08, 12:46   

Tak dla jasności - w końcu ustalano tu coś gdzieś?
Bo Sokół pisze
Cytat:
a także po naradach w tajnej grupie, którego członkami są zasłużeni forumowicze i administracja ---

A z tego co Sebastian mówisz wynika, jakbyś był poza tymi ustaleniami odnośnie bana :rol

Bo tak to wygląda, może błędnie to rozumiem, ale jakieś to wszystko nie jasne i chronologii zdarzeń nie mogę sobie poukładać.

Ktoś coś zdecydował w tle - luzik, ale jak się już oficjalnie o tym mówi to powinno być klarownie a nie jakieś półsłówka. Albo w ogóle nie mówić. Bo tak to... jakiś bagienny klimat, mętny i niejasny.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2021-08-08, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5770
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-08-08, 12:49   

Piotrek napisał/a:
ale jakieś to wszystko nie jasne i chronologii zdarzeń nie mogę sobie poukładać.

Lepiej będzie, jak nie będziesz próbował ;)
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2021-08-08, 12:50   

Piotrze - tego się nie da ustalić.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10830
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-08-08, 12:50   

Ok :) .
W adm już nie jestem, może nie powinienem się interesować ale (co dopisałem powyżej, pewnie chwilę później niż przeczytałeś Sebastianie) - mętne to wszystko.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2021-08-08, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 12:55   

Mętne i w chooojowym stylu - ale cel osiągnięty. A że w chooojowym stylu, to niestety moja wina. Przepraszam.
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2021-08-08, 12:55   

Mętne jak "umysł" cepra.

Może dlatego tak wyszło.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2766
Skąd: Tychy
Wysłany: 2021-08-08, 15:14   

Czy ceper obecnie jest zbanowany ?

Brak stosownej ,,przypinki" do profilu o niczym nie świadczy. Można być zbanowanym a z pozycji innego usera, wcale to tak nie wygląda.
Znam to z autopsji.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-08, 17:12   

sokół napisał/a:
oficjalnie dołączam użytkownika "Ceper" do banlisty forum GBG

Czekaj, to on dostał bana za pisanie na innym forum swojego bełkotu? Że pisał o naszym forum? O Was adminach? Hmmm...
Czyli stare czasy z GS wróciły (pamiętam relację Małgo ze zjazdu, jaka tam się burza rozpętała, w sumie to po tej burzy, poszukałem tego forum i się zarejestrowałem).

No niezłe jaja.

A co jak się zaloguje jako ceperII? Bo nie wierzę, że wymyśli nicka jakiegoś typu kapitan Bomba ;) za mało lotne ma spojrzenie na świat. To też dostanie bana? :D

Ja napiszę to tak, sokole, weźże się rusz, zacznij jeździć w góry, może się zaszczep, bo trochę coś Ci się pomieszało. Wróci Vis i Ci da bana :D

Darek, Baśka, Kris, Bton, pora wracać! Forum wolne od zarazy! ;)
Ostatnio zmieniony przez 2021-08-08, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 17:21   

To nie do końca jest tak, jak myślisz, to nie jest decyzja jednoosobowa.
A od szczepień weź się oddal, bo to niesmaczne.

To moja prywatna sprawa, czy jestem zaszczepiony, czy nie. A może jestem, tylko gram w głupa?
Kurwa mać, naprawdę, ręce opadają.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2021-08-08, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group