Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Młynarz (27.08.2016)

Autor Wiadomość
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-08-30, 16:31   Młynarz (27.08.2016)

Młynarz
27.08.2016


Na początek kilka zdjęć wycieczkowych, co by emocje relacyjne odpowiednio dawkować ;) :D Ciąg dalszy nastąpi :)

















Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-08-31, 18:00, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-08-30, 19:37   

Paula napisał/a:
co by emocje relacyjne odpowiednio dawkować
Spokojnie , chyba jeszcze nikt nie umarł na zawał serca oglądając przepaście na fotkach ;) . Dawaj te rodzynki! :D .
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-08-30, 20:12   

Tatrzański urwis napisał/a:
Paula napisał/a:
co by emocje relacyjne odpowiednio dawkować
Spokojnie , chyba jeszcze nikt nie umarł na zawał serca oglądając przepaście na fotkach
Nie cierpię kompromisów: wszystko albo nic. Zaczęło się sympatycznie ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 21:55   

Zdjęcia rewelacja. Szczególnie te z grą światła.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2016-08-31, 06:11   

Paula napisał/a:
co by emocje relacyjne odpowiednio dawkować


Podobno osiwiała.

Nie dziwię się - to Dolina Drapieżnych Żab Tatrzańskich.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-08-31, 11:28   

Weekend pogodny się zbliżał i do tego koniec wakacji, więc wypadzik w Tatry trzeba było wymyślić taki, żeby nie zostać zadeptanym na szlaku. :rol Tak siedzę i błądzę palcem po mapie, aż w końcu na Młynarzu utknęłam i tak już zostało. Pojechaliśmy- Wiola, Tomek, Arek, Darek i główny prowodyr całego zajścia :fli .
Autko zostawiliśmy po słowackiej stronie, na parkingu w Łysej Polanie i podreptaliśmy do Białczyńskiej Żabiej Doliny. Od samego początku wycieczki miałam jakiś problem z kartą w aparacie i niestety zżarło mi część zdjęć :-( , np. z porannego śniadanka nr 1 przy Niżnym Żabim Stawie.
Śniadanko nr 2 przypadło na Wyżniej Skoruszowej Przełęczy:















Po śniadanku ruszyliśmy pn.- zach. granią w kierunku Małego Młynarza, potem na Pośredniego, a następnie trawersując kilka małych żeberek skalnych na główny wierzchołek. Droga chyba najłatwiejsza, wiodąca w terenie trawiasto- skalistym. W mojej ocenie, przy dobrych warunkach pogodowych, bez trudności orientacyjnych i technicznych, pozwalająca nawet naszym szarmanckim Panom, wnieść miłe Panie do góry. :zeb heh











Na szczycie śniadanko nr 3 i opalanko, widoczki miodzio.

















Ach te ścieżki przez Rówienki i Świstową... hmm... :usm :oku











Potem nadszedł czas zejścia. Zdecydowaliśmy się schodzić jednym ze żlebów opadających nad Wyżni Żabi Staw Białczański, choć miałam nieco inny plan początkowy, by zejść na stronę Ciężkiej Doliny, ale to jednak przy innej okazji sobie przelezę. W zejściu niby nic takiego, ale gdzieś w połowie drogi trochę lawirowaliśmy wśród stromych żlebików i upłazków, co momentami jeżyło mi włosy na głowie. W szczegóły tych doznań zagłębiać się nie będę heh. :zol Na ostatnim odcinku pozwoliliśmy sobie nawet na mały dupozjazd trawiasty, co dało nam dużo radochy, bo ślizg był prawie 100 metrowy. :sm5

















Uwieńczeniem wycieczki była sjesta nad Niżnim Żabim Stawem Białczańskim i oczywiście pluski i kąpiele przy rechotach żab, żabek, ropuch czy innych kumkaczy
:sko3







Dzięki za uwagę :usmi
Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-08-31, 18:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 11:36   

Paula napisał/a:
Od samego początku wycieczki miałam jakiś problem z kartą w aparacie i niestety zżarło mi część zdjęć

Też tak miałem, na Siwym. Mi niestety po upadku mojego lustra tak się stało (lustro naprawa drożej niż taki sam używany), więc kartę dokupiłem nową (mniejszą, tamta 32GB jednak to narażenie na utratę zdjęć).
No ze zdjęć widać fajną ciszę w Tatrach. Tak bije z nich.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2016-08-31, 11:49   

Coś Ci się zapaliło na plecach :o-o :o-o :o-o
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-08-31, 11:59   

laynn napisał/a:

No ze zdjęć widać fajną ciszę w Tatrach. Tak bije z nich.


