Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Kulawa Łomnica

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 901
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2014-07-29, 08:56   

Tatrzański urwis napisał/a:
maurycy napisał/a:
To był śmiały pomysł - o kulach na Łomnicę.
No ciężko było , szczególnie kiedy wchodziłem w jakiś stromy komin i trzeba było kule wiązać do plecaka i podciągać się na samych rękach , masakra :/ .
maurycy napisał/a:
Porównywalny z naszym, z psem po drabinach na Velky Rozsutec :lol
Nie wiem co ma piernik do wiatraka , ale ja nigdy bym nie wziął psa na tak trudny i eksponowany teren , dla mnie to przegięcie i męka dla psa bez względu na to jak bardzo lubi ruch i tereny górzyste .
To było napisane w formie żartu :P
Przecież z psem nie wyszliśmy na sam szczyt. Zdobywaliśmy go pojedyńczo, w czasie gdy drugi z nas pilnował Azę.
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2014-08-06, 12:16   

Byłam na takiej wycieczce jednodniowej w zeszłym roku.Pogoda mniej więcej taka sama, tylko bez burzy.Widoków z Łomnickiego Szczytu żadnych.Normalnie mleko.I podobnie, przewodnik, który bardzo poganiał grupę, zwolnił dopiero przy Wodospadach Zimnej Wody. Kilka tylko zdjęć udało mi się na szybko cyknąć.
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-08-06, 12:26   

Majka napisał/a:
I podobnie, przewodnik, który bardzo poganiał grupę, zwolnił dopiero przy Wodospadach Zimnej Wody.
Nie powiedział czasem że jesteście najszybszą grupą z jaką kiedykolwiek chodził :) , bo mojej ekipie tak posłodził , z czego jestem dumny do dziś mimo że byłem o kulach i jak się później okazało przeciążyłem nogę w kolanie :/ . Pierwszy i ostatni raz byłem na tego typu wycieczce .
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-06, 13:01   

Tatrzański urwis napisał/a:
chociaż przewodnik Michał stwierdził że w tym roku jeszcze tak szybkiej grupy nie miał :)


Tatrzański urwis napisał/a:
i gratulację od przewodnika Michała za rekordowy czas przejścia Magistrali i zachęta do dalszych wycieczek


Iva napisał/a:
a część z Michałem Przełomem Hornadu. Oczywiście byłam w tej drugiej grupie ;) Deptałam przewodnikowi po piętach :P Zresztą nasza 9-osobowa grupa była nie do zdarcia. Mieliśmy świetny czas. Michał był z nas dumny :D


Iva napisał/a:
Przewodnik Michał mówił, że dawno nie było tyle wody i że jesteśmy wybrańcami ;)


Niezłe bajeranty te Michały... ;) Może to ten sam... :)
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-08-06, 13:21   

Vision napisał/a:
Niezłe bajeranty te Michały..
Lej woda z niego straszna :D
Vision napisał/a:
Może to ten sam...
W rzeczy samej :)
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2014-08-06, 14:48   

Tatrzański urwis napisał/a:
Nie powiedział czasem że jesteście najszybszą grupą z jaką kiedykolwiek chodził :)


Nie, ale słyszałam jak w autokarze mówił do kierowcy,że grupa sprawna i szybko chodziła,poza jednym facetem.Ten facet to był Maltańczyk, który w górach był pierwszy raz w życiu.Gdyby nie ja i mój ślubny, to gość by pobłądził i zgubił grupę.
Co do zorganizowanych wycieczek, jeśli chodzi o wyjazdy typu jaskinie, zamki, zwiedzanie miast to jak najbardziej, ale górskie wycieczki-nigdy więcej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-08-06, 20:02   

Maltańczyk to jednak miał pecha. Pierwszy raz w górach i tyle z tego że się spocił, bo widoków żadnych :rol
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-08-06, 20:57   

Piotrek napisał/a:
Pierwszy raz w górach i tyle z tego że się spocił, bo widoków żadnych
Ale od razu tak wysoko był :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime