Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Młynarz (27.08.2016)

Autor Wiadomość
dagomar 


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1273
Skąd: z nizin
Wysłany: 2016-10-04, 18:07   

Też uważam, że jak parę osób wejdzie do rezerwatu, to nic się nie stanie i korzystam, jak chcę, ale Prezes ma rację w jednym jedynym - może po prostu takie relacje Moderator wydzieli w wątku dostępnym dla zalogowanych userów tak, jak to miało miejsce kiedyś w 321. To pozwoliło by również na zamieszczenie topograficznych szczegółów, których osobiście np unikam, jie chcąc właśnie zachęcać jakiś nieprzyotowanych, bądź niemądrych naśladowców
_________________
luknij na moje panoramy i galerie
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2016-10-10, 12:59   

dagomar napisał/a:
ale Prezes ma rację w jednym jedynym - może po prostu takie relacje Moderator wydzieli w wątku dostępnym dla zalogowanych userów tak, jak to miało miejsce kiedyś w 321.


To będzie jak państwo podziemne wg. KOD.
Interesujące.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-10-21, 19:52   

Cytat:
Uwieńczeniem wycieczki była sjesta nad Niżnim Żabim Stawem Białczańskim i oczywiście pluski i kąpiele przy rechotach żab, żabek, ropuch czy innych kumkaczy


Nie lubie Tatr bo zrazilam sie do nich wiele lat temu i wciaz trwam w tym zrazeniu. Ale mysle ze takie osoby jak ty moglyby mnie do tych miejsc przekonac!

Lubie kąpiele w lodowatych stawach wsrod gorskich szczytow. Poki co mialam okazje takich zażyc w Gruzji i na Ukrainie, ale mysle ze w Tatrach tez moze byc to sympatyczne, zwlaszcza wsrod kumkotu zab i w fajnej ekipie! :D Moze kiedys jakis zlot kapielowy? :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
dagomar 


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1273
Skąd: z nizin
Wysłany: 2017-05-22, 18:00   

Długo mnie nie było, ale raz, że życiowo tak wyszło, że nie sprzyja gadaniu, dwa, że w Tatry nie jeździłem, a trzy.., to się pochwalę :)

na mojej stronie http://dagomar.eu w
zakładce topograficznej pojawiła się nowa strona ze szczegółową topografią pierwszej grani tatrzańskiej - Młynarza

(Link do strony:).

Mam nadzieję, że chęci, sił, czasu, pieniędzy i materiałów starczy do opracowania wszystkich grani Tatr Wysokich i może kiedyś wydania tego drukiem :)
_________________
luknij na moje panoramy i galerie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group