Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

moderacja forum

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-08, 18:28   

Ok, pisałem z lekkim humorem.
To serio. Ban słuszny.

Reszta jest pisana z przymrużeniem oka.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-08-08, 18:33   

Ten ban to fakt techniczny (że ceper nic nie napisze)? Bo żadnego info obok jego avatra nie ma że został zbanowany.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-08, 18:34   

laynn napisał/a:
sokół napisał/a:
oficjalnie dołączam użytkownika "Ceper" do banlisty forum GBG


Ja napiszę to tak, sokole, weźże się rusz, zacznij jeździć w góry, może się zaszczep, bo trochę coś Ci się pomieszało.

Za powyższe słowa przepraszam Tomka. Napisałem to za szybko.
Tomku przepraszam.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 18:36   

Nie wiem, Piotrek, nigdy nie dawałem banów. Jest zbanowany nick i jego IP. Ale czego wymagać od admina, który nie wiedział, że jest regulamin, zjebał dwóch innych za bezprawie, a potem ktoś z boku podesłał mu ten regulamin i na tej podstawie dał bana, mimo, że banów miało nie być? :D :D :D :jez :jez :dupa :lol4 A na dodatek ponoć jest na emeryturze...

Dobra, napijmy się może, za lepsze czasy, nie wracajmy do tego, co było... :toast
Ostatnio zmieniony przez sokół 2021-08-08, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8291
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2021-08-08, 19:38   

laynn napisał/a:
No niezłe jaja.

to nie jaja, to żenada. I robi to osoba, która założyła to forum, bo na innych były bany i cenzura. Szkoda słów, nie dziwię się, że już mało kto tu pisze i tylko TWA ma się dobrze.

sokół napisał/a:
To moja prywatna sprawa, czy jestem zaszczepiony, czy nie.

jeżeli to jest Twoja prywatna sprawa to nie uzewnętrzniaj jej na forum. Jeśli to robisz, to dajesz pozwolenie innym na jej komentowanie i ocenianie. Chyba, że nie wiesz jak funkcjonują fora?

sokół napisał/a:
Kurwa mać, naprawdę, ręce opadają.

dobra samokrytyka ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2021-08-08, 19:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14323
Wysłany: 2021-08-08, 20:12   

Bardzo się cieszę, że użytkownik ceper, nic poza nadętym ego i prostactwem nie wnoszący na Forum, został zbanowany.

Mogło to jednak być wykonane w inny sposób.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9353
Wysłany: 2021-08-08, 20:16   

Dobry wieczór.

W temacie zbanowania Sławomira, byłem za I jestem za.

Wydaje mi się że nie trzeba zbytnio tłumaczyć dla czego ...

Można rozpocząć dyskusję, niech się wypowiedzą przedewszystkim przeciwnicy bana, jeżeli mają taką potrzebę, a jeżeli wisi im los Cepra, to niech nie piszą nic

Tomaszu brawo !
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2021-08-08, 20:18   

Pudelek napisał/a:
i tylko TWA ma się dobrze

A ja mam wrażenie, że TWA jest wewnętrznie mocno skłócone ;)

W wyniku tajemniczych okoliczności Ceper został zbanowany. Może to błąd, nieporozumienie jakieś, a może to słuszna kara, za to, że parę dni temu użył wulgarnego słowa "DUPA". A może jeszcze coś innego, np. zwykła kłótnia gejowskiej pary i jeden drugiego wyjebał. Ja osobiście mam to w dupie. Ceper nie skomentował mojej relacji z Paklenicy i już go nie ma wśród nas. Może to da pozostałym użytkownikom do myślenia, że powinni ją skomentować, choćby jednym zdaniem, że "ładniutkie zdjęcia". Pandemia szaleje. Duda, któremu zarzucano, że nie potrafi samodzielnie myśleć, ograł wszystkich w szachy. Nie ma co się przejmować Ceprem.

Mam nadzieję, że mój wpis wszystko wyjaśnił :D
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1084
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2021-08-08, 20:26   

sokół napisał/a:
Nie wiem, Piotrek, nigdy nie dawałem banów. Jest zbanowany nick i jego IP. Ale czego wymagać od admina, który nie wiedział, że jest regulamin, zjebał dwóch innych za bezprawie, a potem ktoś z boku podesłał mu ten regulamin i na tej podstawie dał bana, mimo, że banów miało nie być? :D :D :D :jez :jez :dupa :lol4 A na dodatek ponoć jest na emeryturze...

Dobra, napijmy się może, za lepsze czasy, nie wracajmy do tego, co było... :toast


Też się z tego strasznie śmiałem. Kiedyś byłem głównym adminem forum z grami, teraz adminuje forum psychologiczne (oczywiście dostęp do kodu jest) Regulamin to rzecz święta w szczególności, gdy jest tylu adminów. (Na każdym forum obowiązuje netykieta internetu, oraz zapisy prawa polskiego) W razie sporów właściciel na którego jest domena dokonuje decyzji i tyle w temacie. Wszelkie dyskusje na grupie na Messengerze. Dyskusje w wątku na tematy administracyjne są zabronione, a jeśli użytkownik ma jakieś pretensje, albo ktoś inny to może to załatwiać tylko na priv, inaczej dostaje ostrzeżenie, które ma swoją wartość liczbową. Gdy się osiągnie 5 punktów leci ban na 2 tygodnie bądź miesiąc. Kiedyś taki dzieciak na forum ciągle tworzył nowe konta i wyzywał, no to więc wysłaliśmy logi z forum do jego operatora. Po jakimś czasie otrzymał list do domu z ostrzeżeniem rozwiązania umowy i opłacenie kosztów jej zerwania. Już widzę co rodzice mu urządzili w domu. Przyszedł potem na serwer głosowy teamspeak i nas przepraszał z płaczem xD Na forum psychologicznym programista kombinował coś z kontem dziewczyny z którą pisał, no to poszły logi z akcji na policję i typ miał przerąbane. Takie cyrki się mogą dziać, ale jak się to umiejętnie ogarnie, to potem nie było problemu i na zlot forum przybyło ponad 20 osób. Wiem, że wyrzucanie takich użytkowników boli, ale jak tu żeście powiedzieli, niektórzy potrafią nieźle zblokować dopływ świeżaków. Ja na początku strasznie nie tolerowałem Dobromiła, a teraz jestem fanem jego humoru i relacji xDD Ludzie przychodzą i odchodzą, macie szczęście że forum skupia się na hobby, w górach zawsze będzie się coś działo. Na moim forum jest inaczej, nie dzieje się nic nowego w temacie, nie jest lekko z nową treścią.

A tak jeszcze ogarnę cepra moim taryfikatorem.
Za czerwoną czcionkę +2
Za to że miał pretensje do tego +2
I znowu napisał czerwoną +2 = 2 tygodnie bana
Za offtop, który wielokrotnie pisał, od każdego +1
Za wulgaryzm +2
To ma 10 no to ban na miesiąc xD
A za obrazę admina leci ban permanentny z miejsca.
Ostatnio zmieniony przez Coldman 2021-08-08, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5513
Wysłany: 2021-08-08, 20:30   

Coldman napisał/a:
Ja na początku strasznie nie tolerowałem Dobromiła

Mnie też drażni ten osobnik. Może powinien dostać ostrzeżenie?
Kto jest za, wpisywać się poniżej!
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 20:30   

Coldman, jak u nas zaczynałeś to obstawiałem, że długo nie zagościsz.... ale pokazałeś jaja chłopie i nawet Złoniemiła do siebie przekonałeś. I sam też Go polubiłeś, co cieszy.
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9353
Wysłany: 2021-08-08, 20:33   

Cytat:
Ja na początku strasznie nie tolerowałem Dobromiła, a teraz jestem fanem jego humoru i relacji


Na innym forum kiedyś (GŚ) też tak myślałem o Łukaszu, ale przy dłuższym poznaniu (bo osobiście jeszcze nie znam) to On fajny synek jest :D
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-08-08, 20:35   

Coldman napisał/a:
macie szczęście że forum skupia się na hobby, w górach zawsze będzie się coś działo. Na moim forum jest inaczej, nie dzieje się nic nowego w temacie, nie jest lekko z nową treścią.



Możesz poruszyć aspekt psychologiczny cepra oraz jego wpływ na wahania nastrojów forumowych :)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10844
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-08-08, 20:36   

W sumie teraz wypadało by puścić w świat wici, że cepra nie ma-przybywajcie ludzie. ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2021-08-08, 20:39   

Powiem tak - mnie też lata temu tępił z zawziętością. Też cos poszło nie tak, już nawet nie pamiętam, co się takiego wydarzyło.... Ale znacie mnie już trochę, pewnie coś wywinąłem w swoim stylu.
Ale pogodziliśmy się na kolorowym forum. I całe szczęście. Nie chcę teraz nikomu włazić w dupę, ale noc na Babiej w 2017 to było jedno z lepszych wyjść w moim skromnym życiu.

Chociaż z początku mieliśmy bardzo fajne relacje - pamiętam skoki w zaspy w 2005 roku na Skrzycznem.... szkoda, że tak szybko się starzejemy...
Ostatnio zmieniony przez sokół 2021-08-08, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group