Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tatrzańska Łomnica - prośba o konkretne wskazówki

Autor Wiadomość
sratata22

Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-03-31, 16:46   Tatrzańska Łomnica - prośba o konkretne wskazówki

Witam, przymierzamy się do wycieczki na Łomnicki Szczyt, przewertowałam już wszelkie możliwe strony Internetowe z ofertami biur turystycznych, a podliczywszy przewidywane koszty i punknąwszy się w głowę zaczęłam rozpatrywać opcję dojazdu na miejsce na własną rękę z Zakopanego, bez pośrednictwa biur. O ile kwestia biletu na kolejkę jest jasno opisana w sieci, o tyle mam problem ze znalezieniem konkretnej informacji na temat możliwych wariantów transportu Zakopane-Łomnica i jego ceny. Bardzo gorąco proszę o wszelkie możliwe wskazówki i informacje od osób, które coś na ten temat wiedzą.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-03-31, 16:56   

http://www.strama.eu tu też jest wszystko jasno opisane. Innych wariantów raczej nie ma, tzn są, ale zbyt skomplikowane (dojazd busem do Łysej Polany i stamtąd słowackimi autobusami) - myślę że Strama rozwiąże Twój problem.
Profil Facebook
 
 
sratata22

Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-03-31, 17:09   

Dziękuję, tam dotarłam już sama wcześniej, jednak: OD 15.10.2018 DO 13.06.2019 AUTOBUSY NIE KURSUJĄ, a zapomniałam opisać w poście, że wyjazd planowany jest na przed ostatni tydzień maja. :|
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2019-03-31, 17:22   

Z Łysej Polany masz autobusy do Tatrzańskiej Łomnicy.
https://cp.hnonline.sk/vlakbus/spojenie/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group