A tak... w Żabiej Białczańskiej spotkaliśmy tylko dwóch chłopaków krajanów naszych, ale oni byli się wspinać. Poza tym cisza i spokój, ale za miedzą- po naszej stronie Tatr, jak pisał Sokół - masakra! :rol

laynn napisał/a:

Coś Ci się zapaliło na plecach :o-o :o-o :o-o


Mówisz o moim plecaku Dobromile...? :haha
Specjalnie taki żarówiasty kupiłam co byś się nie zgubił, jak w Taterkach będziesz się za mną mozolnie gramolił :DD
Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-08-31, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2016-08-31, 12:01   

Świeci w nocy ? :D
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-08-31, 13:07   

No, zajebiste zdjęcia zajebistych miejsc, których pewnie nigdy nie zobaczę, bo technicznie to bym dał radę i orientacyjnie też by się człek podszkolił, ale jakoś mam taką przypadłość, ze panicznie się boję, że jakiś filanc mnie złapie.
Profil Facebook
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-08-31, 17:14   

Dobromił napisał/a:
Świeci w nocy ? :D

Trzeba sprawdzić :)

Sokół napisał/a:

No, zajebiste zdjęcia zajebistych miejsc, których pewnie nigdy nie zobaczę, bo technicznie to bym dał radę i orientacyjnie też by się człek podszkolił, ale jakoś mam taką przypadłość, ze panicznie się boję, że jakiś filanc mnie złapie.


Dzięki. W to "nigdy", to nie daję wiary :D , do emerytury macie z Magdą daleko ;)
No tak, w ścisłych rezerwatach takie spotkanie może kosztować... nawet nie mam pojęcia ile... :mys5 ... i lepiej może nie wiedzieć heh :D
W tym względzie dziołchy mają łatwiej, rzęsami się zatrzepocze, pożartuje, jakieś zabawne tłumaczenie wymyśli i mamy odpuszczone :zes6 He, żartuje... ale tak poważnie mówiąc, filanc też człowiek i jak się trafi na normalnego, a nie jakiegoś służbistę, to można sprawę załagodzić. Choć mimo wszystko, trzeba wyglądać na pokornego i skruszonego :zol i za dużo się nie rzucać :klu4 :pat6 (mam doświadczenia tylko po słowackiej stronie, a jak to u nas wygląda to już nie wiem...)
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1892
Wysłany: 2016-08-31, 17:42   

Paula napisał/a:
No tak, w ścisłych rezerwatach takie spotkanie może kosztować... nawet nie mam pojęcia ile...

Sugerowałbym powstrzymanie się od pisania relacji z rezerwatów na ogólnie dostępnych forach, bo za chwilę będzie nas to kosztowało więcej i częściej, a w te rejony trafi kupa ludzi tylko dlatego, że przeczytali o nich w internecie.

Nie wnikam kto gdzie łazi ani nikomu nie bronię - ale szanujmy siebie i te nieliczne zakątki Tatr, w których jeszcze jest spokojnie.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2016-08-31, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2016-08-31, 17:56   

Słusznie, ale myślę, że to nie do końca tak działa, bo żeby pójść w dzikie zakątki trzeba jeszcze wiedzieć gdzie w nie wejść. W relacji słowem o tym nie wspominam. Poza tym jakby nie było odpowiednie służby Parku pilnują i mandaty lepią!
Ps. Ale wezmę do serca ;)
Ostatnio zmieniony przez Paula 2016-08-31, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1892
Wysłany: 2016-08-31, 18:02   

To niestety działa dokładnie tak, że otwarte popularyzowanie nielegalnych wejść szkodzi i nam i Tatrom.
Co innego iść, co innego publicznie zachwalać.

Paula napisał/a:
Poza tym jakby nie było odpowiednie służby Parku pilnują i mandaty lepią!

Będą lepiej pilnować i częściej lepić, jak poczytają takie relacje na forach. A fora niestety służby parkowe również czytają i są na to konkretne przykłady.

Jak ktoś odczuwa potrzebę dzielenia się wrażeniami z lewizny, to proponuję to robić w wąskim i zaufanym gronie.

Paula napisał/a:
Ale wezmę do serca

A dziękuję w imieniu przyrody tatrzańskiej :-)

Zupełnie serio - sprawę uważam za ważną i wartą troski.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2016-08-31, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania